Als het wegligging betreft zou je eigenlijk moeten kijken naar een Bravo Trofeoquote:Op donderdag 15 februari 2007 15:54 schreef Strolie75 het volgende:
Oh, jij hebt al een nieuwe gemaakt.
S Klasse, I wish!
Het wordt
[afbeelding]
of
[afbeelding]
quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:55 schreef Tha-CheF het volgende:
Wie zijn die Gijsjes eigenlijk, en waar gaat het daar over?![]()
Nadeel van dit soort auto's tweedehands is dat ze vaak al behoorlijk afgetrapt zijn.quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:57 schreef Bastard het volgende:
Als het wegligging betreft zou je eigenlijk moeten kijken naar een Bravo Trofeo
[afbeelding]
Heerlijke bak met een gt onderstel.. ligt als een baksteen in een bocht, hoop lol in gehad
quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:01 schreef remlof het volgende:
ik heb een vraag van een lurker voor jullie!
[..]
quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:01 schreef remlof het volgende:
ik heb een vraag van een lurker voor jullie!
[..]
Zie link in vorige topic cunt. Lees je dan ook in man :quote:
Ik had met mijn oude corsa werkelijk nergens last van.quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:09 schreef Magneet het volgende:
Strol Gijs, Corsa heeft totaal geen wegligging, die krengen zwabberen door de bochten heen ( en ja ik heb er zelf ook 2 gereden waarvan de eerste omdat het de enige kleine diesel was die een beetje te betalen was 2dehands en de tweede voorloopauto )
dan had je geluk. Die oude diesel ging opzich wel ( 1990 ) maar die andere uit 2000 was echt bagger.quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik had met mijn oude corsa werkelijk nergens last van.![]()
qua rijgedrag was hij ook wel redelijk maar de wegligging was echt 3 x niks vergeleken met de Fiesta die ik nu heb. Met die Corsa ging ik net met 70 door een bepaalde bocht hier in de buurt heen en met de fiesta is 100 geen probleemquote:Op donderdag 15 februari 2007 16:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
De auto die mn moeder voor dr werk heeft is ook een Corsa en die rijdt prima. De vorige zakenauto was ook een Corsa, reed ook prima. De Fiat Punto van mn zusje rijdt echter nog beter en ziet er toffer uit.
Mijn vrouw ookquote:Op donderdag 15 februari 2007 18:21 schreef Bastard het volgende:
Ik dach dat alleen opa's in Corsa reden
das een hondekop hoor en geen SSrinterquote:Op donderdag 15 februari 2007 21:00 schreef kepler het volgende:
hier:
[afbeelding]
mijn S-klasse
vandaag mocht ik 1e klas rijden omdat het zo druk was![]()
Bachelor ? dat is je eerste jaar tochquote:Op donderdag 15 februari 2007 23:44 schreef kepler het volgende:
zooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
het onmogelijke is gebeurt, ik heb een 10!! gehaald voor een tentamen
een motherfucking tien!!![]()
en nu heb ik ook mn bachelor
* kepler is blij
quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:44 schreef kepler het volgende:
zooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
het onmogelijke is gebeurt, ik heb een 10!! gehaald voor een tentamen
een motherfucking tien!!![]()
en nu heb ik ook mn bachelor
* kepler is blij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |