Zo kijk ik er ook 'n beetje tegenaan. Mijn irrationele kant fluistert me in: Koop 'n sloot AEX turbo's short. Maar daar ben ik natuurlijk eigenlijk al lang te laat mee... Nu is er geen eer meer te behalen. Tenzij de AEX hard blijft dalen de komende tijd, maar dat verwacht ik eerlijk gezegd helemaal niet.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:52 schreef SnowDoggg het volgende:
Ik niet ... ik ben niet actief op de beurs on this very moment![]()
Wel een beetje onzeker hoe en wanneer ik weer moet instappen![]()
En wat heb je erop verdiend?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:40 schreef DoimeN het volgende:
Whehe, ik heb me shorts abn amro vekocht, binnerkort daar maar weer is voor longs kijken, misschien dat hij nog wel wat meer daalt maar een tovve gozer zei: 'Van winst innen, is nog nooit iemand arm geworden.'
Beleggen met onderbuikgevoelens!quote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:44 schreef Brammetje het volgende:
Ik denk dat we morgen nog een slechtere dag gaan krijgen, wat denken jullie?
Een heleboel mcflurrysquote:
Dat denk ik niet, maar ik verwacht niet dat de AEX zomaar weer even terugklimt nu naar de 510.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:44 schreef Brammetje het volgende:
Ik denk dat we morgen nog een slechtere dag gaan krijgen, wat denken jullie?
Positieve bedrijfs cijfers vandaag zijn de verklaring voor de koersstijging van vorig jaar maar zeggen NIETS over het koersverloop van morgen. Aan de hand van de beurskoers kun je toekomstige bedrijfscijfers voorspellen, maar niet andersom! De beurskoers is een leading indicator.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:38 schreef SnuggLe het volgende:Toch vraag ik me af of dit reeel is, gezien de toch wel redelijk positieve cijfers van bedrijven.
Nu nog? Ik denk daar ook over na, maar misschien is de grootste lol alweer achter de rug, wat jij?quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:03 schreef LaZZ_NL het volgende:
Ik heb juist aandelen gekocht.... Wel AEX Turbo Short![]()
Ik had ze al gisterochtend gekocht...quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:40 schreef BrauN het volgende:
[..]
Nu nog? Ik denk daar ook over na, maar misschien is de grootste lol alweer achter de rug, wat jij?
Vorig jaar in de periode 21-4-2006 t/m 13-6-2006 daalde de AEX van 478 naar 412,87. Dat was omdat er toen zoveel onzekerheid was over renteverhogingen door de Amerikaanse Centrale Bank.quote:Op woensdag 28 februari 2007 10:40 schreef BrauN het volgende:
Nu nog? Ik denk daar ook over na, maar misschien is de grootste lol alweer achter de rug, wat jij?
Ik check ook vaak IEX.nl en Beloggen.nl, staan wel wat aardige logs op verzameld.quote:Op woensdag 28 februari 2007 12:28 schreef Pompsnol het volgende:
Ja het begint er weer wat rooskleuriger uit te zien. Waar lezen jullie het beursnieuws? Ik kijk meestal op belegger.nl maar ik heb niet het idee dat ze heel rap zijn met het nieuws meestal.
Jij gaat keihard in tegen het vandaag door Societe Generale afgegeven advies 'sell'? Of bedoel je dat je een verdere koersdaling verwacht? Ik waag me er niet aan, hoor.quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:42 schreef SnuggLe het volgende:
ING.
Maar de ibgroup sponserd jou toch?quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:17 schreef BrauN het volgende:
[..]
Jij gaat keihard in tegen het vandaag door Societe Generale afgegeven advies 'sell'? Of bedoel je dat je een verdere koersdaling verwacht? Ik waag me er niet aan, hoor.
Sowieso waag ik me effe nergens aan, ik ben de laatste tijd te vaak op m'n bek gegaan om nu vol enthousiasme aankopen te gaan doen... Ik hou me de komende tijd alleen maar bezig met m'n beleggingsfondsen op SNS Fundcoach en laat Binck effe rusten.
Wat zou je dan gaan kopen? Enig idee?quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:00 schreef ASSpirine het volgende:
Tis dat ik geen geld heb momenteel, anders had ik zelf nog ingekocht... Vind het wel jammer dat ik deze kans heb gemist. Momenteel mijn geld uitgeleend aan mijn broers... Bah
interesse is okquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:37 schreef BrauN het volgende:
[..]
Wat zou je dan gaan kopen? Enig idee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |