Tsja... dat weet je nooit. Hangt af van de maximale skill van de spelers die gescout worden. Die is begrenst. Maar na een tijdje zal je wel doorhebben welke speler goed is en welke niet..quote:Op maandag 26 februari 2007 01:30 schreef Verbal_Kint het volgende:
maar je gaat dus wel zo'n 20.000 euro per week betalen voor die scouts, waarbij je pas na een seizoen of twee (dat is dus zo'n 560.000 euro) profijt van gaat hebben?
in een ideale situatie zul je dan max 11 fijn getrainde jeugdspelers hebben (iig meer gericht dan bij de huidige jeugdopleiding), maar in de praktijk ws een paar, als ik t goed begrijp?
Je b-team houdt dus op te bestaan, dus schop je er trainees uit, toch? Of houd je je b-team naast dat jeugdelftal?quote:Op maandag 26 februari 2007 00:33 schreef maniack28 het volgende:
Huh, dat snap ik ff niet? Volgens mij kan je je b-trainees niet laten spelen in die matches, enkel de spelers in je jeugd en je begint met 11 waailappen die een voor een vervangen worden door gescoute spelers. Je moet dus eerst 11 spelers gescout hebben, die mogen dan spelen en trainen en die kan je na 2 seizoenen promoveren naar je a-team.
Ze mogen dan wel kwart sterren gaan invoeren, want dat is volgens mij het enige waar je het aan gaat kunnen zien.quote:Op maandag 26 februari 2007 07:41 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Tsja... dat weet je nooit. Hangt af van de maximale skill van de spelers die gescout worden. Die is begrenst. Maar na een tijdje zal je wel doorhebben welke speler goed is en welke niet..
Niet van mij hequote:Op maandag 26 februari 2007 09:38 schreef MacMauser het volgende:
Mooi artikeltje trouwes Maniack!
je 'b-team' houdt zeker niet op te bestaan.quote:Op maandag 26 februari 2007 08:30 schreef rompompom het volgende:
[..]
Je b-team houdt dus op te bestaan, dus schop je er trainees uit, toch? Of houd je je b-team naast dat jeugdelftal?
[..]
Ze mogen dan wel kwart sterren gaan invoeren, want dat is volgens mij het enige waar je het aan gaat kunnen zien.
Ah, ok, da's mooi.quote:Op maandag 26 februari 2007 12:18 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
je 'b-team' houdt zeker niet op te bestaan.
met 'a-team' wordt in dit geval niet je basiself bedoeld, maar je hele 'senioren-selectie'
dat jeugdteam komt dus helemaal buiten alle bestaande wedstrijden/trainingen om.
Ik moest gniffelen. Hardop.quote:btw:
echt een goede aankoop van mij, die ervaren def van 34
ik kocht m met def wereldklasse, passen goed en SP magisch.
inmiddels def wonderbaarlijk, passen redelijk en SP mythisch (allemaal 1 omlaag)
in iets meer dan een maandje
gelukkig is ie wel in slecht vorm![]()
quote:Op maandag 26 februari 2007 12:18 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
je 'b-team' houdt zeker niet op te bestaan.
met 'a-team' wordt in dit geval niet je basiself bedoeld, maar je hele 'senioren-selectie'
dat jeugdteam komt dus helemaal buiten alle bestaande wedstrijden/trainingen om.
btw:
echt een goede aankoop van mij, die ervaren def van 34
ik kocht m met def wereldklasse, passen goed en SP magisch.
inmiddels def wonderbaarlijk, passen redelijk en SP mythisch (allemaal 1 omlaag)
in iets meer dan een maandje
gelukkig is ie wel in slecht vorm![]()
Duidelijkquote:Op maandag 26 februari 2007 00:01 schreef maniack28 het volgende:
Trouwens wel 4-3 gewonnen, met 197 hatstats en pic... ben benieuwd wat dit wordt met mn nieuwe mids, mn volledige aanval (zonder blessure) en een goed/goed coachKan niet wachten tot volgend seizoen!!!
Btw, berichtje over de nieuwe jeugdopleiding:
[..]
Bron: http://www.toron.be/bn/node/139
Ook niet zo gek dus dat ik zoveel SL Points hebquote:2. What are SL-points, and how are they calculated?
SL-points was originally used by the federation “SupporterLigaens Venner”. It is a rating that makes it easy to compare teams even when they are in different league levels. In Alltid Hattrick, this rating is only shown in the federation pages. This is how it’s calculated:
* Points for playing away; 1,5 p.
* Points for scorings your club scores; 0,5 p.
* Points taken from you when you get a goal against; 0,4 p.
* Points for each victories; 3,0 p.
* Points for a tied game; 1,0 p.
* 3 victories in a row; 1,0 p.
* 3 games without losing; 0,3 p.
* 3 – goalbonus = 1,0 p.
Echt, van zeker de helft heb ik geen flauw idee bij welke FOK!-er het team hoort.quote:Op maandag 26 februari 2007 15:01 schreef FritsFluitketel het volgende:
Kijk ik net op Alltid.. zie ik SL Points staan.. Wtf zijn SL Points?
[afbeelding]
Weet wel dat ik bovenaan sta in de Fok! Federatie wat betreft SL Points, maar wat het is?
FOK!ers pimpen alleen als ze bovenaan staanquote:Op maandag 26 februari 2007 15:35 schreef rompompom het volgende:
[..]
Echt, van zeker de helft heb ik geen flauw idee bij welke FOK!-er het team hoort..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |