Als je dat niet wil, waarom meldt je het danquote:Op maandag 19 februari 2007 21:51 schreef _evenstar_ het volgende:
Swets ik sta wel open, maar jou manier van discussieren staat mij dusdanig tegen dat ik met jou de discussie niet aan ga. omdat jou manier mij niet bevalt, je mag prima je eiggen mening hebben .
Weten en beseffen zijn twee verschillende dingen.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:06 schreef Leah het volgende:
Ja maar goed, laten we niet uit het oog verliezen dat het hier om een discussie forum gaat hè? Dan wèèt je dat er allerhande reacties komen. Ingrid en Djeez lopen lang genoeg mee om dat nu te kunnen weten.
Zeker als je zoveel intieme details (op alle vlakken!) post als zij.
waardeoordeel, valt dus niets over te zeggen. Wat jij niet respectvol vind kan ik wel heel normaal vindenquote:Op maandag 19 februari 2007 22:11 schreef sombie het volgende:
Ja, dan komen we weer op het punt dat al eerder is genoemd: discussieren is prima, als het met respect gebeurt. En wat ik zo lees, was in elk geval een aantal van de reacties verre van respectvol.
Dat doe jij nu toch ook nietquote:Bovendien vraag ik me af, al is het een discussieforum, moet je dan per se laten weten wat je ervan vindt als het om dit soort dingen gaat? Ongeacht of Djeez en Ingrid, of wie dan ook, dat soort reacties zou moeten kunnen verwachten. Is het op dat soort momenten niet gewoon beter om maar even stil te zijn als je het er niet mee eens bent?
Dat begint me inmiddels ook steeds meer duidelijk te worden.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:08 schreef MUUS het volgende:
[..]
Weten en beseffen zijn twee verschillende dingen.
Sorry dat ik even jouw post eruit pak, ik had er zoveel kunnen quoten, maar dan blijf ik bezig.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:06 schreef Leah het volgende:
Ja maar goed, laten we niet uit het oog verliezen dat het hier om een discussie forum gaat hè? Dan wèèt je dat er allerhande reacties komen. Ingrid en Djeez lopen lang genoeg mee om dat nu te kunnen weten.
Zeker als je zoveel intieme details (op alle vlakken!) post als zij.
En wie zegt dat je gesprekspartners zich niet in een kwetsbare positie bevinden. Of wie zegt dat die andere users, waar dit allemaal overgaat, zich wel degelijk in een kwetsbare positie bevind? Misschien is het wel een geintje.... Nee zeg niet dat dat niet kan, ik heb gekkere dingen gezien.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:26 schreef sombie het volgende:
Ik ben nu niet stil, Swets, omdat ik niet reageer op iemand die zich mogelijk in een zeer kwetsbare positie bevindt.
Volgens mij is de discussie of je je eigen mening zo mogen plaatsen. Of die al dan niet negatief is is een waarde oordeel. En ik vind het behoorlijk aanmatigend om ze maar direkt als negatief te beoordelen om de simpele reden dat ze gewist zijn.quote:Ik reageer op een discussie over of je op het soort uitlatingen als Ingrid vandaag deed, wel of niet negatief zou moeten (willen) reageren.
Er is toch niemand die pleit voor anarchiequote:Wat betreft het waardeoordeel over respectvol of niet, betekent dat dan dat alles gezegd mag worden omdat er altijd wel iemand is die het normaal vindt? Nee toch, er zijn grenzen.
Echter is het stigma al gemaakt door het feit dat mijn post verwijderd is. Ondertussen zijn er al wat benamingen voor mijn manier van posten verzonnen die niet erg vleiend zijn en wordt ook in jouw bewoordingen minmaal gesuggereerd dat het negatief zou zijn. En dat terwijl niemand mijn post heeft gelezen.quote:Ik weet niet wat jouw reactie was in het betreffende topic dus ik heb geen idee of dat respectvol was of niet.
Nobelquote:Ik weet wel dat ik het in dit soort situaties sowieso niet verstandig vindt om al te negatief te reageren omdat ik niet het risico zou willen lopen iemand nog een schop na te geven.
Hoppa, nu ben ik al een hooghartige, naschoppende negatieveling zonder empatisch vermogen welke overtuigt is van zijn eigen gelijk. En dat van mensen die allemaal vinden dat je vooral niet negatief moet zijnquote:Ik begrijp dat jij daar anders over denkt.
Graag gedaan hoorquote:Op maandag 19 februari 2007 22:38 schreef yvonne het volgende:
Dank je Leah voor het lenen van je post
Eenschquote:Op maandag 19 februari 2007 22:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee het enige dat ik vind is dat ik mijn mening op een openbaar forum moet kunnen plaatsen zolang die binnen de regels van desbetreffend forum blijft.
Die kans lijkt me idd aanwezig.quote:Op maandag 19 februari 2007 20:44 schreef Swetsenegger het volgende:
En langzamerhand wordt een kind voor het leven beschadigd. Hebben we over 18 jaar in ieder geval meer van dit soort verhalen voor de nieuwe generatie forummers.
Ja nou, dat dacht ik dus ook!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:00 schreef Bluezz het volgende:
Het is net of Ingrid hier niet kan lezen, zo praten jullie over haar
Ik vraag me af of dat helpt
terugsluipt onder steen...
Dat lijkt me gissen. Het kan ook gewoon de weg van de minste weerstand zijn als de problemen zich opstapelen.quote:Op maandag 19 februari 2007 23:33 schreef Moonah het volgende:
[..]
Die kans lijkt me idd aanwezig.
Maar ik kan me voorstellen dat Ingrid dus ook als kind beschadigd is geraakt. Het zal iig niet zomaar zijn gekomen dat zij op deze manier in het leven staat.
Wat mij betreft afhankelijk van de situatie en als ik zie hoeveel mensen in de afgelopen jaren(!) al concrete pragmatische hulp hebben aangeboden waar simpelweg niet op gereageerd wordt heb IK er weinig compassie mee.quote:De compassie die we nu met zijn allen voor Kim hebben, mag er imo ook voor Ingrid zijn.
Right, alleen noem je de kritiek heel verfijnt 'naschoppen'. Gelukkig krijgt een andere mening dan opeens geen negatieve bijklank he.quote:Op maandag 19 februari 2007 22:52 schreef sombie het volgende:
Met mijn laatste stukje probeerde ik slechts uit te leggen dat ik er zelf in dit soort situaties voor kies mijn kritiek voor me te houden. Ik realiseer me echter dat er mensen zijn die daar anders over denken en door je reacties in deze discussie weet ik dat jij dat anders ziet.
Heerlijk toch, al die aandacht....quote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:01 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ja nou, dat dacht ik dus ook!
Je zult maar terug komen en dan zo'n heel topic lezen...
Weet je Moonah, soms krijg ik het idee dat ze alle kritiek gewoon van zich afschudden en doorgaan.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:01 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ja nou, dat dacht ik dus ook!
Je zult maar terug komen en dan zo'n heel topic lezen...
Waarom zou ik dat verzinnen? Slaat nergens op!quote:Op maandag 19 februari 2007 23:25 schreef Bass-Miss het volgende:
Weet ge, eigenlijk zou het me ook totaal niet verbazen moest het gewoon verzonnen zijn, heel dat pillen slikken.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |