Moeten we er nog een live reportage team van de NOS op afsturen?quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:56 schreef Sunjammer het volgende:
Ik ben nog intern aan het overleggen.
Hangt er vanaf wie ik mee mag nemen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:55 schreef Stroekie het volgende:
en dat deed je niet voor een boekenbon of filmbon
Wel voor de Hotelbon ?![]()
Och, doen ze normaal ook niet moeilijk over...quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:57 schreef Sunjammer het volgende:
Neuh, zonde van de zendtijd.
daar zal vast wel wat over terug te vinden zijn in het reglementquote:Op woensdag 21 februari 2007 20:57 schreef NathaN het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wie ik mee mag nemen.
Nee niet opkroppen die emotie, of met yoga in bedwang proberen te houdenquote:Op woensdag 21 februari 2007 21:00 schreef Sunjammer het volgende:
Zen-tijd?
Oh...quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:03 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Nee niet opkroppen die emotie, of met yoga in bedwang proberen te houden
gewoon eruit schreeuwen, dat lucht veel beter op![]()
Idd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:21 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
En dat is voldoende om jouw dag in een kutdag om te toveren?
Pessimist
Gelukkig wel.quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:14 schreef Nuno_G het volgende:
weinig rellen hier de laatste tijd?
ach was sam er nog maarquote:
neequote:Op woensdag 21 februari 2007 21:35 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Is ie dood dan?
net alsof jij zo zeker ben in je eigen wereldjequote:Op woensdag 21 februari 2007 21:33 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ja, dan hadden we elke 2 avonden zijn onzekere gemiep moeten aanhoren
Niet zo logisch doen, daar kan-ie niet tegen...quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:40 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Dan is ie er toch nog?
ja ja jaquote:Op woensdag 21 februari 2007 21:41 schreef NathaN het volgende:
[..]
Niet zo logisch doen, daar kan-ie niet tegen...
En dat voor 4 plankjes.quote:Tot onze spijt moeten wij u meedelen dat wij op dit moment in ons distibutiecentrum onvoldoende voorraadbeschikbaarheid hebben van de door u bestelde artikelen. Helaas zijn we dus niet in staat uw bestelling in de oorspronkelijke leverweek te leveren. De nieuw verwachte leverweek is verschoven naar week 16.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |