Nou dan kom jij toch hier werken! Dan hebben we in ieder geval elke dag een top show. Stuur je CV ff.quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:43 schreef tipsch het volgende:
[..]
zelfs vanavond krijgen jullie weer niet voor elkaar wat je voor ogen had, chapeau. kundig, kundig.
Ja Bartje ligt een beetje dwars hé...? Vond ook wel jammer dat hij niet meer voor vocht.quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:44 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Nou dan kom jij toch hier werken! Dan hebben we in ieder geval elke dag een top show. Stuur je CV ff.
voor zo'n miezerig kutsalaris, no way.quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:44 schreef DGK_REDACTIE het volgende:
[..]
Nou dan kom jij toch hier werken! Dan hebben we in ieder geval elke dag een top show. Stuur je CV ff.
Rot toch op, dit zijn top streams!quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:43 schreef tipsch het volgende:
zelfs vanavond krijgen jullie weer niet voor elkaar wat je voor ogen had, chapeau. kundig, kundig.
Ok dan niet. Wat jij wil.quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:46 schreef tipsch het volgende:
[..]
voor zo'n miezerig kutsalaris, no way.
quote:
Brian is Pino, Amanda is Ernie en Natasia is Bert en ik ben voor geen van allenquote:
Ga jij nou maar tapen muts, morgen wil iedereen weer zien wat er gebeurd is.quote:
Dat vind ik zoooooo gemeen, mn jeugdhelden vergelijken met de bewoners!quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:49 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Brian is Pino, Amanda is Ernie en Natasia is Bert en ik ben voor geen van allen
maar ik hoop wel dat Brian haar gaat pakken dan staat ze op straat als ze uit de villa komt![]()
Jaja hij loopt, maar of ik het online zet ????quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:49 schreef APK het volgende:
[..]
Ga jij nou maar tapen muts, morgen wil iedereen weer zien wat er gebeurd is.
quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:45 schreef noucky het volgende:
Dit is toch leuk, een bevestiging hoe walgelijk die 2 Brainless en amandel zijn.
Ik zit er totaal niet mee dat ze hierna geen leven meer hebben.
Ga zo door zou ik zeggen.
voor vocht ? voor vocht ? Ik zie niks.....quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:46 schreef Myriam1978 het volgende:
[..]
Ja Bartje ligt een beetje dwars hé...? Vond ook wel jammer dat hij niet meer voor vocht.
Jezus, die griet ligt te kreunen en te steunen. Zegt dat het allemaal bedacht is en dat zij de winnaar is.quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:50 schreef HiDiHo het volgende:
Jaja hij loopt, maar of ik het online zet ????
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |