kennelijk hoef je hem alleen maar even KO te meppenquote:Op vrijdag 9 februari 2007 04:16 schreef SiGNe het volgende:
Geweldige serie is dit, het wordt gewoon elke keer spannender.
Inmiddels weet ik echt neit meer óf Peter explodeert of niet en waarom dat dan gebeurd, kan hij nog gestopt worden???
Hier nog zo één...!quote:Op zondag 11 februari 2007 13:45 schreef Blaxje het volgende:
Ik wil dat Hiro zijn zwaard krijgt en cool wordt.
Maar Sylar kan nog niet regeneraten.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 01:46 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Hij wordt de tegenpool van Sylar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt...what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
Dat kwam toch omdat die neger er stond?quote:Op zondag 11 februari 2007 23:42 schreef budha het volgende:
Ik snap nog maar weinig van die pleegvader van Claire. Hij lijkt niet te worden geraakt door de krachten van de heroes, maar Sylar had hem blijkbaar makkelijk af kunnen maken. Heeft Bennet nou wel of geen krachten?
Die kan toch alleen iemands geheugen wissen? Misschien ook nog gedachtelezers blokkeren.quote:Op maandag 12 februari 2007 00:35 schreef Crazykill het volgende:
[..]
Dat kwam toch omdat die neger er stond?
Hij kan beide. Blokkeren en wissen.quote:Op maandag 12 februari 2007 00:39 schreef budha het volgende:
[..]
Die kan toch alleen iemands geheugen wissen? Misschien ook nog gedachtelezers blokkeren.
Ze kan het leren controleren, dat gaat vast nog wel gebeuren.quote:Op maandag 12 februari 2007 00:22 schreef Jorjan het volgende:
Ik snap eigenlijk nog maar weinig van de kracht van Niki. Ze heeft een 2de persoonlijkheid, haar zus ofzo. Maar het is toch niet echt een kracht ofzo.. Ja die Jessica heeft super strength maar daar kan zij zelf niks mee.
ik denk dat ze dit uiteindelijk zelf kan controlerenquote:Op maandag 12 februari 2007 00:22 schreef Jorjan het volgende:
Ik snap eigenlijk nog maar weinig van de kracht van Niki. Ze heeft een 2de persoonlijkheid, haar zus ofzo. Maar het is toch niet echt een kracht ofzo.. Ja die Jessica heeft super strength maar daar kan zij zelf niks mee.
Het zou me niet verbazen als hij allerlei acties kan blokkeren die te maken hebben met concentratie. Wellicht dat hij Hiro kan tegenhouden om door de tijd te reizen.quote:Op maandag 12 februari 2007 00:39 schreef budha het volgende:
[..]
Die kan toch alleen iemands geheugen wissen? Misschien ook nog gedachtelezers blokkeren.
Maar dan zou hij dus ook de enige kunnen zijn die Peter ervan kan weerhouden om te ontploffen..quote:Op maandag 12 februari 2007 11:58 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als hij allerlei acties kan blokkeren die te maken hebben met concentratie. Wellicht dat hij Hiro kan tegenhouden om door de tijd te reizen.
Goed punt.quote:Op maandag 12 februari 2007 17:33 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Maar dan zou hij dus ook de enige kunnen zijn die Peter ervan kan weerhouden om te ontploffen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |