Nope, halve liters, maar wel van 1 smaak, al 3 weken lang ofzo.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:22 schreef Loll het volgende:
1 ben&jerry van 250 ml zeker?
Geen kortingspas bij ondernemers komt wel vaker voor hoor.
Maar ik heb er lekker wel 1
quote:Op woensdag 18 april 2012 21:08 schreef dralion13 het volgende:
[..]
Nope, halve liters, maar wel van 1 smaak, al 3 weken lang ofzo.
moet je aan AH, Jumbo of COOP vragenquote:Op vrijdag 27 april 2012 16:25 schreef magneetstrip het volgende:
Gesolliciteerd bij c1000 diamantplein leidenBen benieuwd, wat ia het salaris voor 17 jaar kassa en krijg je als personeelslid korting?
Ja ik werk nu bij de Jumbo maar het kassapersoneel mag oprotten want de contracten worden niet verlengd... En ik weet dat de C1000 wrs een Jumbo wordt maar dat duurt toch nog een tijdje.quote:Op vrijdag 27 april 2012 17:14 schreef The_Hives het volgende:
[..]
moet je aan AH, Jumbo of COOP vragen
ik werkte eerder bij een jumbo dus die winkelketen heb ik al gehad :p en ik denk idd dat ze niemand nodig hebben maar wel raar bij de meeste winkels latenbze gauw horen of je mag komen of nietquote:Op donderdag 7 juni 2012 00:28 schreef dralion13 het volgende:
Misschien hebben ze genoeg personeel...
En daarbij, het kan nog wel 3 jaar duren voordat de laatste C1000 is omgebouwd, mensen die nu worden aangenomen zijn tegen die tijd hoogstwaarschijnlijk wel weg
lekker slim, de meesten hebben dan.allng ergens anders werk lijkt mijquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:29 schreef dralion13 het volgende:
Uit mijn ervaring kan het soms een maand duren voordat ze vertellen dat ze je nodig hebben, soms laten ze helemaal niks horen en soms kan je bijna direct op gesprek komen.
Bij de Albert Heijn duurde het een maand voordat ik gebeld werd (en er stond al die tijd een bord in de winkel dat ze mensen zochten). Waarom weet ik ook niet.quote:Op donderdag 7 juni 2012 23:44 schreef magneetstrip het volgende:
[..]
lekker slim, de meesten hebben dan.allng ergens anders werk lijkt mij
Ik heb een maand geleden online gesolliciteerd, nog niks gehoord, volgende week maar eens bellen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:23 schreef Snowbells het volgende:
Een halfjaar nadat ik een sollicitatie online had verstuurd belden ze me op.
Sollicitatiegesprek gehad en meteen aangenomen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |