Bronquote:Saoedi-Arabië heeft de lichamen van vier onthoofde Srilankanen publiekelijk tentoongesteld. De lijken werden na de executie op een plein in de hoofdstad Riyad vastgebonden aan houten balken.
Buitenlanders
De 'kruisiging' was volgens de media bedoeld om 'een golf van criminaliteit door buitenlanders tegen te gaan'. De vier bendeleden hadden echter niemand vermoord. Vanwege de georganiseerde aard van hun gewelddadige acties kregen zij desondanks de doodstraf opgelegd.
Geschokt
De Srilankaanse ambassade is geschokt. "Zoiets hadden we nooit verwacht. We hadden juist om genade gevraagd."
Levend ja...hier worden ze in verschillende pakketjes teruggestuurd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:04 schreef Monidique het volgende:
Wilders zou ze terugsturen naar Sri Lanka.
Is een sterke ja....als hij daar als groep komt wordt hij als groep onthoofd. Zou hij daarom de naam van zijn partij hebben veranderd? Wilders wist dit natuurlijk allang al.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:05 schreef Lemmeb het volgende:
Is natuurlijk bedoeld om Wilders bang te maken.
Ah...de eerste relativering is gesignaleerd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:06 schreef Monidique het volgende:
Maar goed, ja, barbaars, de doodstraf. Is Saoedi-Arabië niet bepaald uniek in.
Ze hebben er een aantal in India gepleegd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:12 schreef Hobiedobie het volgende:
Die gasten uit Sri-Lanka zijn zeer bekend om hun terroristische aanslagen buiten Sri-Lanka.....![]()
Tja, zie je maar weer hoe blind de politiek correcten zijn voor de ontsporingen van hun knuffelobjecten.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:17 schreef Hathor het volgende:
[..]
Daarom moeten alle blanken dood.
We zijn er in geslaagd het topic binnen 15 posts volledig te laten ontsporen.![]()
eeuh, die 4 kregen de doodstraf voor "gewelddadige acties", en dat wil jij gelijk stellen aan het lezen van de ongescheurde koran ?quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:02 schreef wonko het volgende:
Toch mooi dat ze een zo grote bek over Wilders hebben maar zelf veel smeriger omgaan met hun eigen 'buitenlanders'.
uiteraard, omdat ze daar zo barbaars zijn hoeven wij het nog niet te doenquote:Als Wilders dit zou opperen in Nederland werd hij gelijk afgemaakt door 1 of andere politiek correcte fascist of allochtoon.
En wat waren die geweldadige acties dan? Maar het gaat mij er meer om dat ze wel zo goed commentaar kunnen geven over hoe er commentaar op een geloof geleverd wordt terwijl zij als blijkbare vertegenwoordigers van een geloof dat zichzelf vreedzaam noemt zich het recht voor nemen om buitenlanders vanwege acties waarbij geen doden zijn gevallen te vermoorden.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:21 schreef moussie het volgende:
[..]
eeuh, die 4 kregen de doodstraf voor "gewelddadige acties", en dat wil jij gelijk stellen aan het lezen van de ongescheurde koran ?
Dat zeg ik ook niet...aub niet zeg. Maar dat uiteraard...is dat begrip voor het vermoorden van Wilders als hij dit soort dingen zou roepen?quote:uiteraard, omdat ze daar zo barbaars zijn hoeven wij het nog niet te doen
En terrecht.... Dit zijn echt extreem barbaarse praktijken en te walgelijk voor woorden.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:02 schreef wonko het volgende:
Als Wilders dit zou opperen in Nederland werd hij gelijk afgemaakt door 1 of andere politiek correcte fascist of allochtoon.
Ah...kwaad met kwaad vergelden. Men zou er ook voor kunnen zorgen dat het nooit werkelijkheid wordt.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En terrecht.... Dit zijn echt extreem barbaarse praktijken en te walgelijk voor woorden.
Geen idee .. en even afgezien van het feit dat ik zowel de doodstraf als ook dit soort tentoonstelling verafschuw, mi zijn beiden gewoon barbaars .. maar zolang ik geen idee heb van wat die 4 gedaan hebben kan ik daar niet echt iets over zeggenquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:28 schreef wonko het volgende:
En wat waren die geweldadige acties dan? Maar het gaat mij er meer om dat ze wel zo goed commentaar kunnen geven over hoe er commentaar op een geloof geleverd wordt terwijl zij als blijkbare vertegenwoordigers van een geloof dat zichzelf vreedzaam noemt zich het recht voor nemen om buitenlanders vanwege acties waarbij geen doden zijn gevallen te vermoorden.
hoe kom je daar nou op .. natuurlijk niet .. uiteraard dat die terug gevloten wordt, zou me wat moois zijn als we dit soort praktijken in eigen land zouden steunen ..quote:Dat zeg ik ook niet...aub niet zeg. Maar dat uiteraard...is dat begrip voor het vermoorden van Wilders als hij dit soort dingen zou roepen?
He eikel, je bent zeker ook van die 'over een kam scherende' domme mensen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:02 schreef wonko het volgende:
[..]
Bron
Toch mooi dat ze een zo grote bek over Wilders hebben maar zelf veel smeriger omgaan met hun eigen 'buitenlanders'.
jij hebt blijkbaar de kritiek en het eisen van excuses van SA aan het adres van Wilders gemist, dit nav zijn uitspraak over "gedeeltes uit de Koran scheuren"quote:Op woensdag 21 februari 2007 01:17 schreef delapoko het volgende:
-knip-
Echt...wat sommige mensen wel niet willen lezen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 01:17 schreef delapoko het volgende:
[..]
He eikel, je bent zeker ook van die 'over een kam scherende' domme mensen.
Wat heeft Albayrak, van Turkse afkomst, met de achtergestelde godsdienstwaanzinnige Arabieren te maken.
Die maniakken in Saudi-Arabie hebben een achtergesteld cultureel probleem. Nou ok, de woestijnvreters
hebben geen cultuur.
Turken, Turkije en de mensen die daar afkomstig zijn en in Nederland leven hebben niets met de landen in het midden-oosten te maken. Turkije en de Turken zijn sinds een eeuw en vele generaties later seculier en het land is democratisch. Aub niet over een kam scheren. Als je dat begrijpt tenminste.
Het zijn meer de wilders aanhangers, die zijn gewoon jaloers dat hun geen buitenlandse criminelen mogen onthoofden. Voor de rest heeft wilders hier niks mee te maken.quote:Op woensdag 21 februari 2007 02:25 schreef TimmyAsd het volgende:
Wat heeft Wilders hier mee te maken eigenlijk
quote:Op woensdag 21 februari 2007 09:05 schreef Monus het volgende:
[..]
Het zijn meer de wilders aanhangers, die zijn gewoon jaloers dat hun geen buitenlandse criminelen mogen onthoofden. Voor de rest heeft wilders hier niks mee te maken.
Je was erbij en weet dus zeker dat die mensen deze zware straf verdienen?quote:Op woensdag 21 februari 2007 10:25 schreef Metro2005 het volgende:
achja geweldadige bendeleden, het is niet zo dat die onthoofde mannen lieverdjes waren blijkbaar,
Beter dan tot hun dood weg te laten rotten in een cel, dan maar meteen dood.
Dat zeg ik niet, ik zeg dat ze niet zomaar zonder reden een straf krijgen. (die uiteraard wel érg hoog isquote:Op woensdag 21 februari 2007 10:49 schreef wonko het volgende:
[..]
Je was erbij en weet dus zeker dat die mensen deze zware straf verdienen?
Het gebeurt nooit in landen als SA dat mensen met een drogreden worden vermoord?quote:Op woensdag 21 februari 2007 10:52 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, ik zeg dat ze niet zomaar zonder reden een straf krijgen. (die uiteraard wel érg hoog is)
Geen idee, zal vast wel.quote:Op woensdag 21 februari 2007 10:59 schreef wonko het volgende:
[..]
Het gebeurt nooit in landen als SA dat mensen met een drogreden worden vermoord?
Inderdaad, dat is volgens mij een van de belangrijkste redenen waarom SA niet echt wordt aangepakt op internationaal niveau.quote:Op woensdag 21 februari 2007 12:03 schreef nummer_zoveel het volgende:
Het is gewoon een kutland.
En de VS, de grote voortbrenger van democratie en veiligheid laat dit allemaal gebeuren. Hun goede bondgenoot.![]()
Jaquote:Op woensdag 21 februari 2007 14:19 schreef Pappie_Culo het volgende:
Jongens, we hebben het hier wél over Saudie Arabie... De grootste Arabische bondgenoot van de Gewillige Coalitie tegen de.... "As van het Kwaad"
Ja, van je vrienden moet je het hebbenquote:Op woensdag 21 februari 2007 14:20 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ja![]()
Kwamen 9 van de 13 WTC terroristen niet uit Saudie Arabie![]()
¿Sinds wanneer is het terechtstellen van geweldadige en gevaarlijke gang leden verboden bij de mensenrechten?quote:Op woensdag 21 februari 2007 10:48 schreef wonko het volgende:
[..]
SA loopt wel te zeiken dat Wilders geen respect toont voor de islam en zijn verontschuldigingen moet aanbieden maar respecteert zelf de mensenrechten voor geen meter.
Oh? Jij hebt bewijzen van de misdaden van deze mensen? Of vallen ze onder het kopje ongewensten zoals bijvoorbeeld Homo's in SAquote:Op woensdag 21 februari 2007 15:25 schreef Monus het volgende:
[..]
¿Sinds wanneer is het terechtstellen van geweldadige en gevaarlijke gang leden verboden bij de mensenrechten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |