da's al heel wat beter dan een stel sporters:)quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:08 schreef golfer het volgende:
Geen Boudewijn de Groot en geen Richard Krajicek dus.
Alleen maar (ex)politici aan tafel.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:08 schreef golfer het volgende:
Geen Boudewijn de Groot en geen Richard Krajicek dus.
Alleen maar (ex)politici aan tafel.
hij is niet erg overtuigend met zn clichesquote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:16 schreef golfer het volgende:
Ton Elias is echt een vreselijke blaaskaak.
Sinds wanneer heb jij iets tegen hoerenlopen?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:21 schreef tong80 het volgende:
Jammer dat het een hoerenloper is maar Oudkerk kicks ass
Sinds ik jou bij die negerin je broek optrekkend de kamer uit zag lopen.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb jij iets tegen hoerenlopen?
Typisch D66quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:34 schreef Wup het volgende:
dat arme meisje weet haar punt niet echt over te brengen
Op RTL 4 is iemand te zien die de lul van zijn minnaar op atquote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:32 schreef Arcee het volgende:
"Waarom kijken we niet naar de meest geschikte mensen?"
Inderdaad.
prioriteiten he...quote:Op dinsdag 13 februari 2007 23:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Op RTL 4 is iemand te zien die de lul van zijn minnaar op at
Hij was prima kanonnevlees voor Elias.quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:00 schreef tong80 het volgende:
Oudkerk![]()
Fileert even tussen neus en lippen door het kabinet dat binnen een jaar gaat vallen.
Ja die werd weer wat dikker.quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:01 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Hij was prima kanonnevlees voor Elias.
Een totaal onschuldig iemand die niet eens weet hoe de oppositie er uit ziet, geef je niet zoveel geschut als dat Oudkerk deedquote:
Ongeveer 70. 71 precies.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:04 schreef Wup het volgende:
hoe oud is Paul van Vliet ongeveer?
ja en hij kijkt eng uit zijn ogenquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:09 schreef Perun het volgende:
Wat praat die Tichelaar ontzettend lelijk Nederlands![]()
Hij is eng, en daarom geloofwaardig, enge mensen liegen niet over engheid. Wie weet is het wel een hele goedequote:Op woensdag 14 februari 2007 23:05 schreef Wup het volgende:
ben ik de enige die Jacques Tichelaar een engerd vind?
Geboren en getogen Fries.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:09 schreef Perun het volgende:
Wat praat die Tichelaar ontzettend lelijk Nederlands![]()
zeker, voorlopig is ie ook eerlijk, zegt ie netquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:16 schreef Suko het volgende:
Slob is leuk, die staat tenminste voor iets, gaat alleen onder de windmachine alsie roos heeft, kijk daar hou ik van.![]()
Ik ben gelijktijdig met jou afgehaakt vandaag.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:43 schreef Wup het volgende:
okay, ik haak nu ook af, wat een traag gesprek zeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |