Oh ja, dat ging ik etenquote:Op zondag 25 februari 2007 13:09 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hello Mikkie
Wij hebben ooit een kat gehad die officieel Mikkie heette. In de loop der jaren is dat veranderd naar Tosti
dat zijn juist de beste trainingen tochquote:Op zondag 25 februari 2007 13:39 schreef Jojoortje het volgende:
Training was nat, modderig... maar wel lekker!![]()
Zeker weten, mooi glijden!quote:Op zondag 25 februari 2007 13:49 schreef TradeMarkie het volgende:
dat zijn juist de beste trainingen toch![]()
wij gingen woensdag zo hard mogelijk over de grond passen door plassen heen zodat je helemaal onder de bagger gespetterd werdquote:
Je moet de vorige quoten en dan bewerken (quotes weghalen enzo)quote:Op zondag 25 februari 2007 15:25 schreef rene29 het volgende:
Weet niet waar de OP te vinden.....
Kan iemand anders deel 624 aanmaken?
Ik heb em lang niet altijd op. Heb ongeveer -1, dus veel dingen gaan ook prima zonder bril, maar met kijkt het toch wat prettiger. Zeker als ik op afstand moet kunnen zien, zoals bijvoorbeeld bij autorijden.quote:Op zondag 25 februari 2007 17:19 schreef Mikkie het volgende:
Dat had ik vanochtend ook.
Eigenlijk is dat raar, maar na het stappen is dat ding altijd enorm ranzig, terwijl ik 'm niet vaker aanraak ofzo
Heb je ook een bril?quote:
Ik heb een bril ja, maar die draag ik alleen 's avondsquote:
Ahquote:Op zondag 25 februari 2007 17:38 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Nope. Zit met problemen met een cylinder enzo, 't is voor mij heel lastig om lenzen te nemen. Daarnaast moet ik dan eerst een operatie ondergaan, waarbij ze een spiertje in m'n linkeroog moet inkorten. Ik weet niet of ik het dat wel waard vind; een bril staat me prima
Je hebt ook van die types, dan ben je die bril zo gewend dat het echt heel raar is zonder bril.quote:Op zondag 25 februari 2007 17:49 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Klopt
Ik wil niet zeggen dattie bij mij 'heel gaaf' staat, maar 't misstaat me niet. Komt misschien ook doordat ik vanaf m'n tweede al een bril heb hoor
Mijn beste vriendin ook. Kijk ik al 6 jaar lang de halve dag tegenaan. Als ze dat ding dan afzet...quote:Op zondag 25 februari 2007 17:54 schreef Nesle het volgende:
Zo iemand zit ook bij mij in de klas, die ken ik alleen maar met bril. Als hij die dan heeft ziet het er zoo raar uit
Ik ben er eigelijk wel blij mee dat ik lenzen kan hebben, ik heb ze nu 2 jaar. Ik zou echt niet dan opeens met een bril willen verschijnenquote:Op zondag 25 februari 2007 17:55 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Mijn beste vriendin ook. Kijk ik al 6 jaar lang de halve dag tegenaan. Als ze dat ding dan afzet...
Van lenzen naar bril valt de overgang over het algemeen best mee.quote:Op zondag 25 februari 2007 18:01 schreef Nesle het volgende:
[..]
Ik ben er eigelijk wel blij mee dat ik lenzen kan hebben, ik heb ze nu 2 jaar. Ik zou echt niet dan opeens met een bril willen verschijnen
Ik ook (bijna dan)quote:Op zondag 25 februari 2007 18:23 schreef Plasterk het volgende:
Ik ben zonder mankementen geboren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |