Mits gelijk overstekenquote:
De vader van een goede vriend van me (bankdirecteur, je kent 't wel) heeft ook een Harley. In de huiskamer staan. Zo zonde... rijden moet zo'n ding, daar zijn ze tenslotte voor bedoeld. Kwijlen doe je maar op een posterquote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:41 schreef Ienepien het volgende:
Ow en mijn favorietje (rijbewijs maakt niet uit, Harleys rijden toch niet)
[afbeelding]
Je doet ook mee?quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:43 schreef Ienepien het volgende:
nou getverderrie. Ik voelde me net weer een beeeeeetje ok, zijngaan jullie naaktcammen...![]()
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:43 schreef Ienepien het volgende:
nou getverderrie. Ik voelde me net weer een beeeeeetje ok, gaan jullie naaktcammen...![]()
Komt mij bekend voor. Bij ons motorgroepje zit dus ook de pa van een van de jongens en zijn buurman. Allebei van die gevalletjes midlife crisis die op zo'n veel te hard glimmende Yamaha rijden. En ow wee als er een modderspatje op komt....quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:42 schreef Autoreply het volgende:
[..]
De vader van een goede vriend van me (bankdirecteur, je kent 't wel) heeft ook een Harley. In de huiskamer staan. Zo zonde... rijden moet zo'n ding, daar zijn ze tenslotte voor bedoeld. Kwijlen doe je maar op een poster![]()
Ow haha, ik ben gisteren een dagje naar de sauna geweest, dan leer je je eigen lijfje heeeeel erg waarderen , wat ja daar ziet ....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrquote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:44 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Ik zie er voor mijn 30+ niet zo rot bloot uit hoor
![]()
Dat hoor ik van zeker de helft van de mensen. Geen hond die het ooit waarmaakt. Maargoed, het blijft schattigquote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:53 schreef Theebag het volgende:
Een motor rijbewijs zit zeker in de pijplijn, maar nu even niet.
Ik heb je op msn gekquote:
Ja die ken ik ook. Maar ik ben er gewoon zeker van. Klaar.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:55 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Dat hoor ik van zeker de helft van de mensen. Geen hond die het ooit waarmaakt. Maargoed, het blijft schattig![]()
Goed van hemquote:Op zaterdag 10 maart 2007 18:08 schreef Originele_Naam het volgende:
ajt me broertje is 3e van Nederland geworden in judo
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 10 maart 2007 18:08 schreef Originele_Naam het volgende:
ajt me broertje is 3e van Nederland geworden in judo
Dat is minder goed van hemquote:Op zaterdag 10 maart 2007 18:13 schreef Originele_Naam het volgende:
[..]
Had weinig gescheeld of hij was Nederlands kampioen![]()
-55 kg tot 17 jaarquote:Op zaterdag 10 maart 2007 18:17 schreef seekfaM het volgende:
[..]
Dat is minder goed van hemwelke categorie trouwens?
hewy... ik wil er ook 1quote:Op zaterdag 10 maart 2007 17:55 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Dat hoor ik van zeker de helft van de mensen. Geen hond die het ooit waarmaakt. Maargoed, het blijft schattig![]()
Bier drinken. Naja, malt that'll be. In Goes welteverstaanquote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:56 schreef Originele_Naam het volgende:
wat gaan mensen vanavond zoal doen ?
Hoesquote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:57 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Bier drinken. Naja, malt that'll be. In Goes welteverstaan![]()
quote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:57 schreef Bravebart het volgende:
Bier en verslagen en treinen kijken lalalalala
Maltquote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:57 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Bier drinken. Naja, malt that'll be. In Goes welteverstaan![]()
quote:
Ik wou zeggen, over die dis kan je niet heenquote:
jawel met veel bierquote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:00 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ik wou zeggen, over die dis kan je niet heen![]()
quote:
maar dat is geen bierquote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:03 schreef Originele_Naam het volgende:
Viagra en omhoog krijgen lukt heus wel
En het niveau daalt meestal ...quote:Op zaterdag 10 maart 2007 20:02 schreef seekfaM het volgende:
[..]
Niet óveral bij,o.a hem nog omhoog krijgen
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |