Wat is er nou weer mis met Lamb of God?quote:Op woensdag 7 maart 2007 23:17 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Tja, je hoeft ook niet te verwachten dat het Amerikaanse porno is, want dan krijg je Slipknot, Lamb Of God en Trivium als soundtrack.
			
			
			
			Alles waar het woord God in staat, moet brandenquote:Op donderdag 8 maart 2007 09:13 schreef BOKA het volgende:
[..]
Wat is er nou weer mis met Lamb of God?
			
			
			
			Toen ze Burn the Priest heetten waren ze idd stoerder ja.quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:52 schreef Ferdie88 het volgende:
[..]
Alles waar het woord God in staat, moet branden![]()
			
			
			
			
			
			
			
			God Dethroned!quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:52 schreef Ferdie88 het volgende:
[..]
Alles waar het woord God in staat, moet branden![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Nouja, is intussen toch wel een stukje metal-folklore heh.quote:Op donderdag 8 maart 2007 20:33 schreef Witchfynder het volgende:
Sjonge, gaan we weer christenen bashen? Kleuter metal is dat..
			
			
			
			
			
			
			
			Om weer terug te komen op Finntroll, ik had eigenlijk pas laatst die vertalingen echt goed gelezen en dat gaat ook "allemaal" over Trollen die christenen pletten met hamers enzo.quote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:01 schreef nuclear-rabbit het volgende:
Het hoort er wel 'n beetje bij ja, en het is ook grappig om te doen. Alleen sommige mensen overdrijven het. Zo ken ik iemand die niet naar bands luistert als er geen christenen dood gaan in de tekst
			
			
			
			quote:Op vrijdag 9 maart 2007 11:01 schreef nuclear-rabbit het volgende:
Het hoort er wel 'n beetje bij ja, en het is ook grappig om te doen. Alleen sommige mensen overdrijven het. Zo ken ik iemand die niet naar bands luistert als er geen christenen dood gaan in de tekst
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Am I Evil is zo prachtig he.quote:
			
			
			
			Ik moet wel eerlijk bekennen dat ik als eerste de metallica versie had gehoord.quote:
			
			
			
			Eens luisteren nu.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 12:09 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Idd! En ook heel cool: Helpless!.
Schaam je niet want dat was ook de eerste versie die ik had gehoord.quote:Ik moet wel eerlijk bekennen dat ik als eerste de metallica versie had gehoord.![]()
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |