Nou, begin alvast dan maar.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:10 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Het zijn 53 cd's, dat zijn wel veel dvd's cd's om te backuppen.
Wat kan ik er voor vragen?quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:13 schreef Bosbeetle het volgende:
Goh ik 'vind' 53 cds wat zal ik eens doen, weet je wat ik neem ze mee en vraag dan op fok wat ik er mee zal doen.
Ja op de neus van het vliegtuig zelfs.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:14 schreef Damzkieee het volgende:
Oh en staan er foto's van de stewardessen tijdens uitstapjes op?
quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:14 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ja op de neus van het vliegtuig zelfs.
Ja, ik ga fotos maken dan weten jullie meteen welke vliegmaatschappij het isquote:Op donderdag 1 maart 2007 16:17 schreef admiraal_anaal het volgende:tvp misschien is dit een serieuze post
Maak eens foto ervan en post die dan
Jij zou het verzinnenquote:Op donderdag 1 maart 2007 16:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ja, ik ga fotos maken dan weten jullie meteen welke vliegmaatschappij het is![]()
Dit is dus wel een serieuze post, wie verzint er anders zo'n verhaal![]()
Zo'n randidioot als jij.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ja, ik ga fotos maken dan weten jullie meteen welke vliegmaatschappij het is![]()
Dit is dus wel een serieuze post, wie verzint er anders zo'n verhaal![]()
Ik zal een foto maken met me telefoon, en dan zet ik het thuis op i-net.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Jij zou het verzinnen![]()
En je kan logo wegbrushen dus dat moet het probleem niet zijn
en als we dat weten wat dan nog? Stel ik heb een cd-rom tasje gevonden van British Airways en ik meld het op dit forum. Nou nou nou daar schiet men iets mee op? Pas als je gegevens gaat posten wat op die cd-roms staat dat is wat anders..quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:23 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Ja, ik ga fotos maken dan weten jullie meteen welke vliegmaatschappij het is![]()
Dit is dus wel een serieuze post, wie verzint er anders zo'n verhaal![]()
Niet alleen op Schiphol vertrekken vliegtuigen en komt crew aanquote:
Weet ik, daarom vraag ik het ook.quote:Op donderdag 1 maart 2007 16:28 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Niet alleen op Schiphol vertrekken vliegtuigen en komt crew aan![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |