Misschien omdat Coen dood isquote:Op woensdag 7 maart 2007 10:18 schreef Schizophr3nic het volgende:
echt vet die foto's
ik vind Flodder gewoon de beste serie ooit
jammer dat ze daar mee gestopt zijn al heel lang
Toen dat gebeurde hebben de acteurs besloten geen nieuwe seizoenen meer te maken. Zou ook raar zijn om tatjana nu nog steeds kees te zien spelen denk ik.quote:
http://maps.google.com/?om=0&ie=UTF8&z=17&ll=50.853927,5.879509&spn=0.002811,0.007296&t=kquote:Op zaterdag 10 maart 2007 19:03 schreef Socios het volgende:
Waar is die spoorwegovergang nou precies?
Heulemaal niet onhandig, dat doen ze bij zo'n beetje elke film en serie. In een studio heb je veel meer controle over belichting, temperatuur, akoestiek en achtergrondgeluiden. De meeste regisseurs bouwen liever een interieur in de studio en gaan alleen buiten filmen als het echt, echt niet anders kan.quote:Op woensdag 14 maart 2007 08:43 schreef Gelderland het volgende:
idd, jammer dat ik elke aflevering al 5x gezien heb onderhand
wel leuke foto'sMaar ze filmde dus alleen de buitenscenes bij dat huis?? Binnen was een set in almere
ook lekker onhandig.
maar bij flodder zijn ze regelmatig buiten... en dan moeten ze binnen (in aalsmeer) filmen en dan buiten (in dezelfde kleding) etc. andere scenes op een andere dag!quote:Op woensdag 14 maart 2007 09:33 schreef Frollo het volgende:
[..]
Heulemaal niet onhandig, dat doen ze bij zo'n beetje elke film en serie. In een studio heb je veel meer controle over belichting, temperatuur, akoestiek en achtergrondgeluiden. De meeste regisseurs bouwen liever een interieur in de studio en gaan alleen buiten filmen als het echt, echt niet anders kan.
Dat gebeurt zo ongeveer bij élke bestaande productie. Daar komen ook die continuïteitsfouten vandaan. Ze draaien ook zelden chronologisch.quote:Op woensdag 14 maart 2007 09:49 schreef Gelderland het volgende:
[..]
maar bij flodder zijn ze regelmatig buiten... en dan moeten ze binnen (in aalsmeer) filmen en dan buiten (in dezelfde kleding) etc. andere scenes op een andere dag!
Iemand van FOK! bezit deze autoquote:Op zondag 18 maart 2007 00:17 schreef DaMook het volgende:
Die auto uit de serie rijd tegenwoordig hier in Valkenswaard rond.
Niet in Sittard, het eerste huis stond in spaarnwoude en het 2e huis in Almere...quote:Op zondag 18 maart 2007 16:15 schreef kees18 het volgende:
Kan iemand mij vertellen of het huis van fam. flodder nu nog in sittard in orginele staat te zien is? Ik woon dicht bij sittard en ben laats wezen kijken maar mij kwam niks bekend voor. Wie kan mij verder helpen?
Kees.
Goede vraagquote:Op maandag 19 maart 2007 10:58 schreef Dodecahedron het volgende:
Welk gemeentehuis is dat waar Sjakie altijd zit.
Dus dit stond wel in sittard of ben ik nu gek? Je bent toch langs geweest in sittard?quote:Op maandag 5 maart 2007 09:38 schreef AbeSapien het volgende:
Updateje
Ik ben gisteren weer langs geweest, en heb deze gekregen;
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Hun huis was precies nagebouwd in een studio (First Floor Features), waar de serie is opgenomen. Ik heb nog meer (binnen)foto's, als er vraag naar is, plaats ik die ook wel.
Nee, deze foto's zijn niet uit Sittard. Deze foto's zijn genomen op het terein t.h.v. Bolderweg 22 te Almere. Dit was de set/facia die speciaal gebouwd is, naast de First Floor Features studio. Ze zijn gebaseerd op de wijk in Sittard.quote:Op donderdag 22 maart 2007 14:13 schreef kees18 het volgende:
[..]
Dus dit stond wel in sittard of ben ik nu gek? Je bent toch langs geweest in sittard?
Dit stond dus in sittard en dat hebben ze later precies hetzelfde nagebouwd?
Gr
Ik denk dat je inderdaad gelijk hebt. Ik zal voor de grap eens Dick Maas mailen met de vraag of er nog ergens rotzooi ligt opgeslagen die gebruikt zijn ten tijden van de opnames.quote:Op woensdag 20 juni 2007 21:21 schreef JOO het volgende:
Ik denk het niet dat er nog spullen liggen als na Flodder Big Brother 1 is geweest-
Kan je dat bericht plaatsen?quote:Op donderdag 28 juni 2007 09:37 schreef Stuntman het volgende:
Heb enkele dagen geleden gemaild met Wijo Koek (script/scenario) schrijver. Hij had erg interessante dingen te vertellen over de set, en een klein beetje over Johhny's Caprice
quote:De meeste huizen waren wel iets meer dan alleen een façade. Je kon er
vaak helemaal omheen lopen. Zodat ze van alle kanten te filmen waren.
Van binnen waren ze meestal leeg met stutten. Het Flodderhuis had
alleen de hal een beetje ingericht. Dar was voor de opnamen waar de
familie naar buiten liep of bezoek binnenliet.
Maar dan bleef de camera wel altijd buiten staan. De opnames IN de
hal zijn allemaal gemaakt in de studio.
Dus was het altijd even uitkienen als bijvoorbeeld Johnnie met Kees
naar binnen liep. Dan werd dan eerst op de 'backlot' (buitenset)
gefilmd dat ze naar de voordeur liepen en vervolgens naar binnen
stapten.
En dan werd vaak op een andere dag alle opnamen in de studio
gedraaid. En moest de scriptgirl goed opletten dat Johnnie en Kees op
precies dezelfde manier (kleding, volgorde) weer de hal binnenliepen.
Want dat moest aansluiten op die buitenopnamen.
Er zijn geloof ik wel plattegronden van Zonnedael. (Geen
bouwtekeningen, dacht ik).
Maar waarschijnlijk wordt gewoon gekeken naar de bestaande
afleveringen en films als ze de set weer zouden opbouwen. Dat hebben
ze altijd zo gedaan.
Want het Flodderhuis en (een gedeelte van de straat) is trouwens drie
keer gebouwd. De eerste keer in 1986 voor de originele film Flodder.
Toen in 1992 weer voor Flodder in Amerika. En in 1993 weer voor de
serie.
Van Johnnie's auto weet ik wel dat er meerdere modellen zijn geweest.
Maar wel altijd Chevrolets, voor zover ik me herinner.
Na het eerste seizoen kwam de auto trouwens nogal bleekjes over op
tv. Dus toen hebben ze hem iets meer donkerroze opgespoten.
Er is ook één keer (ik geloof in de film Flodder 3) besloten om een
filmopname te spiegelen. Zodat het niet opviel dat ze voor de
zoveelste keer weer eens door dezelfde straat reden.
Toen moesten de acteurs van plaats verwisselen anders zou het net een
Engelse auto lijken. Het bovenste gedeelte van het stuur werd
vervolgens eraf gezaagd.
Coen (Johnnie) zat op de passagiersstoel en hield een fake-stuur vast
terwijl Tatjana (Dochter Kees) stiekem met het onderste gedeelte van
het stuur de auto reed.
Vervolgens filmde de camera alles via een spiegel en leek het dus net
alsof ze door een volstrekt andere straat reden.
Hier eentje, een quote van mezelf. Maar deze is indd best onduidelijk.quote:Op maandag 5 maart 2007 11:40 schreef AbeSapien het volgende:
Als ik het goed heb is hier de tv serie opgenomen, alles is gesloopt, en het productiebedrijf is failliet.
[img=578xnull]http://i4.tinypic.com/2n6cdci.jpg[/img]
Later is op dezelfde plek ook Big Brother opgenomen.
Ik wou dat het zo was, ben zelf ook weer de dvdbox aan het bekijkenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 20:57 schreef DaFrenk het volgende:
Dat zou fantastisch zijn!
Heb je nog meer foto's misschien?
Zou zomaar kunnen ja! Als ze dan toch afreizen naar het zuiden dan zullen ze vast wel gezocht hebben naar een geschikte locatie in de buurt. Zou me ook niks verbazen als die kast van een huis waar ze op een gegeven moment het eindmoment hebben ook ergens daar in de buurt is.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:14 schreef AbeSapien het volgende:
Ma Flodder en die zwerver zitten ook in de mast van een voetbalveldschijnwerper he, ik geloof echt dat dat het oude stadion van fortuna sittard is.
Hij geeft alleen aan dat gesuggereerd werd dat het een flinke wijk was, maar het was maar 1 a 2 straatjes. Meer details niet, omdat ik alleen vroeg naar de plattegronden, maar echt top dat hij persoonlijk zo snel reageert!quote:Op zaterdag 14 juli 2007 16:33 schreef DaFrenk het volgende:
Wauuuwwww! Je bent fantastisch! Wijo Koek is fantastisch! Echt te gek!![]()
Had hij nog leuke details te melden?![]()
Wat ik al eerder heb gezegd in een ander Flodder forum:quote:Op zondag 23 september 2007 23:51 schreef W00fer het volgende:
Ik zoek dat liedje wat ze draaien in de auto. Ook zo'n rock nummer maar krijg het niet gevonden op de site van Fonos.
quote:Ik heb wel eens naar ze gemaild. Ik vroeg van wie de muziek is die in de auto altijd werd gedraaid van Johnny. Ze zeiden dat Dick Maas het zelf heeft gemaakt en dat het niet te koop is in de winkel. Erg jammer, want ik vind het echt vette muziek op 'Trucker FM'.
Gisteren na 7 maanden de boel maar eens bekeken daar.quote:
Er zit nu een gieterij in dat pand, gewoon even vragen of je de resten van de zonnedeal rotonde mag proberen te ontdekkenquote:Op zaterdag 3 november 2007 19:55 schreef R33cruiser het volgende:
leuke foto's . (heb ze allemaal mooi in een mapje opgeslagen)
k'ben ook al een hele tijd opzoek naar foto's van vroeger van de opnamelokatie's enz ..
binnenkort eens naar de wijk in sittard rijden en naar de studio's in almere , ik weet het , veel zal er niet meer te zien zijn , maar wil er eens geweest zijn(als nieuwsgierige belg)
kortom supertopic
Zo ziet Zonnedael (Bolderweg, Almere) er tegenwoordig uit:quote:Op zaterdag 3 november 2007 22:57 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
Er zit nu een gieterij in dat pand, gewoon even vragen of je de resten van de zonnedeal rotonde mag proberen te ontdekken
Nou ja zeg weten jullie dat niet eensquote:Op maandag 5 maart 2007 21:30 schreef j0rrit het volgende:
Waar dient deze schuur voor?
[ afbeelding ]
Correctquote:Op donderdag 8 november 2007 12:43 schreef Patrick2289 het volgende:
[..]
Nou ja zeg weten jullie dat niet eensha ha
Dit schuurtje stelt, in Flodder (3), de dameskleedkamer voor op het tennispark waar broer Kees door het raam filkkert en in de douches terecht waar de naakte tennischicks staan en dan eruit gejaagd wordt en dan buiten staan die gasten m op te wachten en dan Kees dan zegt "De mannenplee zit vol met wijven"!!!![]()
Ik heb dat tot nog toe niet kunnen ontdekken in Flodder 3... Is er iemand van jullie die dit (toevallig) is tegengekomen?quote:Er is ook één keer (ik geloof in de film Flodder 3) besloten om een
filmopname te spiegelen. Zodat het niet opviel dat ze voor de
zoveelste keer weer eens door dezelfde straat reden.
Toen moesten de acteurs van plaats verwisselen anders zou het net een
Engelse auto lijken. Het bovenste gedeelte van het stuur werd
vervolgens eraf gezaagd.
Coen (Johnnie) zat op de passagiersstoel en hield een fake-stuur vast
terwijl Tatjana (Dochter Kees) stiekem met het onderste gedeelte van
het stuur de auto reed.
Vervolgens filmde de camera alles via een spiegel en leek het dus net
alsof ze door een volstrekt andere straat reden.
Westzijde Posse: was inderdaad op dezelfde set in Almere opgenomen als Flodder. En volgens mij ook gebruikt voor sommige opnames van Flodder, zoals bijvoorbeeld het café waar ze vaak zitten.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 01:23 schreef Daverz het volgende:
[..]
Die laatste foto doet me denken aan een serie midden jaren '90 over zo'n verpauperd wijkje... op Veronica (hmg) toen. Geen idee hoe het heette, maar ging over stel randgroepjongeren die op straat rondzwierven...iemand een idee hoe dat heette? Ben nu toch wel benieuwd
Inderdaad, ik zie dit topic nu voor het eerstquote:Op maandag 19 november 2007 17:57 schreef Veerboot het volgende:
Geweldig topic dit. Heb echt genoten van de foto's!
http://maps.live.com/default.aspx?v=2&cp=sgy1phhgppss&style=o&lvl=1&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&scene=12308430&encType=1quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:18 schreef Pwn_zoon het volgende:
Hier Sittard/Kollenberg vanuit de lucht bij Google Maps.
Je ziet duidelijk die vijver waar opa is ingeflikkerd en de tennisbanen, zou het daar echt zijn opgenomen?
Wie gaat er met zijn vriendin(en) een nieuwe filmpje opnemen!!
De Flodder villa heeft helaas nooit in Sittard gestaan. Die is ergens op een sportterrein opgenomen ergens anders in Nederland zodat ze hem daarna dus konden opblazen.quote:Op dinsdag 20 november 2007 15:20 schreef timovos het volgende:
[..]
http://maps.live.com/default.aspx?v=2&cp=sgy1phhgppss&style=o&lvl=1&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&scene=12308430&encType=1
Hier kun je in Live Local (bird's eye view) alle villa'tjes zien, regelmatig kom je een zwembad tegen... waar zou de Floddervilla staan?
Dat is wel de huidige wielerbaan, maar volgens mij was dit was de locatie van dat huis in Spaarnwoude!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |