Wat goed van Maria Sugar! Echt heel knap
Livelink zindelijk worden ging hier op iniatief van Iris zelf, en we hadden de mazzel dat Jeroen werkeloos was en even alle aandacht daaraan kon geven. Toen was het met een paar dagen gebeurd.
De speen afwennen zou ik ook wel heel graag willen maar ik krijg Iris niet zover. Ze zegt, heel terecht, "Eva is ook groot en Eva heeft nog wel een speen". Eva eraf, dat weten we helemaal niet hoe we dat aan moeten pakken dus we moeten hier nog maar even diep over nadenken.
Ik merk wel dat Iris' tandjes wat gaan afstaan dus we hebben vast besloten tot stap 1, spenen alleen nog in bed. Te snel, te vaak krijgt ze een speen overdag (of pakt hem gewoon zelf) als ze moe, verdrietig, boos etc is dus dat al minderen is alweer een grote stap.
De rest zien we dan wel weer....
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥