Ik ooook! Mijn paps is vandaag jarig en we gaan uit eten! Hebben daar iets voor 7en afgesprokenquote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:47 schreef Kinga het volgende:
ik ben degene die het opneemt zeer dankbaar.....
OKquote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:54 schreef Gert het volgende:
Mensen, vergeet vooral ook niet om dit topic tot een succes te maken: HUUB KOMT VANAVOND TERUG!!! (echt waar!!)
Zodat we het hier over de spannende streams kunnen hebben.
welkom terug !!quote:
Ik vond de hand op schouder-actie van Huub ook best op het randje, da's helemaal waar. Het was strikt genomen geen geweld, maar wel erg intimiderend/uitlokkend. Hopelijk gaat dat niet de nieuwe trend worden, want dan is de lol er gauw vanaf, lijkt me.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:59 schreef tipsch het volgende:
Ik hoop eerlijk gezegd niet dat de overige bewoners nog zo gefocussed blijven op fysiek geweld. Ik ben wel een beetje bang dat Huub's spiegelactie richting NL niet begrepen wordt door de overige bewoners. Deze zullen op eigen houtje 'n 'concept fysiek geweld' bedenken en ik denk niet dat dat bevorderlijk zal zijn voor de lol en een juiste spanning (anders dan een "rel"spanning) binnen het huis.
Al geregeld door de chef.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 14:01 schreef kijhart het volgende:
frontpage updateje misschien!?
zullen ze wat van te voren te horen krijgen of zal het "dag-programma" gewoon doorgaan en zo dus de verrassing veel groter isquote:Op vrijdag 9 februari 2007 14:04 schreef CARLAK het volgende:
Laat de bewoners een warm onthaal voorbereiden voor eventuele nieuwkomers vandaag zodat die zich direct thuis kunnen voelen. Het maken van een kleine sneeupop of iets dergelijks.
Bart, Brian en Natasia zijn momenteel aan het sporten. Verder hebben ze weinig op de agenda staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |