Haha, nee, ik zag dat je Nederlands studeerde en een vriend van me doet dat ook, vandaar. Hij is tweedejaars.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:46 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben derdejaars, hoezo? Zie ik er zo jong of juist oud uit?![]()
Wie of wat is Method Man?
Jammer nietz
Zegt Rik je iets?quote:Op maandag 19 maart 2007 14:59 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ken maar een paar jongens uit het tweede jaar, eigenlijk.
quote:Oh, die van dat liedje over vrouwelijke geslachtsdelen!
Dan is het zéker een goede show, als de artiest eigenlijk gewoon dood is!quote:Op maandag 19 maart 2007 15:10 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Die is toch dood ofnie?
MM niet die jongen....
Tweede verdieping, computerruimte, meisje op het hoekje vooraan.quote:Op maandag 19 maart 2007 15:14 schreef Gollemrulez het volgende:
Ok dan was het een ander![]()
Ik voel wel een UB-meet aankomen![]()
quote:Op maandag 19 maart 2007 15:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dan is het zéker een goede show, als de artiest eigenlijk gewoon dood is!
Ik ben ook al weer thuis, zeg je het even wanneer je weer gaat?quote:Op maandag 19 maart 2007 15:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Het aapjes kijken in de UB is voorbij, ik ga naar huis!
![]()
Zodat je haar weer kunt bekijken?quote:Op maandag 19 maart 2007 16:24 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ik ben ook al weer thuis, zeg je het even wanneer je weer gaat?![]()
quote:
De lente komt er tenslotte weer aanquote:Op maandag 19 maart 2007 16:27 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Zodat je haar weer kunt bekijken begluren?
S-Two heeft stiekemen naar DaD gekeken... is dat nietquote:Op maandag 19 maart 2007 16:33 schreef Peterselieman het volgende:
Voel ik hier iets opbloeien?
Ja je mag heus wel nutteloos in de kantine hangen en kijken en bekeken worden. Dat doet 90% van het volk, de rest zijn uitsloversquote:Op maandag 19 maart 2007 18:07 schreef DevilsAndDust het volgende:
Tuurlijk mag je er wel komen. Je kunt alleen geen gebruik maken van de pc's of boeken meenemen.
quote:Op maandag 19 maart 2007 16:38 schreef MaxMark het volgende:
[..]
S-Two heeft stiekemen naar DaD gekeken... is dat nietlief
?
Ik ben morgen waarschijnlijk in de UB in het WSN-gebouw op Zernike.quote:Op maandag 19 maart 2007 16:54 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel een beetje eng.
Vrij eenzijdige relatie zou dat ook zijn.
Maar morgen ben ik er weer.
Ik ben inmiddels al weer terug van het gesprek. Het is een soort van kennismakingsronde waarbij je jezelf voor moet stellen. Voordat je dat moet doen, kom je eerst nog op de foto. Ze hebben ongeveer 1000 aanmeldingen voor vrijwilligers, waarvan ongeveer 250 in Groningen. Hiervan hebben ze de helft nodig. Voor zover ik kon zien, zijn er wel redelijk wat 45+'ers die zich aangemeld hebben. Je zit in een groep van 5 tot 8 mensen per keer. Dit doen ze tot volgende week donderdag. Over ongeveer 2 weken, week 14 dus, hoor je per mail of ze je nodig denken te hebben bij het EK.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:25 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Was mijn 2e keus. Ik heb ook meegewerkt aan het WK -20 vorig jaar in Emmen. Het is een erg leuk evenement om mee te maken [afbeelding]
Frieslandquote:Op maandag 19 maart 2007 20:50 schreef decynischebever het volgende:
Wat is je bron?
Hmm, bij het WK 2 jaar geleden kreeg ik eerst een kenningsmakinggesprekje met iemand die voor de werving zorgde, later werd ik uitgenodigd voor een vergadering met grote groep, waar alle uitverkorenen bij elkaar kwamen.quote:Op maandag 19 maart 2007 20:15 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels al weer terug van het gesprek. Het is een soort van kennismakingsronde waarbij je jezelf voor moet stellen. Voordat je dat moet doen, kom je eerst nog op de foto. Ze hebben ongeveer 1000 aanmeldingen voor vrijwilligers, waarvan ongeveer 250 in Groningen. Hiervan hebben ze de helft nodig. Voor zover ik kon zien, zijn er wel redelijk wat 45+'ers die zich aangemeld hebben. Je zit in een groep van 5 tot 8 mensen per keer. Dit doen ze tot volgende week donderdag. Over ongeveer 2 weken, week 14 dus, hoor je per mail of ze je nodig denken te hebben bij het EK.
quote:Op maandag 19 maart 2007 21:27 schreef Peterselieman het volgende:
Dit schijnt de algemene procedure te zijn. Er zitten daar 3 lui en die maken aantekeningen. Dit deel is voor iedereen gelijk. Hopelijk overleven we de eerste schifting. Dan moet het daarna leuk worden. Ik hoorde dat 538 voor het EK een studio op gaat zetten op de Grote Markt.
Vorig jaar stonden ze bij 'ons' op de Meerdijk in Emmen. Dat is wel het leuke van accreditatie, alle bekende Nederlanders moeten ook bij jou langs om binnen te mogenquote:Op maandag 19 maart 2007 21:27 schreef Peterselieman het volgende:
Dit schijnt de algemene procedure te zijn. Er zitten daar 3 lui en die maken aantekeningen. Dit deel is voor iedereen gelijk. Hopelijk overleven we de eerste schifting. Dan moet het daarna leuk worden. Ik hoorde dat 538 voor het EK een studio op gaat zetten op de Grote Markt.
Volgens mij is de poule van Nederland in Groningen en de finale sowieso, daar komt genoeg hoog volk op afquote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:10 schreef Peterselieman het volgende:
Hangt er natuurlijk vanaf welke wedstrijd het is en wat het belang van die wedstrijd is.
Vorig jaar had iemand de pasfoto op de toegangspas van Johan Cruyff veranderd naar die van een aapquote:Op dinsdag 20 maart 2007 00:39 schreef Peterselieman het volgende:
Ze hadden het over mogelijk W.A. van Buren en Platini. Even afwachten dus of we de selectieprocedure overleven.
Die lui die in de drie onwel raakten zijn ook lekker slim beziggeweest. Eentje werd beroerd na het drinken uit een bepaald glas en zette het aan de kant. De ander dronk dat glas leeg en werd prompt ook ziek. Hoe dom kun je dan zijn.
Ik heb college tot 11 uur, misschien dat ik daarna even stiekem ga kijken! Moet ik letten op iemand in een wtite jurk?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:12 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Mbt aapjes kijken, morgen kun je tussen 10:30 en 11:30 ons op de Grote Markt spotten. ik denk dat we wel opvallen
(en 's avonds dus in de kerk)
Ja, dat zal Tara zijnquote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik heb college tot 11 uur, misschien dat ik daarna even stiekem ga kijken! Moet ik letten op iemand in een wtite jurk?![]()
Ik heb het even gemist: wat gaat er gebeuren? Ik ben morgen nl de hele dag ook op de grote markt aanwezigquote:Op dinsdag 20 maart 2007 11:12 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Mbt aapjes kijken, morgen kun je tussen 10:30 en 11:30 ons op de Grote Markt spotten. ik denk dat we wel opvallen
(en 's avonds dus in de kerk)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |