wat een hoop bla bla bla zegquote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:56 schreef Meki het volgende:
@ DVTB
Ik keur elke moord en loverboy
Net als jou wil ik een goede samenleving hebben zonder enige racisten.
Maar nu is er dat niet meer. Nederland begint onveilig te worden de nieuwe Hitler is al opgestaan. en dan slaapt iedereen verder. elke hooligan of pedofiel of moordende moeder van Nederlandse afkomst op het nieuws is er een reden om door te slapen .
Maar als er een Marokkaan op het nieuws komt zijn ze opeens allemaal wakker
De ICE Internationalquote:Op zaterdag 10 maart 2007 09:14 schreef Henk-B het volgende:
Gaan er nog treinen naar Duitsland?
Er vreemd vind je niet? Dat de helft van de Nederlanders het met hem eens is. Hoe zou dat toch komen? Heeft Wilders iedereen persoonlijk overgehaald? Of zegt hij wat een ander niet durft te zeggen?quote:Op vrijdag 9 maart 2007 01:26 schreef Meki het volgende:
[..]
dat zou ik inzien als Wilders 1 zetel had.
Maar 9 zetels en bijna de helft van Nederlanders achter zich is dit een andere verhaal.
hij heeft het gewoon gemunt op Moslims . en niet tegen de radicalen maar tegen alle groepen Moslims
super7 met zn opmerking dat het meestal meisjes uit eigen groep zijn klopt dus niet. Die opmerking is hierdoor ontkracht.quote:Nederlandse meisjes voor prostitutie Antwerpen geronseld
Uitgegeven: 10 maart 2007 09:14
Laatst gewijzigd: 10 maart 2007 09:24
ANTWERPEN - Van de 561 prostituees die vorig jaar in Antwerpen werden geregistreerd, zijn er 202 van Nederlandse komaf. De meeste Nederlandse meisjes werden als minderjarige geronseld door een loverboy.
Ze moeten de grens oversteken zodra ze meerderjarig zijn, meldde de Vlaamse krant De Morgen zaterdag op gezag van de politie.
De politie stelde de afgelopen jaren een toeloop vast van Nederlandse meisjes. Wanneer ze in Antwerpen aan de slag gaan, zijn ze vaak net achttien jaar en daarmee meerderjarig. Het zijn slachtoffers van loverboys, jongens die meisjes verleiden om ze dan als prostituee in te zetten.
Slachtoffers
"Loverboys zijn doorgaans allochtonen, van Marokkaanse of Surinaamse komaf, terwijl hun slachtoffers autochtone Nederlandse meisjes zijn. Slechts af en toe zit er een Marokkaans meisje tussen", aldus hoofdinspecteur Jan Piedfort van de afdeling Prostitutie van de Antwerpse politie.
Het gaat volgens hem om een fenomeen dat, anders dan in Nederland, in België nauwelijks bekend is. "We behandelen de loverboys als gewone pooiers. Ze zijn een fenomeen waartegen we weinig kunnen doen. We kunnen de Nederlandse meisjes wel aanraden een klacht in te dienen als ze zich onder druk gezet voelen", aldus Piedfort.
De Antwerpse politie zegt extra aandacht te besteden aan Nederlandse prostituees die net achttien zijn geworden.
http://www.demorgen.be/dm(...)366?wt.bron=homeArt1quote:De Antwerpse cel Prostitutie stelde de afgelopen jaren een toeloop vast van Nederlandse meisjes. Wanneer ze in Antwerpen aan de slag gaan, zijn ze precies achttien jaar en een dag oud. Het zijn slachtoffers van loverboys, jongens die meisjes verleiden om ze dan als prostituee in te zetten.
Aan de andere kant worden ze psychologisch gedwongen om de hoer te spelen. Als er fysieke dwang bij komt kijken dan is het land te klein en is het alleen de schuld van de dader maar als er psychologische dwang bij komt kijken dan is het opeens deels de schuld van het meisje?quote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Ergens is het toch ook wel (een beetje) de schuld van de dames, wat een naïviteit.
het is wel goed met jou,quote:Op zaterdag 10 maart 2007 10:30 schreef MrVVD het volgende:
Edit: Het is wel goed zo met je -
Dit artikel beweert toch precies het tegenovergestelde van wat jij hier claimt.quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:29 schreef Super7fighter het volgende:
De meeste slachtoffers zijn allochtoon, die zijn het meest kwetsbaar en makkelijk te chanteren. Net als de daders, vaak Marokkaans of Antilliaans, weliswaar oververtegenwoordigd.
Nederlandse meisjes, wat kan de loverboy nou tegen ze gebruiken? Ze mogen toch alles doen wat ze willen van hun ouders en hun omgeving...
Dat ze het slachtoffer worden is de schuld van die meisjes zelf uiteindelijk. Als je nooit eraan begint zal er ook nooit wat gebeuren. Dat die jongens er gelijk misbruik van maken, oke dat is erg, maar als die meisjes niet waren begonnen met een (seksuele) relatie dan zouden de bontkragen en de gouden tandjes niks kunnen doen.
Edit: Ik had niet gezien dat Niet Links hetzelfde artikel al had gequote, anders had ik me de moeite bespaard.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 11:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dit artikel beweert toch precies het tegenovergestelde van wat jij hier claimt.
Net als destijd met Pim Fortuynquote:Op zaterdag 10 maart 2007 09:19 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Er vreemd vind je niet? Dat de helft van de Nederlanders het met hem eens is. Hoe zou dat toch komen? Heeft Wilders iedereen persoonlijk overgehaald? Of zegt hij wat een ander niet durft te zeggen?
Goed gezegdquote:Op woensdag 7 maart 2007 17:13 schreef LENUS het volgende:
Wat een zieke mensen hier die behoorlijk zijn doorgeslagen in hun marokkanenknuffelgedrag. Laten we lekker de slachtoffers de schuld geven, die zielige loverboys kunnen er immers ook niks aan doen.![]()
Weet je wat, laten we iedereen die verkracht wordt een boete geven, hadden ze maar niet zo'n kort rokje aan moeten trekken![]()
Ja, en vermoorden mag je ze ook!quote:Op donderdag 8 maart 2007 16:45 schreef klip het volgende:
Volgens de koran mag je ongelovigen voorliegen en misbruiken. Waarvan akte.
proef de sarcasmequote:Op donderdag 8 maart 2007 19:31 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Of je hebt ook geen idee waar je over praat, proef de sarcasme
Er is in Nederland ook een grote markt voor moslims die Nederlanders misbruiken, Meki.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 01:08 schreef Meki het volgende:
[..]
Wilders komt sowieso aan de macht
Kijk maar naar zijn 600.000 volgelingen en natuurlijk 60 % van de Nederlandse bevolking die het eens is met het schandelijke aanpak tegen de nette burgers Aboutaleb en Albayrak.
Moslims als media gebruiken daar is Nederland een grote markt voor.
Domme NEDERLANDSE knullen? Hoezo NEDERLANDS? Ze hebben 2 paspoorten; 1 om officieel in dit land aanwezig te (mogen?) zijn, en 1 waar ze véééél meer waarde aan hechten en die hun van de regering van hun vaderland (of dat van hun opa of overgrootvader) niet afgenomen mag worden. De meeste willen geen Nederlanders genoemd worden, dus waarom hebben ze überhaupt dat Nederlandse paspoort nog? Er moet maar een wet komen waardoor deze ettertjes het Nederlanderschap ontnomen kan worden waardoor ze een enkeltje Marrakesh of Casablanca kunnen krijgen en dan met de bus gáuw door naar hun Riff-gebergte, want ik heb uit betrouwbare bron (een Marokkaanse) vernomen dat de Marokkanen zèlf dit (hoofdzakelijk Berber)tuig óók niet in de hand kunnen houden.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Ergens is het toch ook wel (een beetje) de schuld van de dames, wat een naïviteit. Stiekeme relaties, geloven in sprookjes, sensueel gekleed, allemaal zaken die deze domme Nederlandse knullen in de kaart spelen.
Meisjes moeten af van hun natuurlijke naïviteit. Als iets te mooi is om waar te zijn is dit vaak ook gewoon zo.²
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |