NAC speelde gister ook slecht tegen Heracles.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef Nashje het volgende:
psv - Ajax
NAC - psv
Ajax - Heracles
Zou nog leuk kunnen worden. Maarja waarom doe ik dit nou weer. Zo gaat het elke keer, en ook elke keer wordt het toch weer verneukt.
Niet door ons hoor. Maar dat hebben we tegen Heerenveen wel dunnetjes over gedaan.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:18 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach dat werd na de wedstrijd tegen Bremen ook gezegd... Als we zoals vandaag spelen komt het goed... Een wedstrijd later werden de punten alweer aan de tegenstander kado gedaan.
En dan verliest psv van nac en speelt Ajax, geheel in stijl van het seizoen, gelijk tegen Heracles.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef Nashje het volgende:
psv - Ajax
NAC - psv
Ajax - Heracles
Zou nog leuk kunnen worden. Maarja waarom doe ik dit nou weer. Zo gaat het elke keer, en ook elke keer wordt het toch weer verneukt.
Is ook waar. En waarom zouden ze nog tot het uiterste gaan. psv hebben ze toch al gepakt.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:20 schreef toma het volgende:
[..]
NAC speelde gister ook slecht tegen Heracles.
Want?quote:Op zondag 11 maart 2007 17:19 schreef twi het volgende:
Kampioen worden we niet meer, dat hebben we tegen Excelsior en Heerenveen verspeeld. Lijkt me zelfs stug dat we nog 2e worden.
Ik bedoel laatste 5 duels die we dit seizoen krijgenquote:Op zondag 11 maart 2007 17:24 schreef TerroRobbie het volgende:
2 gewonnen 2 gelijk en 1 verloren?
Geweldige statistieken.
Je vergist je zwaar in Da Costaquote:Op zondag 11 maart 2007 17:16 schreef Panick het volgende:
[..]
Ik denk dat je je daar nog lelijk op kan verkijken.. Zowel Da Costa als Alcides zijn "nothing special" imho.
Alex daarentegen is denk ik een van de beste centrale verdedigers ooit in de Eredivisie.
Daar heb je sowieso weinig voor nodig dit seizoen. Al wil hij zich nu weer extra laten gelden omdat hij weg wil bij Ajax.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:25 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je vergist je zwaar in Da Costa. Die jongen is echt een slager, sterk in de lucht en hij heeft een goede pass. Ik denk eerlijk gezegd dat Da Costa Huntelaar onzichtbaar maakt.
quote:Op zondag 11 maart 2007 17:27 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Daar heb je sowieso weinig voor nodig dit seizoen. Al wil hij zich nu weer extra laten gelden omdat hij weg wil bij Ajax.
Dat kan. Of hij word aan alle kanten in de lure gelegd door Huntelaar en strompelt huilend van het veld. Dat kan ook, natuurlijk.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:25 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je vergist je zwaar in Da Costa. Die jongen is echt een slager, sterk in de lucht en hij heeft een goede pass. Ik denk eerlijk gezegd dat Da Costa Huntelaar onzichtbaar maakt.
Dat heb ik Huntelaar eerlijk gezegd zelden zien doen... Zo'n type spits is het niet.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:28 schreef twi het volgende:
[..]
Dat kan. Of hij word aan alle kanten in de lure gelegd door Huntelaar en strompelt huilend van het veld. Dat kan ook, natuurlijk.
Heeft ie ook niet nodig, speelde vandaag niet sterk maar toch 3 keer scorenquote:Op zondag 11 maart 2007 17:29 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Dat heb ik Huntelaar eerlijk gezegd zelden zien doen... Zo'n type spits is het niet.
Er staat een prijskaartje op z'n hoofd wat de topclubs niet voor hem gaan betalen, dus ik vrees voor Klaas-Jan het 'ergste'. En als je directe tegenstander er 3 scoort ga je echt niet fluitend naar huis hoor. Vraag maar aan de Twente-verdedigers.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:34 schreef TerroRobbie het volgende:
Hij wil het liefst aan het eind van dit seizoen vertrekken. Botert niet tussen hem en HtC. Zijn zaakwaarnemer schijnt zich al aardig op de markt te orienteren.
We weten er alles van.quote:Op zondag 11 maart 2007 17:38 schreef fuckbuddy het volgende:
Shit man, gelijkspel vandaag tegen excelsior hoe is het mogelijk....![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |