abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_46301957
Moonah Kaith had een hersenschudding met haar geboorte en daardoor heeft ze een voorkeurshouding naar rechts ontwikkeld en ook haar armpje en beentje negeerde ze volledig. Zij bij de fysio en samen doen we iedere dag onze oefeningen en dergelijke en nu begint ze links haar armpje te ontdekken ze zwaaide ermee maar niet bewust terwijl ze rechts allang dingen oppakt en dergelijke...

Ik ben eigenlijk nooit negatief. Ik moet het nemen zoals het komt want ik kan er helemaal niets aan veranderen.

Knuffels voor iedereen hier een stoer van je Yppy dat je je probleem mede door J. gelijk aangepakt heb.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 14 februari 2007 @ 19:31:55 #152
108648 cattie
lieve moeder
pi_46304687
Yppy, wat goed dat je met jezelf aan de gang gaat, ik hoop dat het snel weer beter gaat.

Mibos, ik heb respect voor je. Geweldig hoe positief je blijft.

Snoopy, hoe was het op je werk?

Kozakken, Dutchie en iedereen die zich als parttimer "weggestopt" voelt, dikke kus. Zo jammer is dat, als je ziet hoeveel potentieel er te niet wordt gedaan op die manier.

Ik ben ook ooit een gedeelte van mijn (vorige) functie kwijtgeraakt omdat ik parttime werkte. Maar dat is mijn vorige functie, want gisteren heb ik te horen gekregen dat ik (na een lange interne sollicitatieprocedure, zelfs met assessment) een nieuwe functie heb! Ik heb promotie gekregen, terwijl ik 24 uur werk en mijn collega/concurrente 36 uur. Het scheelt wel enorm dat ze mij goed kennen binnen de organisatie. Want om ergens binnen te komen met maar 24 uur is denk ik erg lastig.
  woensdag 14 februari 2007 @ 19:36:53 #153
131977 Neuk
It's a Brent New Day!!!
pi_46304901
van harte proficiat cattie!!!
Eet daar maar een taartje op!

En lieve Mibos
'n Voorkeurshouding ken ik helaas ook. Brent kreeg er een totaal scheef hoofdje van. Erger is het nog niet geworden maar vooruitgang zie ik nog niet echt. Alhoewel hij wel beide kanten kan opkijken gelukkig. Sterkte hoor!
Iedere golf van de zee,
Die wild op het strand wordt gesmeten,
Brengt wel iets moois voor je mee.
Wat heb jij van de zee gekregen?
  woensdag 14 februari 2007 @ 19:44:20 #154
108648 cattie
lieve moeder
pi_46305234
Neuk, ben je al eens met Brent naar een chiropractor geweest? Dat heeft Ive erg geholpen. En mij ook, want ik had/heb nogal een schuldgevoel vanwege de zware bevalling en ik ben erg blij dat hij nu daar geen last meer van heeft.
  Jubileum moderator woensdag 14 februari 2007 @ 19:50:21 #155
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_46305519
Lieve dappere Yppy, heel veel sterkte

Snoopje hoe beviel je eerste ochtendje werken?
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:02:33 #156
24188 Belana
kloon van belana
pi_46306066
snoopy, does vertellen meid
stormy waters...
sailin'
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:10:59 #157
593 sjak
Juffie Bloem
pi_46306397
Ik had je post verkeerd begrepen, Yppy. Dan begrijp ik goed dat je niet gelijk medicijnen wil. Ik hoop zo dat je daar en thuis de ruimte kan vinden om er wel over te praten.

Ik merk aan jullie reacties dat ik gelukkig mag zijn met mijn werk. Ik heb twee banen, de een werk ik 8 uur en de ander 24. Die van 8 uur is "gewoon" mijn werk doen, die van 24 uur is wel behoorlijk verantwoordelijk werk. Ik neem veel beslissingen. Het valt misschien ook wel te doen omdat ik maar 1 echte directe collega heb en we samen dus alles kunnen overleggen. Op de dagen dat ik er niet ben mailen we wel.
Na mijn zwangerschapsverlof vond ik het wel zwaar hoor om er weer in te raken, toen waren er wel behoorlijk wat dingen gedaan zonder dat ik het wist (raar he )

Snoopy, hoe was jouw ochtend?

Sjoeg, ik vind je helemaal niet stom. Iedereen kiest een eigen menier om met dit soort dingen om te gaan en jij bent gewoon heel schrijverig daarin, dat is toch prima
Lekker douchen!
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:12:11 #158
108648 cattie
lieve moeder
pi_46306448
Sjak, hoe is het nu met je buik/darmen?
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:17:43 #159
593 sjak
Juffie Bloem
pi_46306673
Hmmm, zullen we een ander onderwerp nemen Cattie wel lief dat je het vraagt, hebben we het nog wel een keer over, wil nu graag niet erover nadenken, overmorgen wordt Schanul geopereerd dat kost energie genoeg
Lekker douchen!
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:34:35 #160
108648 cattie
lieve moeder
pi_46307479
Prima hoor. Veel sterkte/succes met de operatie! Hopelijk is hij weer snel op de been.
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:42:57 #161
593 sjak
Juffie Bloem
pi_46307816
Inderdaad, dat hoop ik ook. Alleen zal dat waarschijnlijk wel minimaal een week of 4 gaan duren
Hoe gaat het met jou? Weet je al of je promotie doorgaat?
Lekker douchen!
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:48:37 #162
108648 cattie
lieve moeder
pi_46308065
De promotie is doorgegaan! (Gisteren gehoord) Ik ben nu stafjurist. Klinkt best stoer.
Verder gaat het ook wel oke. Erg verkouden en in combinatie daarmee had ik het even een paar dagen zwaar met Ive, want gebroken nachten en een kop vol snot is geen fijne combi. Maar het ergste lijkt nu wel voorbij te zijn.
  woensdag 14 februari 2007 @ 20:56:04 #163
593 sjak
Juffie Bloem
pi_46308498
Gefeliciteerd Kun je nu een huis bij mij in het dorp kopen
Ik hoop voor je dat je verkoudheid snel over is. Snot is irritant!
Lekker douchen!
pi_46308520
Sjak veel succes morgen ook voor Schanulleke.

Cattie gefeliciteerd.

Neuk hier hebben we een kinderfysio vanuit het cb gekregen en die doet echt de meest simpele dingen in het begin op een heel speelse wijze en het werkt voor Kaith. Misschien kan je het bij het cb is navragen of er ook niet eentje bij jullie in de buurt is. Wij bieden nu alles van links aan en oppakken ook altijd eerst links draaien op haar zij zodat ze inziet dat ze links gerust op haar hoofdje kan draaien zonder pijn. In het begin was het gillen maar nu helemaal niet meer en de eerste keer was het na een kwartiertje bekeken want toen was ze doodmoe maar nu houdt ze het goed vol en als ze geen zin heeft dan doen ze het niet of spelen ze even twee minuutjes met haar en dan gaan ze weer vrolijk verder. Tot 3 maanden kwamen ze thuis en nu gaan wij er naartoe...

Misschien heb je hier iets aan en de afvlakking van Kaith slinkt. Vorige week is het weer bekeken en het trekt goed bij. In de eerste 9 maanden kunnen ze het bijna helemaal wegkrijgen daarna wordt het lastiger. Bleek trouwens achteraf dat er spieren/zenuwen klem zaten bij haar door de bevalling met de pomp.

voor iedereen
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_46308638
Cattie van harte
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_46308745
cattie, gefeliciteerd!

Het werken ging best goed. Het viel me alles mee maar goed, echt werken was het natuurlijk nog niet. Het was voornamelijk bijpraten, mijn systeem in proberen te komen en mail lezen. En toen waren de 4 uurtjes alweer voorbij. Vrijdag weer.Het gaat allemaal wel goedkomen.
Volgende week bespreek ik dan met mijn baas hoe we het verder op gaan bouwen.

Ik werkte altijd 36 uur (4 x 9) maar sinds de geboorte van Morris heb ik ouderschapsverlof en werk 27 (3 x 9). Ik werk ook al heel lang op deze plek en heb gelukkig wel de interessante klussen kunnen houden.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:08:50 #167
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46309223
Cattie stafjurist toe maar hoor. Lekker voor je en daar mag je best een borrel op drinken / taartje op eten. Van harte meid.

Snoopy, de kop is eraf. Da's ook wel prettig hč?
Als je niet lacht, ben je dood.
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:12:27 #168
24188 Belana
kloon van belana
pi_46309439
cattie van harte gefeliciteerd! (wat houdt dat in eigenlijk?)

snoopy, fijn dat het goed gegaan is!
stormy waters...
sailin'
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:18:49 #169
108648 cattie
lieve moeder
pi_46309837
Snoopy, wat fijn dat het goed ging! Ookal is het maar 4 uur, het is belangrijk dat je je er goed bij voelt.

Stafjurist houdt in dat ik de binnenkomende zaken op mijn vakgebied binnen mijn organisatie in de gaten hou, kijken of er bepaalde ontwikkelingen in zitten. Ik ga vakbladen bijhouden, jurisprudentie bijhouden, de medewerkers op de hoogte houden van recente ontwikkelingen, vraagbaak zijn voor medewerkers en ik ga de (zeer) moeilijke zaken doen.

En dat taartje ga ik zeker doen, ik heb me vandaag gewogen en weeg nu bijna 5 kg minder dan toen ik zwanger werd, wat mijn streefgewicht ook is!

[ Bericht 1% gewijzigd door cattie op 14-02-2007 21:29:56 (even mijn organisatie geanonimiseerd) ]
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:23:14 #170
24188 Belana
kloon van belana
pi_46310068
woeiii, nog meer goed nieuws cattie (ik ben zelf inmiddels ruim 2 kilo kwijt en zit nu op mijn stratgewicht van voor de zwangerschap, wil er nog 3 vanaf hebben)

klinkt als een verdomd leuke functie

Waar ik werk is dus ook totaal geen ruimte voor parttime moeders, in de zin dat ze het liefst uberhaupt geen parttimers meer hebben en als je dat wel wilt kun je je carriere volledig op je buik schrijven. Ik heb daar in het verleden erg mee gezeten, maar ik heb het naast me neer gelegd en vind het nu wel goed zo. Nick heeft nu een leidinggevende functie gekregen en heeft het daar druk mee, laat mij maar ff lekker 3 dagen werken. In de toekomst kan ik altijd nog anders gaan doen. een beeeeetje knagen blijft het wel namelijk...
stormy waters...
sailin'
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:27:35 #171
108648 cattie
lieve moeder
pi_46310284
Wat fijn dat je alweer op je startgewicht zit Belana!

En het werk, zoals je al zegt, in de toekomst kun je nog altijd iets anders gaan doen.
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:33:09 #172
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46310593
Ooooo... waarom gaat het bij mij dan zo langzaam? Ach, wat zeur ik eigenlijk. Ik weet zelf ook wel dat er vrouwen zijn die graag met me willen ruilen. "Waarom wil jij nou nog afvallen?"
Bladiebla. Nou gewoon voor mezelf, dat ik weer was wie ik was. Het is ook nog maar 2 of 3 kilo.
De new improved me, met theezakjes.
ik zit nog te broeden op een brief aan mijn tietjes, maar ben er nog niet helemaal uit
Als je niet lacht, ben je dood.
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:34:48 #173
24188 Belana
kloon van belana
pi_46310690
ik ben voornamelijk veel regelmatiger en minder gaan eten en dat helpt. langzaam, maar het helpt. liever langzaam dan jojo denk ik dan maar. komt wel goed allemaal. we willen te veel te snel vaak.
stormy waters...
sailin'
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:38:11 #174
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_46310903
Die methode pas ik dus ook toe Belana, met dezelfde gedachte. Laat ik het vooral zo verantwoord mogelijk doen. maar dan wel binnen nu en een week.
Als je niet lacht, ben je dood.
  woensdag 14 februari 2007 @ 21:39:49 #175
24188 Belana
kloon van belana
pi_46311008
whahahahahahaha

en dan die signature erbij
stormy waters...
sailin'
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')