Als een kind je huisdier trapt ga je dan naar de ouders of sla je het kind verrot?quote:Op maandag 18 augustus 2008 13:03 schreef SHE het volgende:
God helpe de hond die een van mijn poezels doodbijt.
Ik denk dat ik er char siu van maak, diezelfde dag nog. Ik vind dat je er nog vrij relaxed op hebt gereageerd eigenlijk.
Maar goed, ik ben dan ook een rancuneus kutwijf als het mijn teerbeminden betreft. Tragisch primitief zelfs
Kan jouw Jack russel los lopen? Die van mij loopt gelijk wegquote:Op maandag 18 augustus 2008 23:12 schreef ex het volgende:
Ik heb er nu eentje van 15 (een wonder dat hij nog leeft maar goed) en eentje van 8 weken. die van 15 heeft nog nooit wat fout gedaan, maar ik laat hem dan ook niet los lopen op plekken waar dat niet kan, omdat ik geen risico ga lopen. het zijn nou eenmaal drukke beesten waar je een hoop tijd in moet steken, vandaar dat ik me pup ook nu gehaald heb nu ik en mijn vriendin een hoop vrije tijd hebben om hem goed op te voeden.
Als je geen tijd hebt voor een jack russel moet je er zeker geen 1 nemen, maar goed opgevoed zijn ze super lief.
hij heet donut hihi.
Dat monster van mij kan prima loslopen, moet wel een beetje oppassen met konijnen e.d. die wegschieten, dat doet hij eerst end enkt later, maar zelfs dan krijg ik hem nog wel teruggeroepen(beter is het goed in de gaten te houden wat er gebeurt, hem aan te roepen voordat hij in actie komt, dan is er geen enkel probleem).quote:Op maandag 18 augustus 2008 23:14 schreef Dayuum het volgende:
[..]
Kan jouw Jack russel los lopen? Die van mij loopt gelijk weg
Ik denk dat je al dan niet moedwillig bent misleid maar dat is dus echt geen raszuivere Jack. Daar zit in ieder geval iets van Vlinderhond bij in.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:49 schreef sharonfactor het volgende:
[..]
wat schrijf ik nou, wil je soms zeggen dat ik lieg ofzo?
quote:Op maandag 18 augustus 2008 13:40 schreef SHE het volgende:
Die kans is klein, want mijn katten bewegen zich in een afgesloten tuin, die kindervrij is
En een kind is geen hond, alhoewel kinderen tegenwoordig natuurlijk ook een beetje doorgefokt zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |