geen idee maar ik zou dan zoeken in de richting van Johnny Cash:quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:55 schreef Reticulin het volgende:
Dat liedje dat Jolink net zong is volgens mij een 'cover' van een heel bekend nummer, maar ik kom er zo ff niet op welk nummer dat dan is...iemand die 't weet?
het was een eigen nummer, maar het zal, per ongeluk uiteraardquote:Op donderdag 15 februari 2007 23:55 schreef Reticulin het volgende:
Dat liedje dat Jolink net zong is volgens mij een 'cover' van een heel bekend nummer, maar ik kom er zo ff niet op welk nummer dat dan is...iemand die 't weet?
Vind ik ookquote:Op donderdag 15 februari 2007 23:39 schreef Wup het volgende:
haha, wat een leukerd is Bennie Jolink
Geniaal ja, die blikken.quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:41 schreef Schildpadje het volgende:
Vrouw Haverkamp, vrouw Haverkamp,
Wat het oe mooie titt'n
Hoe wet ie dat, hoe wet ie dat
Ik het ze zelf in d'handen had
Ik ook. Zag net net een stukje Niehe.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:57 schreef Wup het volgende:
oei oei oei ik heb te vroeg ingeschakeld....
Dacht het wel.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:08 schreef Wup het volgende:
zat Roeland Fernhout nou tussen die jongens?
wat sneu voor hem..quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:09 schreef Wickedangel het volgende:
Dacht het wel.
Ik stond echt met verbazing te kijken naar de hele preek van Bos over dat 2 paspoorten in andere landen en dan roemde hij nog met name Amerika geen probleem is, maar alleen in ons 'kleine Nederlandje' in letterlijke woorden.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:16 schreef Suko het volgende:
Nah, heb ff geen trek in Bos hoor.
Speciaal voor Tongquote:Op maandag 19 februari 2007 18:12 schreef borisz het volgende:
* Een exclusief optreden van Bløf
* Na de uitzending kunt u naar het optreden van Bløf blijven kijken op onze website.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |