Naja, dan kopen ze er toch 1 bij mij en 1 bij iemand andersquote:Op maandag 2 juli 2007 21:45 schreef Ceriel het volgende:
[..]
Ik gok dat dat komt omdat de meeste mensen die nog geen kaartjes hebben en er wel naartoe willen niet in hun eentje willen gaan. Als je er 2 had was je ze al wel kwijt.
't Blijft moeilijk om slechts één kaartje te verkopen.
Doet me goed te horen dat ze die gevoelige snaar weer weten te raken. Dat is wat mij ooit aantrok en wat geleidelijk aan minder werd door de jaren heen. Maar sinds Ahoy hebben ze me weer helemaal overtuigd en zo te horen staat het er nog net zo goed - al dan niet beter! - voor.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:16 schreef Felixa het volgende:
Ze waren super op Rock Werchter!
Moest zowaar een traantje wegpinken bij Bedshaped.![]()
Iemand naast me zei tegen me: "Kop op, hè!"![]()
Dus dat was wel lief...
Dat is te hopen van wel he!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:14 schreef EdPowers het volgende:
Ik hoop dat het weer een beetje meezit. In de stromende regen zou mijn enthousiasme enigszins temperen vrees ik...
Waar kom je vandaan (noord, zuid) en hoelaat ga je erheen/ben je er?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:47 schreef silentwaves_ het volgende:
[..]
Dat is te hopen van wel he!
Gaan hier trouwens mensen nog alleen naar het concert gaan of misschien open staan voor een meet daar? , lijkt me wel leuk.
Ja, marktplaats, hyves etc.quote:Op woensdag 4 juli 2007 14:10 schreef Quoi het volgende:
Helaas, ik ken geen mensen die kaartjes zoeken! Neem aan dat jullie de gebruikelijke online marktplaatsen ook gebruiken hiervoor? Vaak proberen mensen het nog last-minute.....dus wie weet!
Heb hier de CD "B-sides" en zing de hele dag de liedjes mee. Goede liedjes ook! Vooral Fly to Me en Snowed Under!
Zie PB LomarVE,quote:Op woensdag 4 juli 2007 12:50 schreef LomarVe het volgende:
[..]
Waar kom je vandaan (noord, zuid) en hoelaat ga je erheen/ben je er?
Ooooooh leuk! Die koop ik daar! Vind het een leuke merchandise van Under the Iron Sea.......quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:27 schreef VjenneKloetn het volgende:
Ik heb der ook onwijs zin in. Laatste x dat ik ze heb gezien was in 2005 in Keulen. Ze hadden toen nog maar 1 cd dus het duurde niet zo heel lang. Moet die jaar dus helemaal goed komen
.
Ben zelf te herkennen aan dit shirt [afbeelding] en anders wel aan deze [afbeelding]
Hey, ben jij toevallig van het forum dan? Het balonnenplan is alweer veranderd in belleblazen! dus neem er eentje meequote:Op woensdag 4 juli 2007 22:03 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ooooooh leuk! Die koop ik daar! Vind het een leuke merchandise van Under the Iron Sea.......
Zelf sta ik daar waar de ballonnen worden opgelaten (en da's niet mijn idee, maar een plannetje van mede-concert-gangers). Ga om 13:00 u al lekker richting A'dam, lekker relaxed want dagje vrij
Die gitaar gebruikte ze ook in Ahoy, dus waarschijnlijk nu weer. Met Eyes Openquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:58 schreef funrider het volgende:
ze waren wederom zeer goed op Werchter kan niet anders zeggen!! Leuk ook dat ze wat meer naar voren kwamen staan op podium tussen publiek. Zelfs een gitaar werd gebruikt!
Hihi, mijn zus zit op dat forum..........quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:29 schreef stephanie_xx het volgende:
[..]
Hey, ben jij toevallig van het forum dan? Het balonnenplan is alweer veranderd in belleblazen! dus neem er eentje mee![]()
Dat shirt heb ik nu ookquote:Op woensdag 4 juli 2007 21:27 schreef VjenneKloetn het volgende:
Ben zelf te herkennen aan dit shirt [afbeelding]
Dan was jij dus Stephan?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:47 schreef silentwaves_ het volgende:
Gaan hier trouwens mensen nog alleen naar het concert gaan of misschien open staan voor een meet daar? , lijkt me wel leuk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Hythloth op 08-07-2007 11:21:04 ]
Ben zelf richting collecte-meisje gelopen, er een euro in gegooid en snel doorgerend..............en vooraan gestaan!quote:Op zaterdag 7 juli 2007 21:26 schreef Hythloth het volgende:
Over gisteren: die Warchild ophaalders waren wel erg irritant bezig. Meteen als mensen naar binnen mogen en ze hun best doen om naar het podium te rennen, besluiten zij om je in de weg te lopen voor collectes. Daar heeft iedereen op dat moment ook echt oog voor.![]()
![]()
Ja dat ben ik!quote:Op zaterdag 7 juli 2007 16:05 schreef BruggiKeane het volgende:
[..]
Dat shirt heb ik nu ook(alleen dan staat er geen Keane in het midden in letters
)
[..]
Dan was jij dus Stephan?
Ik heb een zwaar vette avond gehad, ook ik stond helemaal vooraan. Enigste nadeel was dat ik voor de geluidsbox stond, mijn filmpjes zijn daarom denk ik mislukt. Maar ik heb me zwaar vermaakt, mooi hoe Tom een paar keer Amsterdam in liedjes zong. Alleen het geluid was minder bij Bedshaped, maar gelukkig was dat bij het laatste liedje. Nee, dat gaan we nog een keer overdoen!!!!!!
No thanks.quote:Op maandag 9 juli 2007 21:44 schreef silentwaves_ het volgende:
En LomarVe bedankt voor de informatie van de meeting dat was namelijk wel leuk! , toch best wel met een grote groep!
En ja volgens mij had jij het beste plekje daar he?![]()
Yepquote:Op maandag 9 juli 2007 21:44 schreef silentwaves_ het volgende:
Ja dat ben ik!, dan moet jij Dennis zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |