Misschien komt ie dan wel klaar..quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:32 schreef ruby het volgende:
[..]
Ik denk dat Brian daar niet eens zoveel moeite mee zou hebben.
Ik reageerde op een post over het in de kooi sturen van een Islamiet. Toen dacht ik: waarom geen lesbische vrouw?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:32 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Wat heb je er als kijker aan wat iemand voor sexuele voorkeur heeft?
Testemonials...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:35 schreef Sug4r het volgende:
Waar is Jaap eigenlijk?
Buikspieroefeningen doen (huilend)quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:35 schreef Sug4r het volgende:
Waar is Jaap eigenlijk?
Tuurlijk is dat zijn gedachtegang geweest.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:32 schreef crohntje het volgende:
Ik denk dat Jaap geen kant wíl kiezen. Hij wil met iedereen "vrienden" blijven en seieus aan z'n gewicht gaan werken. Hij wil ze doordringen van de ernst en dat ze hem er dus vooral in moeten laten...Hij gaat , denk ik, nu nog niet voor het geld en de vila maar voor z'n gezondheid. Als alles naar wens gaat en hij blijft er steeds langer in en valt af, dán komt de hebberigheid er ook bij kijken.![]()
Eens...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:36 schreef de_kolonel het volgende:
Het vervelendste vind ik nog dat we voorlopig nog met die schreeuw-aap opgescheept.........
O, ok dan. Streams staan hier vrijwel stil.quote:
En dat is erg slim van Jaap.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:36 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat zijn gedachtegang geweest.
Beter 1 iemand lozen -Eric in dit geval- dan een kamp kiezen
Eric hing er tenslotte toch al een beetje tussenin
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:36 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Buikspieroefeningen doen (huilend)
Maar ik hou wel van je hoor.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:34 schreef itsme het volgende:
[..]
![]()
terwijl ik het typte twijfelde ik al aan mijzelf.
![]()
Welke van de 3, de brulaap, de Antiliaanse aap of King Kongquote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:36 schreef de_kolonel het volgende:
Het vervelendste vind ik nog dat we voorlopig nog met die schreeuw-aap opgescheept.........
Dat noem ik een scherpe kwaliteitspostquote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Welke van de 3, de brulaap, de Antiliaanse aap of King Kong![]()
Even de druk weg drinken...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef Ian_Nick het volgende:
Jaap plant een wilde avond?
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:35 schreef agter het volgende:
[..]
Ik reageerde op een post over het in de kooi sturen van een Islamiet. Toen dacht ik: waarom geen lesbische vrouw?
Ik heb Brians sexuele voorkeur inmiddels ook wel gezien. En Amanda maakt haar gezicht schoon terwijl ze gelikt wordt.
Dus waarom niet 2 vrouwen samen?
Het kan ook mooi zijn!
Ja, hij zit nog niet op zijn dagelijkse 6000 calorieenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef the_undertaker het volgende:
Jaap gaat zuipen
Ja, ik blijf nog even kijken...kinderen en dronkenlappen vertellen de waarheid.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef the_undertaker het volgende:
Jaap gaat zuipen
Wat een ouwelullendrankje voor zo'n jonge gast?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:40 schreef kleinzusje het volgende:
He, Jaap is op een jenever dieet
Nee ik wil mn citroen jenever *stampvoetend*quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:40 schreef kleinzusje het volgende:
He, Jaap is op een jenever dieet
De enige echte aap......quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:39 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Welke van de 3, de brulaap, de Antiliaanse aap of King Kong![]()
Kan inderdaad leuk wordenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:40 schreef agter het volgende:
Ja, ik blijf nog even kijken...kinderen en dronkenlappen vertellen de waarheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |