Had je dat stukkie van me niet gelezen in het vorige topic?quote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:19 schreef PLAE@ het volgende:
ik dacht dat dat van Leiden gelul was maar dus niet. jij wat over gehoord cantona?
Het is half 5 gek en Cantona en ik doen altijd zo tegen elkaarquote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:21 schreef PLAE@ het volgende:
Jasza probeer toch eens iets volwassener te doen jongen.
Welk tijdstip het ook is ik zie geen verschilquote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:22 schreef Jasza het volgende:
[..]
Het is half 5 gek en Cantona en ik doen altijd zo tegen elkaar![]()
Doe is normaal, hoor je je eigen praten?quote:
JWTquote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:31 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Doe is normaal, hoor je je eigen praten?
Cantona die gesloopt wordt![]()
OK Plae@ ik zal het proberenquote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:25 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Welk tijdstip het ook is ik zie geen verschil
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:31 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Doe is normaal, hoor je je eigen praten?
Cantona die gesloopt wordt![]()
I guess soquote:Op zaterdag 10 februari 2007 05:06 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Over dat stukje over Leiden?
Pffff onmogelijk terug te vinden.Maar is igg wel gebeurt.quote:
Ik denk niet dat dat zo makkelijk zal gaan. Bremen is niet de makkelijkste ploeg die je kan treffenquote:Op vrijdag 9 februari 2007 18:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik verwacht gewoon dat wij de volgende ronde halen.
Lijkt mij ook wel een goed scenarioquote:Op zaterdag 10 februari 2007 09:55 schreef Suijk het volgende:
Hoe maakt me inderdaad weinig uit...
Maar ik heb het gevoel dat we in Bremen beter niet kunnen winnen. 2-1 verliezen zou ok zijn. Anders wordt Ajax overmoedig en Bremen extra gemotiveerd en verlies je in de Arena kansloos. Bij 2-1 verlies is het hopelijk andersom, Bremen gaat twijfelen in Amsterdam en Ajax moet er vol voor gaan en wint met 1-0.
quote:Ajax drie weken zonder Urby Emanuelson
9/2/2007 16:51
Ajax is Urby Emanuelson waarschijnlijk nog drie weken kwijt, vertelde coach Henk ten Cate vrijdag. De trainer dubt nog wie de plaats van de twintigjarige verdediger moet innemen, omdat met Thomas Vermaelen een andere linkspoot nog een week of zes langs de kant zit.
Olaf Lindenbergh nam vorige zondag de positie van Emanuelson in tijdens de slotfase van het duel met Feyenoord. 'Als het nodig is, kan ook Edgar Davids linksback spelen', opperde Ten Cate via de website van Ajax. 'Roger zou dan eventueel op het middenveld kunnen spelen. Zaterdag maak ik mijn selectie bekend.'
Roger en John Heitinga zijn beiden fit. De Spanjaard kampte met een spierblessure, de Oranje-international had een pijnlijk bovenbeen. Hedwiges Maduro heeft geen last meer van een virus, waar hij vorige week door werd gehinderd. Zdenek Grygera is echter nog niet verlost van zijn hamstringblessure.
Té weinig.quote:10/2/2007 - Geruchten over interesse van Barcelona voor Sneijder blijven
(Gepost door RvN)
Volgens El Mundo Deportivo heeft Barcelona twee spelers bovenaan zijn verlanglijstje: Xabi Alonso van Liverpool en Wesley Sneijder van Ajax. De middenvelder van Ajax werd vorig seizoen ook al met regelmaat in verband gebracht met Barcelona. Zelf liet hij al enkele malen weten wel open te staan voor een buitenlands avontuur. Volgens de Spaanse krant kan Sneijder voor 12 miljoen vertrekken bij Ajax.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |