quote:Op vrijdag 23 februari 2007 23:49 schreef Liquidootje het volgende:
Nu begrijp ik ook waarom iedereen rob zo goed vond
Nee, juist goed!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 23:59 schreef TerroRobbie het volgende:
alain die red het ook wel... lullig voor rob die kan weer in de frietzaak gaan werken.
Precies! Nu hij een beetje bekent is kan hij misschien een eigen frietenzaak openen.quote:
Met die tweede plaats komt ie heus ook wel ergens terecht in de theaterwereld hoor.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:02 schreef Liquidootje het volgende:
Precies! Nu hij een beetje bekent is kan hij misschien een eigen frietenzaak openen.![]()
![]()
Kom goan we noar rupke de friettekupke.![]()
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:02 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Precies! Nu hij een beetje bekent is kan hij misschien een eigen frietenzaak openen.![]()
![]()
Kom goan we noar rupke de friettekupke.![]()
Ik vind die andere Ruben beter. Nicolai is ook een hele tijd 'uit vorm' geweest, deze aflevering was hij wel weer ok.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:02 schreef hoM3r het volgende:
Ik vind het zo overdreven dat iedereen nu doet alsof de gevestigde lama's van die humorgoden zijn. Alleen Ruben Nicolai vind ik er vrij duidelijk boven uitsteken. Die andere doen ook maar truukjes, wat ook niet anders niet kan bij improviseren.
Oh kut zeg, volgens mij ken ik hem wel. Weet alleen niet meer waarvan. Hij lijkt niet zo heel grappig.quote:
Ja, de excuusnegerquote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:07 schreef SoupNazi het volgende:
Jandino moet er wel bij anders hebben ze geen zwarte.
Eens is ik. Ruben van der meer is consequent super. Nicolai was van wat ik net bij de uitslag had gezien wel meesterlijk natuurlijk. Maar toen hij ook nog dat rat van fortuin deed enzo vond ik ehm maar een kwal en dat reflecteerde ook op zijn lama's performancequote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:06 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Ik vind die andere Ruben beter. Nicolai is ook een hele tijd 'uit vorm' geweest, deze aflevering was hij wel weer ok.
Inderdaad, er moet altijd een minderheid inzitten. Eerst was het een vrouw, nu een neger.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:07 schreef SoupNazi het volgende:
Jandino moet er wel bij anders hebben ze geen zwarte.
Precies, én deze kan er ook weer uit als hij niet goed is, en dan komt er nog een (succesvol) seizoen Lama Gezocht.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:10 schreef Heathen het volgende:
[..]
Inderdaad, er moet altijd een minderheid inzitten. Eerst was het een vrouw, nu een neger.
preciesquote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:12 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Precies, én deze kan er ook weer uit als hij niet goed is, en dan komt er nog een (succesvol) seizoen Lama Gezocht.
http://www.101.tv/ ?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:13 schreef Drasss het volgende:
Kan je de aflevering al ergens zien of moeten we tot morgen wachten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |