Dat zijn padden......quote:Op maandag 2 april 2007 23:50 schreef meneer draak het volgende:
Ik heb nog geen dril gespot, maar ze waren vanmiddag wel bezig...
[afbeelding]
Teveel teveel, komt allemaal goed!quote:Op donderdag 19 april 2007 11:38 schreef RandomMoron het volgende:
bij ons is het niet normaal meer, hopen dril en nu is onze vijver een zwarte krioelende kikkervis-massa. Een beetje jammer, want zo groot is de vijver niet en zoals het er nu uitziet kan onze koi het niet bijwerken, die zal ook wel mega dik worden. Ik heb bij een school wat afgegeven, mijn vriends vijver word bevolkt, en ik heb zelf een massa maar zoals het er nu uit ziet hebben we echt vet veel te veel dril.
Ze vinden trouwens gewoon vissenvoer (die droge dunne vlokjes) heel lekekr straks!quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:28 schreef Mirage het volgende:
[..]
Hoi
Leuke foto's![]()
Ik heb een slechte foto (accu camera was leeg)
[afbeelding]
Ik heb eergisteren het kikkerdrik in de bak gedaan.
Er waren toen alleen nog zwarte ronde balletjes zichtbaar,
geen komma te zien.
De volgende dag al waren de meeste "komma" geworden. (niet allemaal)
Diezelfde avond nog was te zien dat ze in een middagje tijd gegroeid waren. (gaat echt hard !)
Inmiddels zitten de meesten al op of aan de cellen in plaats van er in, en ze bewegen zelfs al.
Snel zullen ze zich wel losmaken en gaan rondzwemmen.
Dat niet alles tegelijk "komma" is, uit de cel komt enzo is normaal.
Sommigen moeten eerst nog wat meer groeien.
Die "sprietjes" die je ziet zijn waarschijnlijk de kiewen.
Zolang ze "aan" de cel zitten rusten ze wat, eten ze wat (als het goed is zie je algengroei op de cellen) en zijn ze aan het admenhalen ...........met de kiewen !
(dit is hoe ik het ooit geleerd heb en wat ik gezien meen te hebben bij voormalige "broedsels" van mij )
Aan de rechterkant in de bak liggen bij mij wat stenen die tot net boven het water uit komen.
De zuurstofpomp is helaas overleden (:') een viervoeter heeft er lol mee gehad), op het moment roer ik dus af en toe wat in het water en schep ik water met een kopje omhoog om het vervolgens er wee rin te laten druppen.
Vanmiddag nog wat vers slootwater erbij.
Al die potentiele kikkers naar de klote.quote:Op dinsdag 10 april 2007 15:15 schreef Mirage het volgende:
ow en wat foto's op de dag van de vangst
quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:39 schreef Boris_Karloff het volgende:
Kikkers in Nederland zijn beschermd. Willen we daar aan denken voordat we de nederlandse vijvers en sloten leegroven..
En dat doet ook bijna iedereen hierquote:Nope, kikkerdril is niet beschermd, maar kleine kikkertjes zijn dat wèl. Dus zodra ze hun staart verliezen, moet je ze terugzetten (je mag ze dan tenminste niet in een aquarium houden).
kikkerdril is geen kikker.quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:39 schreef Boris_Karloff het volgende:
Kikkers in Nederland zijn beschermd. Willen we daar aan denken voordat we de nederlandse vijvers en sloten leegroven..
dat dusquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:43 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
[..]
En dat doet ook bijna iedereen hier![]()
Of het komt doordat het al weken kurkdroog is en de dieren die je noemt dolblij zijn met iedere druppel water die ze kunnen vindenquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:48 schreef Mirage het volgende:
Ik heb nog geen paar weken geleden een vijver aangelegd in onze tuin en behalve de vissen die ik er zelf in heb gedaan, zijn er al 3 groene kikkers aan komen springen (en gebleven) en er zitten sinds gisteren ook 2 padden in de vijver.
Volgens mij heb ik een keer iets goed gedaan (anders zouden de dieren toch niet in mijn vijver gaan wonen ?)
Ik zie dus geen dril, maar hoor ze nog volop kwaken en brullen enzoquote:Op woensdag 1 april 2009 14:09 schreef Jojoortje het volgende:
Wilde deze net ook kicken
Iemand al kikkerdril gezien?
Hehe die foto's Adolecens![]()
![]()
Wij hebben ook een vijver, maar onze vissen hebben vorig jaar ons kikkerdril opgegetenquote:Op woensdag 1 april 2009 15:00 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik zie dus geen dril, maar hoor ze nog volop kwaken en brullen enzo
Mijn buren hebben ook een vijver, dus het is een mooi symfonisch orkest zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |