Ik ben bang dat haar niks zou schelen as usual...quote:Op donderdag 8 februari 2007 00:19 schreef yellowfirst het volgende:
Wat zal Sylvia genieten als ze dit morgen hoort...........![]()
Tuurlijk, want dan kan ze geen groene thee drinken om het "weg" te spoelen.quote:Op donderdag 8 februari 2007 00:19 schreef Prospera het volgende:
Als ik met die volle buik moet gaan slapen, dan is het echt problematisch, zegt Natasia.
jawel, die lacht zich krom om de zorgelijke blikken van BBANquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:21 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat haar niks zou schelen as usual...![]()
Ja, maar ik ben halverwege gestopt, werdt gek van die ventquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:22 schreef Mr_Baus het volgende:
HiDiHo, heb jij toevallig nog wat opgenomen van die whisky man?
Mag het toch niet hopen.quote:Op donderdag 8 februari 2007 00:20 schreef avonne het volgende:
[..]
misschien iets met een mes en een dode hoek?
Mooi beschreven iddquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:23 schreef Kinga het volgende:
23:17 - Cultuur snuiven
Sylvia duikt er weer vroeg in vandaag. Maar niet voordat ze eerst, uiteraard in haar eentje, nog even een sigaret rookt. Brian, Sylvia en Amanda kijken naar Pauw en Witteman. Maar dit programma lijkt te hoog gegrepen. "Kunnen we niet verder zappen?", antwoordt Brian. Dus gaan de Miljonairs op zoek naar een wat luchtiger programma.
quote:Op donderdag 8 februari 2007 00:16 schreef avonne het volgende:
[..]
from memory lane
Huub "hebben we van jou afgekeken, natas"
Zou je asjeblieft asjeblieft de moeite willen doen om daar een stukje van online te gooien? Dan ben ik (maar vooral mijn pa) je zeer dankbaarquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:23 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ja, maar ik ben halverwege gestopt, werdt gek van die vent
Zal wel over zijn slaap heen zijn denk ikquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:25 schreef Kaleddis het volgende:
Accchhhh, kan Breen nu niet meer slapen ?![]()
Werd hij eerder op de avond nog zo woest dat hij niet mocht slapen gaat hij nu weer lopen pingelen op z'n gitaar![]()
Of hij wil nog ff TV makenquote:Op donderdag 8 februari 2007 00:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Zal wel over zijn slaap heen zijn denk ik
Ik ben benieuwd.quote:Op donderdag 8 februari 2007 00:25 schreef HiDiHo het volgende:
Huub bij RTL Boulevard s1
Hij is klaar, ik hoop dat ie het doet ! (nee, dus. nog even geduld !)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |