Klopt, maar Anja had door moeten gaan ten koste van Richy!quote:Op zondag 11 februari 2007 22:08 schreef JetFreggel het volgende:
anja naar huis ole ole
sorry maar ze zingt goed, absoluut maar die meiden hebben echt wel meer de X factor!
idd en HJ ziet hen niet als concurrent voor zijn Sharon en die vreselijk Richyquote:Op zondag 11 februari 2007 22:08 schreef Klaasvaker het volgende:
[..]
Omdat X6-meisjes alles braaf doen wat er van ze gevraagd wordt
quote:Op zondag 11 februari 2007 22:08 schreef Cybart het volgende:
Beste RTL 4
na dit stemdebakel van dit weekend in uw programma X Factor, wil ik u graag mededelen dat wij, de kijker, niet hebben genoten
snapt u,
we hebben gewoon niet genoten
mvg,
....
X6 is niet te verkopen.. het is geen Dolly Dots tijd meer, als je X6 wil marketen moeten ze bloter.. en dat zie ik bij hun echt never nooit niet gebeuren.. kansloosquote:Op zondag 11 februari 2007 22:08 schreef Klaasvaker het volgende:
[..]
Omdat X6-meisjes alles braaf doen wat er van ze gevraagd wordt
Eensch.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:10 schreef Sunnythesun het volgende:
nu is het natuurlijk niet alleen een zangwedstrijd, maar het zou toch leuk zijn als méér dan 1/3e van de halvefinalisten kon zingen![]()
want van het uiterlijk moeten ze het ook niet hebben![]()
Richie heeft geen fans....quote:Op zondag 11 februari 2007 22:10 schreef JetFreggel het volgende:
JAH Richy had naar huis gemoeten maar helaas heeft Richy heel erg veel fans!!
Arrogante trol dat het is! Boycotten die hap!quote:Op zondag 11 februari 2007 22:11 schreef alwaysthebest het volgende:
En niet eens BVO even apart noemen..
Hehe, mooi was dat hequote:Op zondag 11 februari 2007 22:10 schreef superhero87 het volgende:
Anja wil nog meer zeggen WENDY!
Inderdaad!quote:Op zondag 11 februari 2007 22:12 schreef superhero87 het volgende:
Volgende topic aub weer een TT over Richy
Witchie is nog lelijker dan een witchquote:Op zondag 11 februari 2007 22:11 schreef Cybart het volgende:
[..]
Richie heeft geen fans....
Richie heeft een aanhang die bestaat uit onrustige hormonen
Iddquote:Op zondag 11 februari 2007 22:07 schreef FlowerPeace het volgende:
Ik dacht even dat hij Anja toch door liet gaan. Maar wat is dit programma voor mij verknald nu Richy zomaar door is.... blergh ;-(
quote:Op zondag 11 februari 2007 22:11 schreef alwaysthebest het volgende:
En niet eens BVO even apart noemen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |