je wil dus mensen straffen voordat ze in de fout gaan?quote:Op woensdag 7 maart 2007 12:49 schreef BabblingBrook het volgende:
Feit: Volwassen mannen en vrouwen met gevoelens voor meisjes en jongens jonger dan 18 moeten ze keihard straffen. Seks onder de 18 zou ook eigenlijk gewoon verboden moeten worden, dat scheelt een hoop ellende.
Ik heb één keer de fout begaan door een relatie aan te gaan met iemand die 13 jaar ouder is als ik. En achteraf bleek het dat hij achter mijn 6 jaar jongere zusje aan zat.
Ik heb een duidelijk standpunt over deze onzin. Pedofilie, Pederastie, Efebofilie en alle andere vormen van seksuele gevoelens van volwassenen voor onvolwassen lichamen moet echt hard aangepakt worden.
Want er zijn genoeg Efebofielen die aanpappen met meisjes van 12 "omdat ze er ouder uitzag". En ook dat is fout.
Je kan een mens niet straffen op zijn/haar gevoelens, maar je kan wél ingrijpen voor het fout gaat.
dat van homosexualiteit was alleen een voorbeeld dat mensen hun sexualiteit kunnen onderdrukkenquote:Op woensdag 7 maart 2007 12:55 schreef BabblingBrook het volgende:
Nee hoor, je kan alleen die gevoelens wel bespreekbaar maken. Zodat mensen die de fout in dreigen te gaan aan de bel kunnen trekken en de steun/hulp kunnen krijgen die ze nodig hebben.
Homoseksualiteit is niet schadelijk, pedoseksualiteit wel.
Ik ben niet zo goed in het verwoorden van mijn mening op dit gebied. Hoe ik zou willen dat het gaat is nogal in tegenstrijd met mijn gevoelens. Iemand hoort gewoon zijn pik of haar vingers niet in een meisje/jongetje van 8 te steken, daar komt zoveel narigheid van. Het is zonde dat er zoveel verdraaide personen rondlopen op de wereld, het lijken er steeds meer te worden.quote:Op woensdag 7 maart 2007 13:00 schreef Angst het volgende:
[..]
dat van homosexualiteit was alleen een voorbeeld dat mensen hun sexualiteit kunnen onderdrukken.
maar zolang er wordt gereageerd met hang ze aan een boom, kan er helaas niet over gesproken worden.
MAar dan had ik je net verkeerd begrepen (gelukkig).
Sowieso, iedereen onderdrukt toch wel eens sexuele gevoelens? Tenminste, ik neem niet aan dat elke getrouwde man met zijn secretaresse ligt te krikken, of elke willekeurige voorbijganger begint aan te rijden.quote:Op woensdag 7 maart 2007 12:52 schreef Angst het volgende:
[..]
je wil dus mensen straffen voordat ze in de fout gaan?
er zullen heus pedofielen zijn die het hun leven onderdrukken net zoals dat er homo's waren/zijn die dat deden
die wil je toch niet opsluiten mag ik hopen
Gelukkig nietquote:Op woensdag 7 maart 2007 13:05 schreef Toeps het volgende:
[..]
Sowieso, iedereen onderdrukt toch wel eens sexuele gevoelens? Tenminste, ik neem niet aan dat elke getrouwde man met zijn secretaresse ligt te krikken, of elke willekeurige voorbijganger begint aan te rijden.
daarin ben ik het ook met je eens, echter wordt het moeilijker te bepalen of het schadelijk is als het kind de 15 passeert.quote:Op woensdag 7 maart 2007 13:08 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Gelukkig niet![]()
Maar als je als volwassen man je gevoelens niet kan beheersen en je 24 jaar oude secretaresse een flinke beurt geeft, dan is dat vaak met instemming van beide kanten. (verkrachting is weer een ander topic) Je verknalt hooguit je carriere en je huwelijk en dat is je eigen schuld
Maar als je als man/vrouw met pedofiele gevoelens je niet kan beheersen beschadig je een kinderlichaampje en zieltje op een manier die niet meer te fixen is. En daar kan dat kindje niets aan doen.
Ik was 17 toen ik iets had met een man van 30. Hoe "volwassen" ik ook dacht dat ik was, ik raakte op een gegeven moment alle controle kwijt en ik voel me tot de dag van vandaag echt alsof ik er ben ingeluist. Als je jonger bent dan 18 zit je vaak nog zo in de knoop met je (seksuele) gevoelens, iemand van (bijvoorbeeld) 30 hoort daar niet op in te spelen. Kwestie van "de wijste zijn"quote:Op woensdag 7 maart 2007 13:13 schreef Angst het volgende:
[..]
daarin ben ik het ook met je eens, echter wordt het moeilijker te bepalen of het schadelijk is als het kind de 15 passeert.
En het gebeurd ook regelmatig dat jonge meisjes liegen over hun leeftijd, dan wordt het allemaal zo tering ingewikkeld.
maar onder de 14 zou ik zeggen das altijd verkrachting als er sprake is van sex
maar dan vind ik nog niet dat ze mensen moeten ophangen zonder zeker te weten dat ze schuldig zijn (zo wordt het op fok vaak benadert)
dat ben ik met je eens, maar de ene man van 30 is de andere niet. Het is wat anders als iemand speciaall neemt met iemand omdat jonger is, dat is natuurlijk harstikke fout.quote:Op woensdag 7 maart 2007 13:18 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Ik was 17 toen ik iets had met een man van 30. Hoe "volwassen" ik ook dacht dat ik was, ik raakte op een gegeven moment alle controle kwijt en ik voel me tot de dag van vandaag echt alsof ik er ben ingeluist. Als je jonger bent dan 18 zit je vaak nog zo in de knoop met je (seksuele) gevoelens, iemand van (bijvoorbeeld) 30 hoort daar niet op in te spelen. Kwestie van "de wijste zijn"
Ja machtsmisbruik is sowieso fout, daar heeft dit ook alles mee te maken, maar iemand van 24 kan meestal nog rationeel nadenken en zelf stappen ondernemen. Een meisje van 8 die wordt gedwongen haar 40 jaar oude buurman te pijpen omdat hij zegt anders haar ouders dood te maken snapt nog niet wat echt is en wat niet. En daarbij, naar kinderen wordt toch niet echt geluistert. Een puber bomvol sekshormonen snapt ook niet dat sommige gevoelens alleen te maken heeft met hun leeftijd en niet met hun echte wensen, ook al voelen ze dat op dat moment anders.quote:Op woensdag 7 maart 2007 13:28 schreef Angst het volgende:
[..]
dat ben ik met je eens, maar de ene man van 30 is de andere niet. Het is wat anders als iemand speciaall neemt met iemand omdat jonger is, dat is natuurlijk harstikke fout.
maar in het geval van een sectaresse en haar baas kan wel degelijk even schadelijk zijn, omdat zij op een gegeven moment niet meer terug kan, wegens de machtsverschilllen..
dus het is niet slechts alleen de leeftijd die het tot misbruik maakt.![]()
Lok-Efebo (c) Danielquote:Op woensdag 7 maart 2007 14:01 schreef mrdjey het volgende:
Lok-Pedo
Ik ben geen pedo en doe dat ookquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:45 schreef Els_saai het volgende:
[..]
Hij zit als volwassen vent op een speelgoed website te kijken?
Hmmm...![]()
Och heb je hem weerquote:Op woensdag 7 maart 2007 19:53 schreef Daniel.J het volgende:
Hard tegen hard, die jongen leest gewoon wat hij wilt lezen, ik heb uitgelegd wat het verschil tussen efebofilie en pedofilie is, en daarbij dat het niet direct aanranding/moord betreft, als laatste dat oproepen tot geweld strafbaar is en uitlokking net zo goed, en dan zegt die mafkees dat ik pedofilie goedpraat....
Mensen graag in hokjes willen stoppen zal het wel weer zijn, zodat ze niet hoeven na te denken over de inhoud.
Och heb je hem weerquote:
Hahaquote:
Haha sneu ventje ben je tochquote:
Als we jou dan een efebofiel noemen, ben je dan tevreden?quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:53 schreef Daniel.J het volgende:
en dan zegt die mafkees dat ik pedofilie goedpraat....
Mensen graag in hokjes willen stoppen zal het wel weer zijn, zodat ze niet hoeven na te denken over de inhoud.
Dat is niet correct.quote:Op donderdag 8 maart 2007 01:45 schreef r_one het volgende:
[..]
Als we jou dan een efebofiel noemen, ben je dan tevreden?
1. Je spoort van geen kant. Als volwassen persoon dien je zelf te weten waar zoal de grenzen wettelijk, als sociaal liggen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 05:55 schreef Daniel.J het volgende:
[..]
Als 1. een puber zelf iemand seks aanbied waar is het dan 'fout'
Maar daar krijgen we geen uitleg van, oh het kind meent het niet, of dat soort dingen zijn goedpraterij van de pedo's (correctie het gaat niet over pedo's dit is efebofilie)
En 2. de persoon die erop ingaat vergelijken met een "aanrander" of "moordenaar", dit noem je dehumanisatie, en erop volgt de razernij zo'n persoon "op te knopen" of "zn ballen eraf te hakken"
Zien jullie zelf niet hoe extremistisch dit is?
quote:Op donderdag 8 maart 2007 06:06 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
1. Je spoort van geen kant. Als volwassen persoon dien je zelf te weten waar zoal de grenzen wettelijk, als sociaal liggen.
waar haal jij kindermisbruik nou weer vandaan...quote:2. Personen die erop ingaan weten zelf ook donders goed dat ze fout bezig ziijn. En dehumanisatie staat geheel los van kindermisbruik.
Ah, mijn eigen land.. nou vertel maar.quote:3. Als dit normale gewoontes zijn in je eigen land zijn, verzoek ik je dringend tot snel een enkeltje grot aan te schaffen.
Meisjes van -18 zijn voor de wet nog kinderen marc D.quote:Op donderdag 8 maart 2007 06:18 schreef Daniel.J het volgende:
waar haal jij kindermisbruik nou weer vandaan...![]()
Toch? En daar komt 'ie nu meequote:Op donderdag 8 maart 2007 06:22 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Meisjes van -18 zijn voor de wet nog kinderen marc D.
Aha, een voorstander van kindermisbruik met minderjarigen via internet? Zo ja, kap ik nu met een nog niet eens begonnen discussie.quote:
via internet?quote:Op donderdag 8 maart 2007 06:27 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Aha, een voorstander van kindermisbruik met minderjarigen via internet? Zo ja, kap ik nu met een nog niet eens begonnen discussie.
ohquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |