Ja, Luka was eindelijk weer schattig en leuk en niet meer dat chagrijnquote:Op vrijdag 23 maart 2007 13:51 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ik heb Luka meer zien lachen naar dat meisje gister dan dat ik hem ooit heb zien lachen tijdens zijn hele relatie met Sam..![]()
Ja dat vond ik dus ook.. In het begin was ik helemaal verliefd op hem en natuurlijk heeft die nog steeds zn charmes, maar ik begon de laatste tijd redelijk moe van hem te worden..quote:Op vrijdag 23 maart 2007 14:18 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, Luka was eindelijk weer schattig en leuk en niet meer dat chagrijn.
En idd staat er nu zo'n mooi geval, hopelijk is die wat betrouwbaarder dan de videorecorder.quote:Op donderdag 22 maart 2007 22:09 schreef Brighteyes het volgende:
Kom net binnen rennen...
Morgen HD/DVD recorder halen, de videorecorder doet steeds raarder.
Luka is de saaiste persoon sinds Benton.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 18:06 schreef Angelic_Rose het volgende:
Ja dat vond ik dus ook.. In het begin was ik helemaal verliefd op hem en natuurlijk heeft die nog steeds zn charmes, maar ik begon de laatste tijd redelijk moe van hem te worden..
Toen Carter eruit ging (tot mijn grote spijt) had ik eigenlijk verwacht dat Goran deels zijn schoenen zou kunnen vullen maar het lukt hem niet echt..
Hij is daar te onsympathiek voor denk ik..
Maar goed, laten we hopen dat hij wat meer zijn zonnige kant mag laten zien de komende tijd want ik heb dat eeuwige depressieve gedoe nou wel gezien..![]()
Morris: "Those are cool shoes man. Adidas?"quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tanden wisselen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:41 schreef Bartjebart het volgende:
teething?
quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:06 schreef Brighteyes het volgende:Vlucht had 3 uur vertraging, ben net binnen!
![]()
Ben benieuwd of ik wakker blijf. Wekker ging vanmorgen om 5 uur!
Jah... Romano... die mis ik.. of iemand met zijn manier van doen en gevoel voor humor.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:23 schreef aldo71 het volgende:
Ik ben een liefhebber maar geen fan, dus weet niet alles uit mijn hoofd.
Maar jullie kunnen me vast helpen aan een antwoord op de onderstaande vraag:
In welke aflevering in welk seizoen krijgt die botte chirurg een helikopter op zijn hoofd?
Ja.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:21 schreef Brighteyes het volgende:
Wat ol nou even kwijt was gisteren, was die arts met die aap nou ook die hotshot die Pratt vorige week even op scherp zetten?
Ik wist het niet meer zeker.
Ik mis hem ook enorm. Dat heerlijke sarcasme en cynisme. Wat een voorbeeld.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:26 schreef avotar het volgende:
[..]
Jah... Romano... die mis ik.. of iemand met zijn manier van doen en gevoel voor humor.
Eigenlijk een milde docter House
seizoen 10 aflevering 08, Free Fall.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:25 schreef milagro het volgende:
seizoen 9 aflevering 4
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.シ
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |