quote:
Op donderdag 5 april 2007 15:12 schreef Mich92 het volgende:[..]
Verveling enzo
Da's heel raar; k zat vandaag 'ns te kijken naar de kikkervisjes, en sommige hebben al van die dikke kopjes, maar andere blijven klein en krijgen zegmaar 'zijtakjes' op hun hoofd.
Don't understandddd
Hoi
![]()
Leuke foto's
Ik heb een slechte foto (accu camera was leeg)
![]()
Ik heb eergisteren het kikkerdrik in de bak gedaan.
Er waren toen alleen nog zwarte ronde balletjes zichtbaar,
geen komma te zien.
De volgende dag al waren de meeste "komma" geworden. (niet allemaal)
Diezelfde avond nog was te zien dat ze in een middagje tijd gegroeid waren. (gaat echt hard !)
Inmiddels zitten de meesten al op of aan de cellen in plaats van er in, en ze bewegen zelfs al.
Snel zullen ze zich wel losmaken en gaan rondzwemmen.
Dat niet alles tegelijk "komma" is, uit de cel komt enzo is normaal.
Sommigen moeten eerst nog wat meer groeien.
Die "sprietjes" die je ziet zijn waarschijnlijk de kiewen.
Zolang ze "aan" de cel zitten rusten ze wat, eten ze wat (als het goed is zie je algengroei op de cellen) en zijn ze aan het admenhalen ...........met de kiewen !
(dit is hoe ik het ooit geleerd heb en wat ik gezien meen te hebben bij voormalige "broedsels" van mij ) Aan de rechterkant in de bak liggen bij mij wat stenen die tot net boven het water uit komen.
De zuurstofpomp is helaas overleden (:') een viervoeter heeft er lol mee gehad), op het moment roer ik dus af en toe wat in het water en schep ik water met een kopje omhoog om het vervolgens er wee rin te laten druppen.
Vanmiddag nog wat vers slootwater erbij.
Men occasionally stumble over the truth, but most of them pick themselves up and hurry off as if nothing ever happened.
Sir Winston Churchill