Daarom staat er ook op de andere kant van het kaartje het vervolg van het verhaal: "Vandaag heeft de hemel de aarde geraakt"quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:45 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Ja, daarom juist. kVind het gedichtje mooi, maar lijkt me niet meer van toepassing nu hij 'gearriveerd' is, bedoelde ik.
quote:Op donderdag 22 februari 2007 16:45 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Daarom staat er ook op de andere kant van het kaartje het vervolg van het verhaal: "Vandaag heeft de hemel de aarde geraakt"
Misschien een idee om het eerst op de computer in te kleuren om te kijken hoe het er uit ziet?quote:Op donderdag 26 april 2007 11:25 schreef anneja het volgende:
Tot nog toe vind ik het wel mooi worden, maar ik durf de kinders niet in te kleuren, bang dat ik het verpest![]()
Dat heb ik geprobeerd, maar dat lukt niet goed (omdat het 'wit' niet echt allemaal 100% witte pixels zijn enzo). Wel een goed idee, daar niet vanquote:Op donderdag 26 april 2007 11:58 schreef snoopy het volgende:
[..]
Misschien een idee om het eerst op de computer in te kleuren om te kijken hoe het er uit ziet?
Die durf ik hier niet neer te zettenquote:Op donderdag 26 april 2007 17:40 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik vind em super Anneja! Ik ben nu wel heel benieuwd wat je voor de oudste twee had
Kuchquote:Op donderdag 26 april 2007 21:22 schreef bixister het volgende:
hij is al ingekleurd dinus!![]()
prachtig geworden anneja!
Oeh, nee, wij ook niet.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:28 schreef Beaker het volgende:
we houden niet zo van toeters en bellen en al helemaal niet van gedichtjesm
Saai???quote:De meningen waren verdeeld, veel vonden hem saai
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |