Die behangafstomer gaat echt in de ban hier. Ik rot het behang eerst even open, hetzij met een roller, hetzij met een behang perforator van 9 eurootjes en dan mik ik een paar van die flessen op de muur.quote:Op maandag 5 maart 2007 07:55 schreef Vesalius het volgende:
Ja, en als je goed leest dan werkt het alleen zo goed bij behang wat al volledig open ligt en zal het bij geverfd (en dus hermetisch afgesloten) behang net zo k*t werken als alle andere middelen. Heb het hier ook gehad en prikroller icm behangafstomer werkte het beste (naast m'n jongere broertje aan het werk zetten zodat ik het niet zelf hoefde te doen, scheelt ook een hoop frustratie... voor mij dan...)
Zat dat behang ook op beton dan? En wat gebruikte je daar voor?quote:Op maandag 5 maart 2007 22:49 schreef Marsepein het volgende:
Mijn hardnekkiste behang trok ik in 1 keer van de muur afDus dat kun je niet vergelijken.
Maar soms is klussen niet leuk, tijdrovend en schiet het niet op. Des te meer plezier heb je er dan van als het wel geworden is zoals je wilde en ben je achteraf blij dat je geen consessies hebt gedaan.
http://www.bondbeterleefmilieu.be/agora/view.php?bn=bbl_lag&key=1081236778&replies=11quote:Mensen,
Ik heb ook al menige stroken behang "mogen" verwijderen van diverse ondergronden.
Van de week hoorde ik de goedkoopste schilderstruuk die ik ooit hoorde. Dit komt van een behanger zelf : gewoon insmeren met behanglijm en laten weken. Goedkoop en efficient.
Proberen kan zeker geen kwaad.
succes ermee,
Walter
Op mijn kamer heb ik ook de gaatjesroller, water, behangafweek en het stoomapparaat geprobeerd, en bij ongeveer de helft van de muren kwam ik ook niet sneller vooruit.quote:Op maandag 5 maart 2007 22:38 schreef JohnDope het volgende:
Ps ik maak nu wel ongeveer 1,5 a 2 4kantemeter per uur, dus er zit duidelijk progressie in....
Hoelang was je er uiteindelijk meebezig dan?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 09:30 schreef Igen het volgende:
[..]
Op mijn kamer heb ik ook de gaatjesroller, water, behangafweek en het stoomapparaat geprobeerd, en bij ongeveer de helft van de muren kwam ik ook niet sneller vooruit.
Maar als je het helemaal afmaakt geeft dat wel een goed gevoel hoor!
klopt volgens mij is het inderdaad bouwbehang...quote:Op dinsdag 6 maart 2007 09:33 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vermoed dat het hier gaat om het bouwbehang en dat staat er idd wel om bekend dat dat rottig van muren gaat. Als daar dan overheen geverfd is ben je idd aardig de lul.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |