Kennelijk ben je niet zo heel sterk in bewijsvoering en beargumentatie, dit zegt natuurlijk heel weinig. Cijfers, jongeman, betrouwbare en objectieve vergelijkende statistieken van over de hele wereld, dat is toch wel wat je minimaal nodig hebt.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:31 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
O.a.:
Familiedrama in Sprang-Capelle??
Moeder en kinderen vermist (deel 5), lichamen opgegraven.
Helaas is mijn database met dit soort koppelingen momentee offline, er zijn nl. nog een legio Amerikaanse voorbeelden.²
Dat hangt er maar net af van de krant die je leest, en onze linkse TV is meer pro dan anti islam.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja het is inderdaad erg krom als je ziet dat ze nog beter hun best doen met anti-Islam propaganda. Wat dat aan gaat word ik wel eens moedeloos van het media-apparaat.²
Kijk, hier wilde ik je hebben! Je zegt exact waar ik op hoopte. Ik ga er nu dan ook vanuit dat je dezelfde objectiviteit zal doorvoeren als het een Islamitische aangelegenheid betreft.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:38 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Kennelijk ben je niet zo heel sterk in bewijsvoering en beargumentatie, dit zegt natuurlijk heel weinig. Cijfers, jongeman, betrouwbare en objectieve vergelijkende statistieken van over de hele wereld, dat is toch wel wat je minimaal nodig hebt.
Ik probeer altijd objectief te zijn, maar ik heb het niet over persoonlijke objectiviteit, ik heb het over objectiviteit van bronnen, dus niet aangetast door staatscensuur bijvoorbeeld.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Kijk, hier wilde ik je hebben! Je zegt exact waar ik op hoopte. Ik ga er nu dan ook vanuit dat je dezelfde objectiviteit zal doorvoeren als het een Islamitische aangelegenheid betreft.²
Heb je helemaal gelijk in, we hebben ook een klein clubje zwarte-kousen idioten op de veluwe zitten die nog steeds een eeuw terug in de tijd leven. Maar voor het gros van de mensen hier is dat een kwestie van lachen om die achtergebleven typetjes.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:47 schreef HL_Dog43 het volgende:
Deze man is gewoonweg ziek.Maar waarom iedere islamiet over 1 kam scheren?Idioot gedoe.
Dat er idioten zijn onder de moslim bevolking.. dat is net zoals er idioten onder de christense bevolking zijn.Mensen scheren te vaak een hele gemeenschap over een kam.
Dat noem ik net zo'n trieste gedachte.Ziekelijk.
Je kunt lullen wat je wilt, wat je als tekst bij je icon hebt staan zegt al weer genoeg. Ga maar eens iets toevoegen i.p.v. dat soort bull-shit. Dat is de enige manier om mij te overtuigen dat je een aanwinst bent voor Nederland. Zoals ik al eerder zei; ik heb een mening over mensen tot het tegendeel bewezen is. Meestal houdt dat in positief beeld totdat negatief bewezen is, hier is dat omgekeerd.quote:Op zondag 25 februari 2007 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Kijk, hier wilde ik je hebben! Je zegt exact waar ik op hoopte. Ik ga er nu dan ook vanuit dat je dezelfde objectiviteit zal doorvoeren als het een Islamitische aangelegenheid betreft.²
Heb je gelijk in ja. Ik vind het ook zeer raar maar blijkbaar is het daar normaal (altans dat denk ik).quote:Op zondag 25 februari 2007 22:59 schreef siggi het volgende:
[..]
Heb je helemaal gelijk in, we hebben ook een klein clubje zwarte-kousen idioten op de veluwe zitten die nog steeds een eeuw terug in de tijd leven. Maar voor het gros van de mensen hier is dat een kwestie van lachen om die achtergebleven typetjes.
Jammer genoeg is dat bij de moslims voorlopig nog even een ander verhaal; die halen als imam een achtergebleven idioot uit de middle of nowhere vandaan om hier te gaan prediken. En dan luisteren ze re ook nog eens naar.
Ongelooflijk....., zo'n zwarte-kousen idioot hoeft mij niks te vertellen (ben van huis uit protestants). Maar het gaat wel even een paar stapjes verder om eerst je eigen idioot te importeren en er dan ook nog naar te luisteren.
Ik wil het debat aangaan, datgene wat onder het icon staat is geheel verassend in de stijl van Ayaan en wijlen Theo van G.quote:Op zondag 25 februari 2007 23:09 schreef siggi het volgende:
[..]
Je kunt lullen wat je wilt, wat je als tekst bij je icon hebt staan zegt al weer genoeg.
hey BullShitBoy ff een vraagje doe jij ook wel eens mee aan TV debatten over de islam of andere maatschappelijike vraagstukken over allochtonen.quote:Op zondag 25 februari 2007 23:21 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik wil het debat aangaan, datgene wat onder het icon staat is geheel verassend in de stijl van Ayaan en wijlen Theo van G.
ok laat ik het anders stellen wat zou jij doen met je vrouw als je wist dat deze vreemd ging ?quote:Op zondag 25 februari 2007 18:13 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik begrijp de man zijn machteloosheid, maar ik heb geen begrip voor zijn daad. Duidelijker kan ik het toch niet zeggen: hij heeft de verkeerde middelen gebruikt. Hij had eerder moeten ingrijpen: tijdens de opvoeding bijvoorbeeld.
Het is de natuur van de man om het niet fijn te vinden dat anderen flirten met je vrouw of dochters. Zelfs de door ruwe Nederlanders gewaardeerde honden als bouviers en afghaanse windhonden hebben dit als eigenschap.
Daar hoef ik niet over na te denken. Mijn vrouw zou zoiets nooit doen. Want ze is intelligent genoeg dat ze weet hoe ze zich moet gedragen.quote:Op maandag 26 februari 2007 02:10 schreef PVV het volgende:
[..]
ok laat ik het anders stellen wat zou jij doen met je vrouw als je wist dat deze vreemd ging ?
Mijn dochters zouden zoiets niet doen, omdat ze door mij en hun intelligente moeder goed opgevoed zijn en weten hoe ze zich moeten gedragen.quote:wat zou jij doen met je dochters als je wist dat deze flirten of seks hebben?
Niks, mannen mogen dat, zolang niemand het weet is dat niet erg.quote:wat zou jij doen als je wist dat je zonen flirten of seks hebben?
Mijn zonen zouden, net als ik, overtuigd moslim zijn. En die zijn nooit homo.quote:en wat zou je doen als je wist dat je zonen flirten of seks hebben met jongens dus homo's zouden zijn?
Graag gedaan!!quote:dus 4 vragen. alvast bedankt
Ik zou van haar scheiden. Het zou me veel pijn doen, echter zie ik geen andere uitweg.quote:Op maandag 26 februari 2007 02:10 schreef PVV het volgende:
[..]
ok laat ik het anders stellen wat zou jij doen met je vrouw als je wist dat deze vreemd ging ?
Dat zouden ze niet doen, ik voed ze dusdanig op dat ik ze vertrouw dat ze niet overgaan tot dergelijke onzuiverheden.quote:wat zou jij doen met je dochters als je wist dat deze flirten of seks hebben?
Exact hetzelfde als het antwoord in geval van de dames.quote:wat zou jij doen als je wist dat je zonen flirten of seks hebben?
Onmogelijk, dat is paradoxaal, overtuigd Moslim en homo-isme zijn ideologisch dusdanig verschillend, ze botsen zelfs. Nee, daar maak ik me geen zorgen over.quote:en wat zou je doen als je wist dat je zonen flirten of seks hebben met jongens dus homo's zouden zijn?
dus 4 vragen. alvast bedankt
Nee nooit, maar bedankt voor je compliment, ik heb wel de scherpte en de juiste dosis intelligentie om aan dergelijke debatten deel te nemen.quote:Op maandag 26 februari 2007 01:59 schreef PVV het volgende:
[..]
hey BullShitBoy ff een vraagje doe jij ook wel eens mee aan TV debatten over de islam of andere maatschappelijike vraagstukken over allochtonen.
Ja, mijn oprechtheid gaat soms regelrecht af op naïviteit, helaas is niet iedereen zo oprecht als Youssef, jij en ik. Ben bang dat ik inderdaad dwijlen met de kraan open aan het praktiseren ben. Lichtpuntje is dat hij me wel een compliment gaf voor mijn scherpte en dicourstechniek.quote:Op maandag 26 februari 2007 09:33 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
BSB, laat die klonen van desiredbard, PVV en MrVVD, toch voor wat het is. Het is alsof je een nazi probeert te overtuigen dat joden niet zijn zoals hij denkt.
zoiets mag hij gewoon zeggen ?quote:Op maandag 26 februari 2007 09:33 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
BSB, laat die klonen van desiredbard, PVV en MrVVD, toch voor wat het is. Het is alsof je een nazi probeert te overtuigen dat joden niet zijn zoals hij denkt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |