op zich is dat eigenlijk beter voor je huid, of je er lekkerder door gaat ruiken weet ik niet, een kennisje van mij kreeg huiduitslag omdat ze zich te veel waste en door de zeep (aldus haar huisarts)quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:44 schreef SIRA het volgende:
wat een goor wijf is 't toch he, ik heb d'r in al die weken nog geen stuk zeep of fles van een of ander vast zien houden, bah
Dat zegt bij Amanda dus echt nix hè.... waarschijnlijk weet ze niet eens meer dat ze dat sap over zich heengegoten heeft en denkt alleen maar "gut wat ruik ik lekker fris en fruitig"quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik heb het niet gezien, maar dat moest haast wel aangezien ze het nu niet wast, dat zou echt te ranzig zijn.
Gezien de aard van Brainless' recente doktersbezoek kan je dat ding misschien maar beter wrattenstaafje noemen...quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:46 schreef blomst het volgende:
[..]
En soms gebruikt ze het wattenstaafje van brian.
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:48 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Gezien de aard van Brainless' recente doktersbezoek kan je dat ding misschien maar beter wrattenstaafje noemen...
Je hebt gelijkquote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zegt bij Amanda dus echt nix hè.... waarschijnlijk weet ze niet eens meer dat ze dat sap over zich heengegoten heeft en denkt alleen maar "gut wat ruik ik lekker fris en fruitig"![]()
Heeft ie wratten op zijn lul?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:48 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Gezien de aard van Brainless' recente doktersbezoek kan je dat ding misschien maar beter wrattenstaafje noemen...
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:49 schreef Charmian het volgende:
Daar gaat Japio weer tv maken achter de computer
Dat is inside information.....hoe komt ie daaraan?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:50 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Heeft ie wratten op zijn lul?![]()
Tis 1 grote wrat die Brianquote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:50 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Heeft ie wratten op zijn lul?![]()
Leandra, even een OT vraagje. Ik las van de week op het forum ergens een topic met tips en tricks mbt het plaatsen van posts, zoals, quoten ,spoilers en dat soort dingen. Enig idee waar ik dat kan vinden, ik heb me rotgezocht maar helaas.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zegt bij Amanda dus echt nix hè.... waarschijnlijk weet ze niet eens meer dat ze dat sap over zich heengegoten heeft en denkt alleen maar "gut wat ruik ik lekker fris en fruitig"![]()
Blijkbaar nietquote:Op zaterdag 10 maart 2007 14:52 schreef Kinga het volgende:
omg, ze gaat die vette zooi op haar kop dus niet wassen!!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |