Kijk gewoon bij de plaatselijke beddenzaken, daar hebben ze vaak grote assortiment boxsprings en vaak nog in de aanbieding ook.quote:Op zondag 4 maart 2007 20:16 schreef Broertie het volgende:
Enne..... we zijn voor de gein even bij Hästens wezen kijken......WAt een prijzen zeg! Maar als ze me garanderen dat ik voor die prijzen ( +7500 Euro) Nooit meer last van mij rug zou hebben, zou ik er direct een kopen....... Maar, ja, ze geven die garantie niet, helaas.
Versta jij Zweeds?quote:Op zondag 4 maart 2007 20:23 schreef Mastroianni het volgende:
Hebben ze je bij Hästens niet uit kunnen leggen wat een boxspring precies is???
Tnx, dat is nog eens goed nieuws. Ik had de folder van auping al wel aangevraagd en de dublin vond ik echt super mooi. Alleen had ik het idee dat auping toch een stuk hoger was qua prijsklasse.quote:Op zondag 4 maart 2007 21:42 schreef psv01 het volgende:
Voor rond de 2000 euro heb je al een goede dublin (boxspring) combinatie van auping.
Auping begint rond die 2k en kan oplopen naar ongeveer 12.000 euro bij de boxsprings en rond de 20.000 euro bij de spiraalbodems.quote:Op zondag 4 maart 2007 22:02 schreef Broertie het volgende:
Lijkt me dat Auping niet zo duur is, toch? Hollands vakmanschap is dat toch? Deventer , als ik me niet vergis. (correct me, if I'm wrong....)
Ik dacht dat een boxspring toch het summum op het gebied van bedden was. Maar bij auping is een spiraalbodem dus duurder??quote:Op maandag 5 maart 2007 14:49 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Auping begint rond die 2k en kan oplopen naar ongeveer 12.000 euro bij de boxsprings en rond de 20.000 euro bij de spiraalbodems.
Als je wat extra geld meeneemt wel ja.quote:Op maandag 5 maart 2007 15:24 schreef JanJanJan het volgende:
Kan je bij een boxspring eigenlijk wel een verstelbare bodem nemen?
Zeg maar dat je ook recht op kan zitten?
De spiraalbodem zelf is niet zo duur. Maar die prijs zit hem in de verstelbaarheid en extra opties zoals een 5-motorige verstelling, een luchtmassage (zoals in de Mercedes Maybach), verwarming en koeling etc. etc.quote:Op maandag 5 maart 2007 15:21 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Ik dacht dat een boxspring toch het summum op het gebied van bedden was. Maar bij auping is een spiraalbodem dus duurder??
Kwalitatief maakt het niet zoveel uit, een spiraalbodem slaapt over het algemeen wel wat steviger en een boxspring wat zachter. Maar qua duurzaamheid ontloopt het elkaar niet zoveel (spiraalbodem gaat iets langer mee), een spiraalbodem ventileert iets beter, is wat beter verstelbaar, qua ondersteuning is een boxspring wat gelijkmatiger. Bij een spiraalbodem heb je namelijk langs de zijkanten dat het iets minder inveert dan in het midden.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:05 schreef Stansfield het volgende:
Maar in princiepe is een boxspring een beter bed dan een spiraalbodem? En een dekmatras zit dat er bij auping niet bij?
quote:Op maandag 5 maart 2007 17:00 schreef Broertie het volgende:
Eeeeeeehm, misschien overheen gelezen, maar wat is een dekmatras?
quote:Op maandag 5 maart 2007 21:24 schreef Cloud_SB het volgende:
Gewoon ikea lattenbodem en matrasje niks mis mee. als je last van je rug hebt moet je maar doorbijten of je had niet zo slecht op je stoel moeten zitten en met gebogen rug moeten lopen.
Ach ja de ene geeft zijn geld uit aan hele dure spijkerbroeken de ander aan een iets duurder bed. Net wat je zelf wilt toch.quote:Op maandag 5 maart 2007 21:24 schreef Cloud_SB het volgende:
2000 voor een bed, laat staan 12000.
We zijn toch niet gek geworden allemaal? Gewoon ikea lattenbodem en matrasje niks mis mee. als je last van je rug hebt moet je maar doorbijten of je had niet zo slecht op je stoel moeten zitten en met gebogen rug moeten lopen.
Dat is op dit moment ook mijn nr 1 keuze, alleen twijfel ik nog over zo'n topper. Wanneer dat echt heel veel nut heeft en veel beter is dan wordt het toch te duur om nog een topper van een paar honderd euro te kopen. En valt hij eigenlijk net buiten mijn budgjet.quote:Op maandag 5 maart 2007 21:24 schreef psv01 het volgende:
http://www.berden.nl/detail.php?catid=3&prodid=6834
Je beseft wel dat je ong 1/3 van je leven slaapt in een bed?quote:Op maandag 5 maart 2007 21:24 schreef Cloud_SB het volgende:
2000 voor een bed, laat staan 12000.
We zijn toch niet gek geworden allemaal? Gewoon ikea lattenbodem en matrasje niks mis mee. als je last van je rug hebt moet je maar doorbijten of je had niet zo slecht op je stoel moeten zitten en met gebogen rug moeten lopen.
Je kunt gewoon een inzet of inleg boxspring kopen. Maar zodra je een lattenbodem of spiraalbodem hebt heb je natuurlijk geen boxspring meer.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:07 schreef Koningin het volgende:
Maar ik kan niet het boxspring principe in mijn bestaande bed doen?
Want op zich heb ik alleen een nieuw matras met lattenbodem/spiraalbodem nodig.
Nou, mijn matras moet vervangen worden.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:29 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Je kunt gewoon een inzet of inleg boxspring kopen. Maar zodra je een lattenbodem of spiraalbodem hebt heb je natuurlijk geen boxspring meer.
Da's geen probleem. Dan zet je gewoon een boxspring in je huidige omranding. De vraag is alleen of 't mooi staat. Omdat een boxspring over het algemeen toch wat dikker is. Zelfs een vlakke boxspring bodem is toch nog minimaal 11cm dik en daaronder komt dan nog de motor. Dus je moet maar eens kijken of de rand van je omranding dik genoeg is om dat verborgen te houden.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:35 schreef Koningin het volgende:
[..]
Nou, mijn matras moet vervangen worden.
En dan wil ik gelijk een nieuwe verstelbare bodem, zodat voeten en rug omhoog kunnen. Daar hoef ik geen nieuw bed voor te kopen. Maar kan ik daarin een boxspring? Volgens jou dus wel?
Het originele scandinavische bed bestond uit één deel. De boxspring en matras zaten bij elkaar in één hoes namelijk. Dus zat je met een probleem, hoe maak je het op? Vanuit die functie is de topmatras ontstaan.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:41 schreef Stansfield het volgende:
Weet jij misschien wat precies het voordeel en de functie van een topper is mastroianni?
Ok, dank je wel.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:38 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Da's geen probleem. Dan zet je gewoon een boxspring in je huidige omranding. De vraag is alleen of 't mooi staat. Omdat een boxspring over het algemeen toch wat dikker is. Zelfs een vlakke boxspring bodem is toch nog minimaal 11cm dik en daaronder komt dan nog de motor. Dus je moet maar eens kijken of de rand van je omranding dik genoeg is om dat verborgen te houden.
Als je toch al aan een boxspring denkt, een boxspring die op zichzelf staat is niet zoveel duurder als een inzetboxspring hoor.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:46 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ok, dank je wel.
Daarmee staat de duurdere optie al weer open![]()
Ik heb een eigen beddenspeciaalzaak met daarin eigenlijk alle merken die verkrijgbaar zijn (op Hästens na). Ik zeg alleen niet waar of welke zaak 't is, ben hier niet om te spammen. Maar vragen over bedden etc. wil ik altijd wel (zo objectief mogelijk) beantwoorden.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 12:50 schreef Stansfield het volgende:
Hoe komt het eigenlijk dat je zoveel van bedden weet?
Ik twijfel nu tussen een auping dublin zonder topper of een ubica festen met topper. Ze zijn allebei een kleine 2000 euro.
Ik zou gewoon gaan voor degene die je het lekkerste vind liggen. Kwalitatief is de auping boxspring wel beter vind ik, 't is allemaal net een beetje mooier dan Ubica. maar 't belangrijkste is gewoon dat het erg lekker ligt.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:24 schreef Stansfield het volgende:
aha vandaar,
Welke zou jij kiezen dan? De auping dublin zonder topper of de Ubica festen met topper?
Als je vriend niet zwaar is, is het niet erg gezond om op een stevig matras te liggen. Maar een perfecte oplossing is gewoon twee matrassen van 70x200cm of 80x200cm, al naar gelang hoe breed het bed isquote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:38 schreef Rewimo het volgende:
Weet jij een goede oplossing voor twee mensen die compleet andere eisen aan een matras stellen?Mijn vriend slaapt het liefst op een zo hard mogelijke matras en ik juist graag op een zachte. Dit hebben we voorlopig opgelost door in mijn bed aan zijn kant een plank onder de matras te leggen en in zijn bed aan mijn kant een oplegmatras te leggen. Maar over een paar maanden gaan we samenwonen
Matrassen omwisselen was geen optie: ik heb een tweepersoonsmatras en hij twee eenpersoons.
Dat is deels waar, ten eerste mag een matras wel heel stevig aanvoelen. Zolang je maar voldoende weg kunt zakken en er niet 'op' blijft liggen. Het grootste probleem is dat je dan wel een matras uit dezelfde serie moet nemen omdat je anders hoogteverschil krijgt. Afhankelijk van je budget kun je trouwens ook één groot matras laten maken met daarin 2 verschillende hardheden.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:44 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Als je vriend niet zwaar is, is het niet erg gezond om op een stevig matras te liggen. Maar een perfecte oplossing is gewoon twee matrassen van 70x200cm of 80x200cm, al naar gelang hoe breed het bed is
Dat niet, maar het was de conclusie na beschrijving van mijn specifieke klachten. Hij wist me ook te vertellen dat ik vooral niet het 'echte' traagschuim moest nemen, Tempur, omdat ik daar niet uit zou komen.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:52 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Dat is deels waar, ten eerste mag een matras wel heel stevig aanvoelen. Zolang je maar voldoende weg kunt zakken en er niet 'op' blijft liggen. Het grootste probleem is dat je dan wel een matras uit dezelfde serie moet nemen omdat je anders hoogteverschil krijgt. Afhankelijk van je budget kun je trouwens ook één groot matras laten maken met daarin 2 verschillende hardheden.
En om op een eerdere post van je terug te komen over dat traagschuim, ik vind het wel een héél ongenuanceerd antwoord van die man bij de slaapmaker. Het is net alsof traagschuim een wonderoplossing is, ik hoop dat je beseft dat dat niet zo is.
En een goedkopere topper los kopen. Bv van de ikea zou dat heel erg afbreuk doen aan de auping boxspring? De toppers van auping zijn voor 180x210 600 euro en bij de ikea 299 toch weer een aardig verschil. Maar zou dat dus afbreuk doen aan mijn bed?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:31 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Ik zou gewoon gaan voor degene die je het lekkerste vind liggen. Kwalitatief is de auping boxspring wel beter vind ik, 't is allemaal net een beetje mooier dan Ubica. maar 't belangrijkste is gewoon dat het erg lekker ligt.
Mjaa, ok.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:58 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Dat niet, maar het was de conclusie na beschrijving van mijn specifieke klachten. Hij wist me ook te vertellen dat ik vooral niet het 'echte' traagschuim moest nemen, Tempur, omdat ik daar niet uit zou komen.
Dat is ook weer zo ja, alleen kreeg ik van mijn broertje wel de tip om een topper te kopen aangezien dat ook de rand tussen de 2 matrassen wegwerkt. Maar nu is hij toch nog voor mezelf. Ga pas over anderhalf jaar ofzo samenwonen dus tegen die tijd kan ik ook wel een topper kopen ja.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:06 schreef Mastroianni het volgende:
Probeer het eerst gewoon eens zonder topper anders. Een topper kun je later altijd nog los bijkopen.
Hee, dat laatste wist ik niet. Iets om in ons achterhoofd te houdenquote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:52 schreef Mastroianni het volgende:
Dat is deels waar, ten eerste mag een matras wel heel stevig aanvoelen. Zolang je maar voldoende weg kunt zakken en er niet 'op' blijft liggen. Het grootste probleem is dat je dan wel een matras uit dezelfde serie moet nemen omdat je anders hoogteverschil krijgt. Afhankelijk van je budget kun je trouwens ook één groot matras laten maken met daarin 2 verschillende hardheden.
Dit gaat over traagschuim met pocketveringquote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:07 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Mjaa, ok.
Zelf ben ik nooit zo'n fan van traagschuim, maar als je het lekker vind. Vooral nemen. De nadelen zijn dat het gewoon slecht ventileert en daardoor veel warmer slaapt dan een pocketveren matras.
Dan nog ventileert het slecht, dat laagje veren is bij lange na niet genoeg om die laag traagschuim te compenseren.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:20 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Dit gaat over traagschuim met pocketveringNiet 100% traagschuim, daar was hij geen voorstander van.
Dat zou kunnen. Ik luister graag naar goed advies, maar heb geen beter advies gekregen voor mijn zwakke rug. Een 'goedkopere' concurent adviseerde hetzelfde.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:21 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Dan nog ventileert het slecht, dat laagje veren is bij lange na niet genoeg om die laag traagschuim te compenseren.
Ik vind sowieso niet dat een beddenverkoper moet adviseren bij specifieke lichamelijke klachten. Wij zijn verkopers, geen medisch specialisten. Zelf vind ik dat een gevaarlijke grens...quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:27 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Ik luister graag naar goed advies, maar heb geen beter advies gekregen voor mijn zwakke rug. Een 'goedkopere' concurent adviseerde hetzelfde.
Dat heb ik ook gedaan. Die kwam niet verder dan 'zacht en vormend' en 'informatie inwinnen bij een beddenspecialist'...quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:29 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Ik vind sowieso niet dat een beddenverkoper moet adviseren bij specifieke lichamelijke klachten. Wij zijn verkopers, geen medisch specialisten. Zelf vind ik dat een gevaarlijke grens...
Als je écht klachten hebt, zou ik desnoods eerst eens bij een fysiotherapeut informatie inwinnen.
welke? want ikea heeft er toch meerdere..?quote:Op dinsdag 6 maart 2007 14:39 schreef Leah het volgende:
De boxspring van Ikea kwam ooit als beste uit de consumententest. Wij hebben 'm nu 3 jaar, bevalt erg goed.
Beetje nutteloze tip als iemand je vraagt wélke boxspring je hebt, en ze allemaal (wel dus) sultan heten...quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:40 schreef Leah het volgende:
Dat zal best. Ik gaf slechts een tipje, heb geen aandelen ikea, dus men zal het zelf verder even uit moeten pluizen
Overigens heten ze niet allemaal sultan zag ik net.
bronquote:Uit een recent onderzoek van de Consumentenbond kwam de Sultan Forsbacka van Ikea als beste uit de bus. De polyether matras kost 150 euro (eenpersoons). In de categorie traagschuim ging de voorkeur uit naar de Voyager van Kwantum; die kost ook 150 euro.
Moet dat niet andersom zijn??quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:48 schreef Clannif het volgende:
heb zaterdag een boxspring gekocht bij matrassenconcorde 600 euro hij was in de aanbieding ligt heerlijk. heeft binnevering bak met pocketvering matrassen met topper erbij. Het is wel een 1.40 lang en 2.00 breed matras maar je moet echt een keer daar gaan kijken. je word er goed geholpen had eerst een duurder bed gezien bij die zaak maar die man rade die af omdat die te hard was voor mijn gewicht.
kijk ook een keer naar de auping basis volgens mij heet die zo die heeft mijn broer en die ligtheerlijk
Ikea heeft een prachtige websitequote:Op woensdag 7 maart 2007 10:44 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Beetje nutteloze tip als iemand je vraagt wélke boxspring je hebt, en ze allemaal (wel dus) sultan heten...![]()
Voor een paar euro kan je zo'n speciale strip kopen die je tussen de twee matrassen kan leggen, dan heb je geen naad meer...quote:Op woensdag 7 maart 2007 15:58 schreef s3n het volgende:
Misschien ben ik wel de enige met het volgende probleem, maar het lijkt me sterk.
Ik wil tzt ook een nieuw bed, en een boxspring lijkt me wel wat. Maar waarom liggen de matrassen altijd los?
Als ik alleen slaap zou ik het nog wel voor elkaar kunnen krijgen om op 1 bedhelft te blijven. Maar met mijn vriendin samen echt niet. met het gevolg dat een van beide in de rand tussen de twee matrassen komt. Is er een manier om dit te voorkomen?
Nou kijk, een traagschuimmatras is beter dan een goedkope boxspring, maar een goede boxspring (met alleen natuurlijke materialen) is weer beter dan het traagschuimmatras.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 10:31 schreef Elseetje het volgende:
Ik heb een erg zwakke rug, en advies ingewonnen bij de Slaapmaker. Die wist mij te vertellen dat al die zooi helemaal niet nodig is, wat het belangrijkste is, is traagschuim. Het liefst een traagschuimmatras met pocketvering onderin, maar in het midden is ook ok.
Nu was het goedkoopste matras daar 1500 euro voor 140x200cm, en daar ga ik nu nog niet aan beginnen, dus zijn we toch maar 'gewoon' naar de ikea gegaan. Bed en lattenbodem hadden we al, even gaatjesboard op de lattenbodem, polyether binnenveringsmatras met polyether dekmatrasje erop, en het ligt prima. Niet zo hemels als die #$%#$^#^dure matrassen, maar goed genoeg
Op een boxspring kun je een dekmatras leggen. Als je dan een tweepersoonsdekmatras koopt, ben je die naad kwijt. (in ons geval ook handig voor het geval er 1 of meer kinderen tussenin liggenquote:Op woensdag 7 maart 2007 15:58 schreef s3n het volgende:
Misschien ben ik wel de enige met het volgende probleem, maar het lijkt me sterk.
Ik wil tzt ook een nieuw bed, en een boxspring lijkt me wel wat. Maar waarom liggen de matrassen altijd los?
Als ik alleen slaap zou ik het nog wel voor elkaar kunnen krijgen om op 1 bedhelft te blijven. Maar met mijn vriendin samen echt niet. met het gevolg dat een van beide in de rand tussen de twee matrassen komt. Is er een manier om dit te voorkomen?
Hoe ziet zoiets eruit? En heb je daat geen last van? Zit namelijk toch sterk aan die auping te denken alleen dan zonder dekmatras omdat t dat toch n beetje te duur wordt. Maar zon gluuf toch ook niet alles is zou dit misschien de ideale oplossing zijn. Heb je er een plaatje van?quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:02 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Voor een paar euro kan je zo'n speciale strip kopen die je tussen de twee matrassen kan leggen, dan heb je geen naad meer...
Ik ben aan het zoeken gegaan, maar ik kan niks vindenquote:Op woensdag 7 maart 2007 20:01 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Hoe ziet zoiets eruit? En heb je daat geen last van? Zit namelijk toch sterk aan die auping te denken alleen dan zonder dekmatras omdat t dat toch n beetje te duur wordt. Maar zon gluuf toch ook niet alles is zou dit misschien de ideale oplossing zijn. Heb je er een plaatje van?
Ik kan ze niet vinden op de ikea site. Maar mocht je het nog te binnen schieten dan hoor ik het graag.quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:13 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ik ben aan het zoeken gegaan, maar ik kan niks vinden![]()
Maar ik heb het bij de IKEA en op nog een paar plaatsen gezien, weet alleen niet hoe ze het noemen.
Goeie! Stansfield, google op matraswig, vind je wat ik bedoeldequote:Op woensdag 7 maart 2007 20:40 schreef psv01 het volgende:
Bij Auping noemen ze dit een wig.
Ben ik niet helemaal met je eens. Er zijn een aantal fabrikanten die dat prima aan kunnen.quote:Op woensdag 7 maart 2007 22:47 schreef psv01 het volgende:
Een groot matras is goed maar de kans op kuilvorming is dan wel groter dan bij twee eenpersoonsmatrassen (en het vervoer is moeilijker)
lijkt me heel kut, dan kan je niet eens 1 kant omhoog doen terwijl de ander plat is.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:39 schreef Mastroianni het volgende:
Of neem gewoon 1 groot matras. Heb ik ook, wil nooit meer anders.
Ik hoef niet zo nodig een verstelbaar bed.quote:Op woensdag 7 maart 2007 22:51 schreef Repeat het volgende:
[..]
lijkt me heel kut, dan kan je niet eens 1 kant omhoog doen terwijl de ander plat is.
Ook hier geldt weer dat je bij bepaalde merken ook voor twee hardheden in een matras kunt kiezen. Denk bijv. aan Jensen, Tréca, Vi-Spring, Auping Spiraalbodemmatrassen. Hoewel bij die laatste zijn het twee losse kernen in één hoes i.t.t een echt tweepersoonsmatras.quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:03 schreef Stansfield het volgende:
Alleen dan kan je dus niet 2 verschillende soorten matrassen nemen? Ik lees in de auping folder allemaal dingen over een soepel of stevig matras. En mijn vriendin is wel een stukje lichter dan dat ik ben.
anders krijg je onwijze last van je nek enz bij het tv kijkenquote:Op woensdag 7 maart 2007 22:58 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Ik hoef niet zo nodig een verstelbaar bed.
Ik heb expres geen TV in mijn slaapkamer genomen omdat ik anders veel te lang tv blijf kijkenquote:Op woensdag 7 maart 2007 23:09 schreef Repeat het volgende:
[..]
anders krijg je onwijze last van je nek enz bij het tv kijken
quote:
dis je hebt dan 1 groot matras met 2 verschillende hardheden?quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:07 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Ook hier geldt weer dat je bij bepaalde merken ook voor twee hardheden in een matras kunt kiezen. Denk bijv. aan Jensen, Tréca, Vi-Spring, Auping Spiraalbodemmatrassen. Hoewel bij die laatste zijn het twee losse kernen in één hoes i.t.t een echt tweepersoonsmatras.
quote:Op zondag 4 maart 2007 20:10 schreef pussydeluxe het volgende:
Een boxspring is een beetje als op 2 matrassen liggen. Heerlijk.
quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:08 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Gelezen op Internet:
matrassen: boxspring
De letterlijke vertaling van dit woord is: "doos met veren", en dat is het eigenlijk ook. Een boxspring hoort hier eigenlijk niet thuis want een boxspring is een bodem (speciaal bedoelt voor pocketveren matrassen).
Vraagje: moet zo'n matras niet regelmatig worden omgedraaid?
Het is niet speciaal voor pocketveren matrassen hoor, binnenvering, latex en traagschuim kunnen daar allemaal prima op.quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:08 schreef Frau.Pfeffertopf het volgende:
Gelezen op Internet:
matrassen: boxspring
De letterlijke vertaling van dit woord is: "doos met veren", en dat is het eigenlijk ook. Een boxspring hoort hier eigenlijk niet thuis want een boxspring is een bodem (speciaal bedoelt voor pocketveren matrassen).
Vraagje: moet zo'n matras niet regelmatig worden omgedraaid?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |