Bart heeft wel tegen Huub gezegd dat hij tegen Brian zou zeggen dat hij wou gebruiken dat Brian dan zijn op langer temijn achteopvang van brian dan weg zou vallenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:39 schreef n1ek het volgende:
Dit kan ook net zo goed onderdeel zijn om Brian zover te krijgen om 1 van zn 2 vrienden eruit te krijgen. Maar het kan ook andersom zijn. Opzich wel slim. Maar wat hij tegen Lesley zegt is denk ik meer aannemelijk.
is toneel om Brainless over te halen ! Amanda of Natas eruit te krijgen ...Syl gaat toch echt niet lukken want die heeft backup van Huub en Ericquote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:50 schreef Sug4r het volgende:
Bart wilt eerst Natasia of Amanda naar huis en daarna Sylvia of Eric.
jij snapt hetquote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:53 schreef Day het volgende:
Zoals ik het nu zie is Bart datgeen aan het doen wat hij met HES heeft afgesproken.
Zo erg hier dat het vrijwel niet te volgen is. Ben dan ook blij met de reacties op Fok! zodat ik tenminste nog een beetje kan volgen wat er aan de hand is.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:51 schreef tipsch het volgende:
haperende streams, iemand anders ook last van?
Ik denk ook dat het allemaal verspilde moeite is van Bart.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:52 schreef Gert het volgende:
Eerst zien dan geloven.
Brian is nu overrompeld, maar hij zal Natasia er echt niet uit stemmen. Zó dom is hij nu ook weer niet.
Ja, dat hebben ze gisteren afgesproken en Bart zou vandaag met Brian praten, dus bij deze.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:53 schreef Day het volgende:
Zoals ik het nu zie is Bart datgeen aan het doen wat hij met HES heeft afgesproken.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:54 schreef IkWeetNiets het volgende:
[afbeelding]
Volgens mij kijkt een konijn ongeveer zo in de laatste miliseconden, vlak voordat hij overreden wordt.
Bart heeft tegen Les gezegd dat huub het meest te vertrouwen is. Hoeveel meer info hebben we nodig.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:51 schreef Peter6000 het volgende:
Bart is bezig met een conference?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |