Ja, ik ken nog niet heel veel goeds van Neerlands bodem wat industrial betreft, ken jij The Peoples Republic of Europe? Dat is rhythmic noise/industrial.. denk dat een industrial hardcore figuur dit nog wel kan waarderen...quote:Op maandag 12 maart 2007 15:08 schreef gathering_storm het volgende:
Check
Bijna alle bands die je noemt kan ik erg goed waarderen, vooral Grendel en Volksweerbaarheid.
Eigen bodem eerst![]()
Pietertjequote:Op maandag 12 maart 2007 17:43 schreef Grauen het volgende:
Binnenkort komt Meta van Assemblage 23 uit, de samples zijn iig al veelbelovend..
http://www.assemblage23.com/metahear.html (vooral Descades V.2 en Binary klinken erg fijn).
[..]
Ja, ik ken nog niet heel veel goeds van Neerlands bodem wat industrial betreft, ken jij The Peoples Republic of Europe? Dat is rhythmic noise/industrial.. denk dat een industrial hardcore figuur dit nog wel kan waarderen...
www.tproe.com
Alles van het label Handsquote:Op vrijdag 16 maart 2007 11:38 schreef _Boozeroony het volgende:
Combichrist is inderdaad erg gaaf. Aan welke namen moet ik nog meer denken voor het ongecompliceerde beukwerk?
Ontbreekt niet hoor, had ik in m'n eerste post al genoemdquote:Op zondag 18 maart 2007 05:03 schreef StefanP het volgende:
Hoe kan het geweldige Minstry hier ontbreken?
Fire in the head, KK Null, Aube, Maurizio Bianchi...quote:Op zondag 18 maart 2007 23:28 schreef Ceased2Be het volgende:
In de noise categorie kan ik dan weer Ah Cama-Sotz en Noisex aanraden.
Jello Biafra.quote:Op maandag 12 maart 2007 15:07 schreef devlinmr het volgende:
ah Ministry, Revolting Cocks, Severed heads
Vroeger werd er tenminste nog muziek gemaakt.
oeh en dan vergeet ik nog Lard.![]()
Dr zijn er meer.quote:Op donderdag 15 maart 2007 08:41 schreef Elegy het volgende:
Toch best leuk dat er weer drie versies van industrial zijn, metal, ebm en hardcore.
quote:Op zondag 18 maart 2007 05:30 schreef Litso het volgende:
Bauhaus
Dan nog zijn het er maar drie/vier. De rest is variant bínnen die categoriequote:Op maandag 19 maart 2007 08:17 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Jello Biafra.
[..]
Dr zijn er meer.
Aggrotech (Grendel, Suicide Commando, Psyclon Nine, Fracture)
Ambient Industrial (Coil, Controlled Bleeding, CTI)
Dark Ambient (Lustmord, Anton LaVey, The Melvins & Lustmord)
Dark Electro (Leaether Strip, Splatter Squall, yelworC)
EBM (Covenant, Soman, L'ame Immortelle, Combichrist, Zombie Girl)
Futurepop (Neuroticfish, Code 64, Mesh)
Futurepunk ((nieuw genre): Deathboy, Snuff Radio, Action Directe, Xykogen)
Industrial (Skinny Puppy, Wumpscut, Revolting Cocks)
Industrial Hardcore/Darkcore (Ophidian, Meander, Enzyme X)
Industrial Metal (Crossbreed, Dagoba, Kovenant, The Axis Of Perdition)
Industrial Rock (Cop Shoot Cop, Luxt, Ecoline Crush)
En dan heb je binnen Noise nog:
Noise (Masonna, Merzbow, Novican Torture Technologies)
Powernoise (Converter, Hypnoskull, PainBastard, Synapscape, Terrorfakt).
[..]
![]()
Bauhaus,.. Industrial?..![]()
Jongeman, aan mijn inbreng kan en zal NIET getornd worden! Immers, ik weet het het beste, da's evidentquote:Op maandag 19 maart 2007 09:29 schreef OFfSprngr het volgende:
Industrial Rock, Noise, Dark Electro en Futurepop komen toch echt uit een andere richting gecombineerd MET Industrial.
Bauhaus - Bela Lugosi's Dead was het begin van de gothic muziek (toch?).. dus de link Bauhaus - gothic - industrial..quote:Op maandag 19 maart 2007 08:17 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Jello Biafra.
[..]
Dr zijn er meer.
Aggrotech (Grendel, Suicide Commando, Psyclon Nine, Fracture)
Ambient Industrial (Coil, Controlled Bleeding, CTI)
Dark Ambient (Lustmord, Anton LaVey, The Melvins & Lustmord)
Dark Electro (Leaether Strip, Splatter Squall, yelworC)
EBM (Covenant, Soman, L'ame Immortelle, Combichrist, Zombie Girl)
Futurepop (Neuroticfish, Code 64, Mesh)
Futurepunk ((nieuw genre): Deathboy, Snuff Radio, Action Directe, Xykogen)
Industrial (Skinny Puppy, Wumpscut, Revolting Cocks)
Industrial Hardcore/Darkcore (Ophidian, Meander, Enzyme X)
Industrial Metal (Crossbreed, Dagoba, Kovenant, The Axis Of Perdition)
Industrial Rock (Cop Shoot Cop, Luxt, Ecoline Crush)
En dan heb je binnen Noise nog:
Noise (Masonna, Merzbow, Novican Torture Technologies)
Powernoise (Converter, Hypnoskull, PainBastard, Synapscape, Terrorfakt).
[..]
![]()
Bauhaus,.. Industrial?..![]()
Industrial bestond al ver voordat Punk begon en daaruit is Gothic onstaan.quote:Op maandag 19 maart 2007 10:30 schreef lucky_birdie het volgende:
[..]
Bauhaus - Bela Lugosi's Dead was het begin van de gothic muziek (toch?).. dus de link Bauhaus - gothic - industrial..
hmm.. maar om Bauhaus industrial te noemen.. mwa.. eerder gothic..
Wax Trax! rockt qua labelquote:Op maandag 19 maart 2007 10:32 schreef bartrid het volgende:
tsss dat niemand Neubauten nog genoemd heeft. Foei. Verder ga ik met Ceased2Be mee in zijn lijstje. Wax Trax
De Black Box. 1 van mijn favoriete verzamelaarsquote:Op maandag 19 maart 2007 14:13 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wax Trax! rockt qua label
en Bauhaus industrial noemen? Wie is daar mee begonnen? Gothic Rock als het beestje dan toch een naam moet hebben en 'Bela' is gewoon een cult-klassieker, uitgebracht op de sterfdatum van Bela Lugosi en uitgegroeid tot het gothic-anthem bij uitstek (waarschijnlijk gevolgd door "Temple of Love' van the Sisters of Mercy)
'Work for Love' is een synthpop plaat, maar 'Twitch' is toch wel lekker old-school industrial, vergelijkbaar met de eerste platen van Front Line Assembly en Skinny Puppy. Nog steeds 1 van m'n favoriete albums.quote:Op maandag 19 maart 2007 14:14 schreef bartrid het volgende:
Ik zou toch Revolting Cocks niet aan het begin van industrial scharen hoor. Ministry klonk in hun begintijd gewoon als een synthpop band en Revolting Cocks zijn pas later onstaan als side project.
http://en.wikipedia.org/wiki/Industrial_music
Wumpscut erbij noemen terwijl die pas in '96 begonnen zijn klopt ook niet helemaalquote:Op maandag 19 maart 2007 14:21 schreef bartrid het volgende:
KloptGeweldige Adrian Sherwood productie. Het gaat mij er ook meer om dat hij Revolting Cocks onder het begin van industrial schaart terwijl die pas veel later begonnen zijn.
Neuh inderdaadquote:Op maandag 19 maart 2007 14:37 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wumpscut erbij noemen terwijl die pas in '96 begonnen zijn klopt ook niet helemaal
Datzelfde wilde ik zeggen voor Skinny Puppy eigenlijk ;-)quote:Op maandag 19 maart 2007 16:58 schreef ethiraseth het volgende:
Combichrist bitches. De rest is overbodig.![]()
En FLA. Combichrist vind ik nou helemaal 3x niksquote:Op maandag 19 maart 2007 17:02 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Datzelfde wilde ik zeggen voor Skinny Puppy eigenlijk ;-)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |