Als Herma het had kunnen zien dan was er hier 100% zeker ook iemand geweest die dat had gezien.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:29 schreef Kaat38 het volgende:
weet iemand of huub en eric gezoend hebben?
Ja, vervolgens Natasia eruit en hek weer dicht....... Haar wekelijkse uitje naar Wilgo !quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:30 schreef maikel112 het volgende:
hek open?
het gaat over Huub en Eric.......quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:31 schreef robert2006 het volgende:
huub en amanda hebben wel gezoend, huub liegt nu gewoon
thanks! die herma heeft dat dan vast van brian of zo gehoord.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:31 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nee hoor, alleen een verhaal van Herma
Natasia gaat haar Rijbewijs halen in Almere.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:32 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, vervolgens Natasia eruit en hek weer dicht....... Haar wekelijkse uitje naar Wilgo !
Brian is de bron van alle kwaad, hij zit ook al achter de oorlog in Irak.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:33 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
thanks! die herma heeft dat dan vast van brian of zo gehoord.
Mjah ze legt het er nu wel erg dik op. Maar het zou ook kunnen zijn om de aandacht van de Brian/Amanda situatie af te leiden. Zo hebben die twee ook iets om op aangevallen te kunnen wordenquote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:31 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Goed bezig met die roddels DGK_REDACTIE, iedereen wind zich meteen op hier. Mensen jullie tuinen er allemaal in, dit is juist wat ze willen bereiken. Een beetje olie op het vuur gooien.![]()
Die krullebol zei tegen Huub dat Eric hem er niet uit zou stemmen, toen gaf Huub Eric een zoen. Zoals hij ook zijn broer een zoen zou geven, maar dit wat Herma bedoelt is fokking smerig en stiekem en gemeen en een waarheid maken!quote:Op vrijdag 2 maart 2007 09:30 schreef jacqjacq het volgende:
herma zit aan huub te vertellen dat hij eric heeft gezoend. hoe kan het zijn dat zij in ed paar minuten dat ze heeft gekeken meer heeft gezien dan ik tijdens de hele avond?
ze lult uit haar nek.
maar soit, huub zit er niet echt mee geloof ik, hij kan er alleen niet tegen dat iemand iets vertelt waarvan hij pertinent weet dat het niet waar is.
volgens mij gaat hij het eric het straks vertellen en moeten zij er smakelijk om lachen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |