en engels-pratende mensen????
what the f.... ?!!!!
en jakkek,.. Rolv X wauters 4 keer in beeld
*blei*
Tijdens rehearsal van Rolf wouters staan de stats op de streams..
MARTIN HEEFT 37.NOGWA procent!!!!
coooll
-----------
Ow Behave Baby!
[Dit bericht is gewijzigd door SiGNe (Datum 23 September 1999).]
Oe.. rolf rookt...
ook gehoord dat stukje????
Ze zeggen snel dat het willem is om dis-informatie te sturen..
maar daarintegen:
misschien is Martin weer disinformatie... (lijkt me eerlijk gezegd sterk), zeker als de pols van gisteravond zo hoog staan.
Hieruit blijkt eens te meer:
Jong Snel en Idioot
wat zou het zijn??...
En dan zeggen ze ook nog dat dit de uitslagen waren van zes uur vanavond. Nou ik weet niet hoe het zit met het tijdsverschil met Almere, maar hiero is het 16.55 uur.
Saskia
Mag ik jullie er even op wijzen dat *IK* de eerste post heb gemaakt over martin ;-))
I'm gonna be rich, i'm gonna be famous..
mwuhahahaha
ROFL...
Jaytaph...je gokte maar wat met je 37,nogwa %
quote:
op 09-23-1999 om 05:00 PM schreef SiGNe het volgende:
Saskia, dit was een proefopname en door een foutje van de regie kregen we dit te zien op internet.Volgens mij niet hoor.....waarom zouden ze anders het testbeeld in beeld zetten?
het zal mij trouwens benieuwen of het echt is...we horen het vanavond.
Martin dus!
Jaytaph...je gokte maar wat met je 37,nogwa %
de stats vlogen zoooo snel voorbij.. ik zal alleen een onduidelijke 37 die dus 30 bleek te zijn..
Maar goed... feit is dat ze gewoon de zaak daar opnaaien... waarom Rofl nou moest zeggen dat Willem het was is me nog steeds een raadsel.. zeer vreemd ook, als ze al weten dat het uitgezonden wordt via Inet, dan moeten ze ook weten dat het ALLLAAAANG te laat is om het nog te verdoezelen..
trouwens niet slim van Rolfje X om te zeggen dat het Willem was die weg moest als ie wist dat het op internet te zien was...sorry maar wij zijn niet net zo dom als de gemiddelde veronica regiseur
De krant bellen heeft weing zin trouwens aangezien die dingen vannacht pas worden gedrukt en het programma dan al is afgelopen.
Planet Internet ofzo kan wel natuurlijk
SBS-SEX..
Kan het metteen in de hart-van-nederland uitzending van half 6 ;-))))
Rondstreeks 4 uur kwamen de internet-streams rechtstreeks uit de big-brother studio waar rolf wouters en consorten aan het repeteren waren voor de "live"-show van vanavond.
Tijdens de repetitie kwam meerdere malen de statistieken van de genomineerden voorbij. Deze stats waren van gisteren-avond maar duidelijk te zien dat Martin op 30.2 stond en bart op 23.8... Hoe dan ook, niet meer in te halen.
Tijdens de repetitie komt er een regisseur naar Rolf toe om duidelijk te maken dat deze beelden door een misverstand op internet te zien waren. Hij moest van de regisseur even wat "DES-INFORMATIE" roepen om ervoor te zorgen dat nog niemand weet wie er weg gaat.
Hierna werd snel daarna de verbinding verbroken.
Da's het verhaal van afgelopen uur zo'n beetje. Maar het is wel oppassen hoor: als ik veronica zou zijn, zou ik zoiets wel in scene zetten om ervoor te zorgen dat die internetters denken dat ze de genomineerde weten terwijl het iemand anders is. Zo'n regisseur zo toch wel doorhebben dat als er iets gezegd is dat het te laat is en dat des-informatie geen zin heeft...
Maar ja.. die regisseurs daar zijn allemaal minder dan gemiddeld niveau dus misschien is het wel allemaal waar..
Ik ga in ieder geval kijken om het zeker te weten
-----------------
Ow Behave Baby!
[Dit bericht is gewijzigd door SiGNe (Datum 23 September 1999).]
Maar toch zit ik vanavond voor de buis hoor! Al was het alleen maar om mijn nieuwsgierigheid te bevredigen.
Weather
Tja, ik kijk elke avond wel, maar hier ben ik toch wel heel benieuwd naar.. Werd dit gedaan om doelbewust de internetkijkers op het verkeerde pad te zetten (wat een slechte zaak is) of was het ECHT een fout (wat niet perse een slechte zaak is, ware het niet dat ze de mensen nog driftig door lieten bellen terwijl de uitslag al bekend was - en dat ze alsnog probeerden de kijker bewust foute informatie door te spelen). In beide gevallen is het een slechte zaak voor Veronica, en het zal de vragen over de echtheid van het programma alleen maar aanwakkeren. Iemand QUIZ SHOW gezien ? Dit begint er erg op te lijken !
maar ik voel me toch een beetje een Harde-Kern-Big-Brother hoor ;-)
Ik denk zelf dat we hier flink in de maling worden genomen, en zij keihard staan te lachen omdat dit stuk nu breeduit wordt besproken op het forum, en extra te beluisteren valt op FOK!
Dit doen ze heus niet per ongeluk. Dat zenden ze zeker ook 'per ongeluk' heel de dag of tuin, of testbeeld uit.
Maarja, we zullen zien...
Wat een sukkels zeg.
[Dit bericht is gewijzigd door Jorma (Datum 23 September 1999).]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |