Mwoah, reken dan ook de besparing mee. Moderne proc's verbruiken een stuk minder per berekening, met hetzelfde vermogen hebben ze 5 of miss wel 10 keer meer rekenkrachtquote:Op maandag 12 februari 2007 12:27 schreef SeLang het volgende:
Heeft iemand al eens uitgerekend wat de milieuschade is die wordt aangericht door Vista?
Meer processingpower nodig = meer energieverbruik = meer CO2 etc etc
![]()
Quit die slaapstand en gebruik gewoon "hibernate" Wijs je powerknop (control panel e.d., staat eerder in dit topic) hier aan toe en je bent van al het gezeur af, binnen tien seconden terug waar je wasquote:Op maandag 12 februari 2007 21:10 schreef Mr_Zoidberg het volgende:
Ik heb Vista er ook maar opgezet, maar 2 dingen werken nog niet naar behoren:
-Als de computer in de slaaptstand gaat, kan ik hem er niet meer uitkrijgenOp alle toetsen rammer met de muis bewegen, niets lijkt te werken
Moet ik hier een speciale toetsen combo voor gebruiken?
-In FF en IE kan ik geen windows media filmpjes meer bekijken. Heeft iemand een idee waar dat aan kan liggen?
De Core2Duo verbruikt MINDER energie dan mijn oude Pentium 4. Dat probleem hebben we dus opgelost met nieuwe, energiezuinige hardware.quote:Op maandag 12 februari 2007 12:27 schreef SeLang het volgende:
Heeft iemand al eens uitgerekend wat de milieuschade is die wordt aangericht door Vista?
Meer processingpower nodig = meer energieverbruik = meer CO2 etc etc
![]()
Door middel van CTRL+SHIFT+ESC krijg je meteen je taakbeheer te zien.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 13:20 schreef Merkie het volgende:
Als ik ctrl+alt+del doe krijg ik zo'n scherm waarin je kan kiezen voor dingen als taakbeheer, afmelden, andere gebruiker. Ik wil echt gewoon m'n taakbeheer meteen zien, en niet dat stomme scherm. Hoe?
Ok, minder mooie combinatie maar ben ik ook tevreden meequote:Op dinsdag 13 februari 2007 13:22 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Door middel van CTRL+SHIFT+ESC krijg je meteen je taakbeheer te zien.
Werkt bij mij niet trouwens. Heb de powerknop als functie afsluiten meegegeven, maar gaat nog steeds in die stomme rotmodus waar niet uit te komen is.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 00:21 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Quit die slaapstand en gebruik gewoon "hibernate" Wijs je powerknop (control panel e.d., staat eerder in dit topic) hier aan toe en je bent van al het gezeur af, binnen tien seconden terug waar je was![]()
hij bedoelt dat als je pc in slaapstand gaat, dat hij er via de power knop weer uit komt.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:26 schreef Hare het volgende:
[..]
Werkt bij mij niet trouwens. Heb de powerknop als functie afsluiten meegegeven, maar gaat nog steeds in die stomme rotmodus waar niet uit te komen is.
Vista gebruikt standaard speedstepping, en zal dus waarschijnlijk over de gehele linie stroom besparen ten opzichte van XP. Zie ook: 'Windows XP verspilde 25 miljard dollar aan stroom'quote:Op maandag 12 februari 2007 12:27 schreef SeLang het volgende:
Heeft iemand al eens uitgerekend wat de milieuschade is die wordt aangericht door Vista?
Meer processingpower nodig = meer energieverbruik = meer CO2 etc etc
![]()
Tijdens het installen/configgen is het even vervelend, maar als je gewoon met je comp werkt krijg je ze echt bijna nooit... Ik zou het absoluut weer aanzetten als je een beetje gesettled bent met je config, je systeem wordt er een stuk veiliger van.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:53 schreef WooZ het volgende:
Ik heb sinds gister Windows Vista Ultimate draaien. Ik had van tevoren nogal wat gelezen over wat je allemaal wel niet nodig hebt om het soepel te laten draaien maar ik dacht laat ik het toch eens proberen. En wat schetst mijn verbazing, alles loopt gewoon soepel op mijn computertje
xp2000+, 1gb, radeon x1600
Maar wát een beveiligingswaarschuwen overal en elke keer ik heb gelijk alles uitgezet
en als je het al uit wil zetten zou ik eerder aanraden om de pop ups uit te zetten en niet heel UACquote:Op dinsdag 13 februari 2007 16:21 schreef soylent het volgende:
[..]
Tijdens het installen/configgen is het even vervelend, maar als je gewoon met je comp werkt krijg je ze echt bijna nooit... Ik zou het absoluut weer aanzetten als je een beetje gesettled bent met je config, je systeem wordt er een stuk veiliger van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |