![]()
Mijn kleine meisje oefent vandaag met haar potje! Ze wou wéér geen luier om.
Vorige week kreeg ik ook al eens woest de luier naar mijn hoofd gegooid, maar toen kon ik het potje niet vinden dus gezegd dat ze op de wc moest. Om het even duidelijk te maken haar er even opgezet maar dat vond ze duidelijk nog te eng. *brullen* Wij hebben zo'n super hoog senioren-toilet, erg handig voor ons grote mensen met lange benen maar kleine mensjes hebben daar duidelijk grote problemen mee
![]()
Gisteren het potje terug gevonden en gisteravond sleepte ze dat ding steeds overal mee naar toe. Ze zei op een gegeven moment ook
"poep" begon aan haar broek te sjorren en ging (met broek en luier aan) op het potje zitten.
![]()
Ze heeft toen waarschijnlijk toch een plas in haar luier gedaan en een flinke wind gelaten. Dus in principe heeft ze wel wat op het potje gedaan toen.
Vandaag wees ze dus meteen naar het potje en zei pertinent
"Nee!" toen ik haar een luier liet zien.
![]()
Nou we zien wel wat er gebeurt, van mij mag ze het proberen.
Michiel pakte gister na dat potjes moment Hanne bij zich en knuffelde haar helemaal plat. Ze hoefde van hem nog helemaal niet zindelijk te worden, daar is ze nog veel te klein voor. Wat hem hem betreft mag ze tot haar zestiende in de luiers blijven..
Maar of je het nou wilt of niet... Kleine meisjes worden groot!
Net toen ik dit wou gaan plaatsen had ze een ongelukje. Maar geeft niks. De dweil stond al paraat.
Ze wil trouwens nog steeds geen luier aan dus geen trauma door het ongelukje opgelopen
Maxi,
Midi &
Mini(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!