Maar nogmaal, deze editie is wel érg saai hoorquote:Op maandag 12 maart 2007 22:45 schreef PeRi het volgende:
Ik denk trouwens dat Sandra wel ver komt, finale wellicht. Juist omdat ze zo natuurlijk is en niet echt superopvallend en Sharmyla mag van mij ook ver komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En tja ik vond er toch niet één bij zitten waarvan ik dacht: yeeeeeeeeeah die is het! Sommige hebben dan wel iets aparts, maar geen een is echt geweldig.. En wat een verschil van kwaliteit van show als je gelijk ANTM er achter aan ziet... haha Yfke is dan pas echt een lachertje![]()
ach, de catfights komen nog wel hoor...quote:Op maandag 12 maart 2007 22:51 schreef PeRi het volgende:
[..]
Maar nogmaal, deze editie is wel érg saai hoor.
Ik vond haar ook knap irritant, maar ik ben dol op me irriterenquote:Op maandag 12 maart 2007 23:46 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Ben ik de enige die Sabrina wilde slaan?
Ze heeft ook een soort elitaire verhevenheid in haar uitstraling die me niet aanstaatquote:Op dinsdag 13 maart 2007 00:31 schreef Gollemrulez het volgende:
Ach ze is gewoon een hyperactieve puber in een nieuwe omgeving. Die is zo met zichzelf bezig dat ze niet doorheeft hoeveel ze lult.
Inderdaad, dat ze er maar lang in mag blijvenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 00:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik vond haar ook knap irritant, maar ik ben dol op me irriteren
Die blijft er ook nog wel ff in denk ik, is alleen maar goed voor het programmaquote:Op dinsdag 13 maart 2007 00:35 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Inderdaad, dat ze er maar lang in mag blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |