Op vrijdag 16 februari 2007 17:25 schreef Razztwizzle het volgende:[..]
![]()
Wat een koning! (-in?)
Ik geloof dat onze ex-asielkat Eros al wat begint op te knappen. Hij miauwt weer vrolijk als ik binnenkom en hij is flink op onderzoek uit, de afgelopen middag. Hij is zelfs alweer tussen de bank en de kast gevallen toen hij iets te diep in die geul keek, en kwam er onder veel verontwaardigd gemiauw weer uit En natuurlijk moet hij nu het allerkrapste plekje op de vensterbank uitzoeken om te gaan liggen, tussen alle planten in, in plaats van het dekentje wat er nota bene voor hem ligt
![]()
!
Het oogje is nog wel wat pruttig, maar gaat al weer verder open dan eerst. De oogzalf is wel lastig, omdat hij nu het tubetje herkent en dus als een speer wegrent als hij het ziet. Ik moet hem dus van achteren benaderen wat nog niet zo makkelijk is.
Verder eet en drinkt hij goed, dus ik hoop dat de niesziekte een terugval was door de stress van het verhuizen. Hij heeft het nou eenmaal al bij zich, dus dan is hij er op zo'n moment extra vatbaar voor.
Ik denk dat het wel goed komt met deze dikkerd van 6,5 kilo
![]()
En op verzoek nog wat foto's
![]()
Je denk toch zeker niet dat ik op dat suffe dekentje ga liggen als ik hier in het allerkleinste hoekje van de vensterbank prima pas
![]()
Oogje is nog wat zielig, maar het gaat tenminste al weer open. De oogzalf moeten we een week lang volhouden, dus ik hoop dat het dan weer over is.
![]()
![]()
Ben blij dat ik op m'n gevoel ben afgegaan en zo snel naar de dierenarts ben gegaan. Ze zei dat we er in ieder geval mooi op tijd bij waren om die verrotte niesziekte de kop in te drukken.