quote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:44 schreef pussydeluxe het volgende:
Dit is een centraal topic voor mensen die SL spelen. Dit omdat Second Life draait om contacten maken.
Wat is Second Life?
Second Life is een 3D wereld waarin verschillende mensen rondlopen en hun ding doen. Het is in eerste instantie gratis. In SL kun je objecten creëren (die dan ook van jou blijven als je dan wenst), die objecten verkopen, geld verdienen (1000 L$ = 3,80 $ ... afhankelijk van de wisselkoers), land kopen en verkopen, chatten, etc, etc. Het is een fantasie-wereld waarje van alles kunt doen. Het beste is om het te vergelijken met een combinatie tussen the Sims, Bryce, MSN en een willekeurige RPG
Quanta kosta? en tips
SL Kan je proberen voor helemaal niks, nada, noppes (gratis)
Je hebt een gratis account, als je je wilt identificeren met een creditcard dan krijg je 250 L$ als startkapitaal.
Verder heb je ook nog betaalaccount's als je verder wilt.
Geld kan je verdienen door te "campen" oftewel lang verblijven op een plaats die daar voor geschikt is zoals stoelen en dancepad's. Het is geen vetpot maar als je SL op de achtergrond laat draaien kan je toch wat verdienen. meestal is het 2L$ per 10 minuten maar je hebt allerlei variatie's hierop.
Verder zijn er ook gratis winkels waar je van alles kan halen om je op te fraaien en "lucky chairs" die- als je er op gaat zitten- je van alles kunnen geven zoals kleding en gadgeds.
De lucky chairs geven met een letter aan wie de prijs krijgt, het is de eerste letter van je naam.
Linkje naar de software: http://secondlife.com/community/downloads.php
Wat kan je in SL
Je kunt het heel zakelijk bekijken en een imperium opbouwen aan winkels / discotheken (ja, je kunt ook DJ worden) / porno-huizen (alleen op "mature" land) / service-bureau's / RPG-centres / Casino's / ga zo maar door. Je kunt ook RPG-gebieden bezoeken waar iedereen zich aan RPG regels houdt. Of wat dacht je ervan dat in bepaalde gebieden "health" aan staat waardoor je dood kunt? Dit feit i.c.m. dat je je eigen objecten kunt maken maakt van jou misschien een wapenhandelaar Je kunt je eigen images, music, etc uploaden (tegen een kleine vergoeding). Programeer je? SL heeft een scripting language waarmee je objecten kunt manipuleren. Hou je van muziek? Je kunt in SL DJ, discotheek-eigenaar, producer, ... verzin het maar - worden. Waar jouw interesse ligt, dat wordt je game-life.
Links
http://secondlife.com/
http://www.secondlife-nl.nl/
http://www.slforum.nl/
http://www.secondlife.blogo.nl/
http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Life
http://lindenlab.com/
http://www.slexchange.com/
http://www.emerce.nl/nieuws.jsp?id=1216022
Voorgaande Topics
[Second Life] deel 1
[Second Life] Deel 2. Heb je genoeg aan één leven ?
[Second Life]deel 3: CU on the grid
[Second Life] #4: Welkom in de nieuwe wereld.
[Second Life] #5: Voor als het leven op Fok! niet genoeg is.
[SecondLife] #6 Waar gaan we vanavond dansen?
[SecondLife] #7 Virtueel genieten
[Second Life] Deel 8 - Dansen, sjansen en bouwen
Fokkers die hebben aangegeven wie ze zijn
anneloeke = Anneloeke Bellah
Athlon_2o0o = Antica Isachenko
Aventura = Aventura Zanetti
Badabingea = Juniah Brando
bobjuh = Ronald Voss
Ch0as = Ch0as Cydrome
Cinnamongirl = Cinnamon Dailey
danielluh = danielluh ashton
DeHovenier = Hans Grier
edap = Edap Meijer
EvilDucky = Draakje Dailey
Fresta = Fresta Arad
Googolplexian = Don Duke
HenkBenzinetank = Fontanel Ffapp
HenkieVdV = Migiel Moo
Incolumis = Incolumis Lancaster
Laura 2000 = Laura Nesiote
lizzyames = Lizzy Ames
Longinus = Longinus Ffap
LotjeB = Lotje Lemmon
Marty = Marty Silvera
Mei_stiertje = Kimberley Ashton
Metsel = Metsel Gemini
MissJ = MissJean Lubezki
Nielz. = Niels Edman
NordicBlue = Nordic Ah
Piovan = Piovan Alonzo
pomtiedom = Zeromark Vanbeeck
PussyDeLuxe = Milou Redgrave
RatelSlangetje = Selmie Laszlo
Riffey4 = Riffey4 DeGroot
roooosje = Rosalie Morico
Samsonneke = Faia Mitra
Sanne = Sanshine Stardust
Shira = Shira Edman
Smalfilm = Michelle Schertzinger
Sorella = CeVanne usher
St4ck3r = St4ck3r Snowdrop
Stamp_Kip = Lizzjuh Widdershins
SuperWeber = Stave Triskaidekaphobia
Tha_Mars = Santa Barrymore
Tommeh = Thomas Medusa
vamos1 = Vamos Braun
Weasel85 = Miss Obscure
xibalba = Xibalba Nedkov
XiChico = xxrb1 gunawan
Zegati = Atikin Quadrifoglio
Fokkers die zich in dit topic hebben aangemeld
edap = Edap Meijer
Sorella = CeVanne usher
Wil je erbij, geef dit dan aan![]()
Aanvullingen Welkom.
Shop till you drop zekerquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:37 schreef pussydeluxe het volgende:
En hier weer verder.
Ik ben blij dat ik niet meer hoef te werken voor Lindens. Lekker veel vrijheid zo.
Ben jij zo rijk dan?quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:37 schreef pussydeluxe het volgende:
En hier weer verder.
Ik ben blij dat ik niet meer hoef te werken voor Lindens. Lekker veel vrijheid zo.
Als de lag komt van de servers van Second Life dan is daar weinig aan te doen, meestal gaat het beter als je in een wat rustigere omgeving bent.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Maar is dat lag nog op te lossen ?
Gewoon even opgeven:quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:12 schreef Edap het volgende:
Hmm, ik zie dat ik niet eens op de lijst bovenaan voorkom. Mss heb ik me ook (nog) niet expliciet opgegeven..
Ander veel belangrijker punt:![]()
San, foto's van jevan gisteren heb ik ge-upped. Geniet ervan!
http://www.flickr.com/photos/edap/
Ja, de SL servers hebben wel eens storing, vooral als er zich een groot aantal hebben aangemeld.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:14 schreef Marty het volgende:
Wanneer ik SL een tijdje heb draaien lijkt het net of er geen internetverbinding meer is. Ik kan dan wel gewoon rondlopen waar ik op dat moment ben, maar ik kan geen kleding meer aantrekken/uitdoen en ik kan ook geen andere locaties meer zoeken. Hij blijft dan op "searching" staan.
Meer mensen die hier last van hebben?
Edap = Edap Meijerquote:[..]
Gewoon even opgeven:
Fok!naam = SL naam en ik zet je er in.
[..]
Ja dat was ik dusquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:44 schreef longinus het volgende:
Er waren er gister met 23.000 items in hun inventory![]()
Lol, dan kan je wel wat weggooien tochquote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:29 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Ja dat was ik dus![]()
Moet serieus aan een keer opruimen maarja waar begin je met 23.000 items![]()
Ik vind ze geweldig!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:12 schreef Edap het volgende:
Hmm, ik zie dat ik niet eens op de lijst bovenaan voorkom. Mss heb ik me ook (nog) niet expliciet opgegeven..
Ander veel belangrijker punt:![]()
San, foto's van jevan gisteren heb ik ge-upped. Geniet ervan!
http://www.flickr.com/photos/edap/
Bron: www.secondlife-nl.nlquote:SL NL Nieuws :
Viva zoekt Second Lifers!
Het tijdschrift VIVA is op zoek naar vrouwen tussen de 20 - 35 jaar die actief zijn in Second Life en mee willen werken aan een artikel over dit fenomeen. Als je mee werkt wordt je kort geinterviewd en ga je op de foto met je SL avatar.
Voel jij je aangesproken door deze oproep? Mail Sanne@viva.nl, vertel kort iets over jezelf en stuur een foto van jezelf én van je avatar mee.
Talpa Digital lanceert DropZone
Talpa Digital lanceert vrijdag 9 februari Dropzone in Second Life met een optreden van 16Down.
Even zoeken. Sommige gratis haren op SLexchange en in SL zelf bieden een speciale 'kale' coupe. Je kunt ook jezelf kaal maken voordat je het kapsel op doet natuurlijk.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:36 schreef Sorella het volgende:
Ben er ook net aan begonnen, mare nu heb ik haren gekocht en die wil ik natuurlijk gebruiken maar als ik dan wear doe komen ze door het andere haar heen en dat is geen gezicht, dus ik op zoek naar iets om mijn hoofd kaal te maken en dan die haren erop te doen maar waar vind ik dat ?
Mijn nick is CeVanne usher.
ik heb je wat gestuurd, ik hoop dat het werkt!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 23:36 schreef Sorella het volgende:
Ben er ook net aan begonnen, mare nu heb ik haren gekocht en die wil ik natuurlijk gebruiken maar als ik dan wear doe komen ze door het andere haar heen en dat is geen gezicht, dus ik op zoek naar iets om mijn hoofd kaal te maken en dan die haren erop te doen maar waar vind ik dat ?
Mijn nick is CeVanne usher.
Leuke foto'squote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:12 schreef Edap het volgende:
Ander veel belangrijker punt:![]()
San, foto's van jevan gisteren heb ik ge-upped. Geniet ervan!
http://www.flickr.com/photos/edap/
Als niemand anders zich komt melden dan mag jij ze wel hebben...quote:Op woensdag 7 februari 2007 08:37 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Leuke foto's
http://www.flickr.com/photos/edap/381664230/
En nee heb geen idee van wie die zijn![]()
Vanwaar dit stukje ? Ik doe SL voor de lolquote:Op woensdag 7 februari 2007 02:15 schreef sanni het volgende:
ff zo tussendoor
Schopje TRU?quote:Op woensdag 7 februari 2007 02:15 schreef sanni het volgende:
ff zo tussendoor
Weet je, iedereen zijn ding maar ik doe niet mee met die gehypte onzin.
Het wordt druk daarquote:Op woensdag 7 februari 2007 10:54 schreef Lord Dreamer het volgende:
Kroeg is veel duurder inderdaad.
Was jij trouwens gisteren bij de Xcite-store ?? of was het een andere persoon met als naam draakje ?
Guilty!quote:Op woensdag 7 februari 2007 10:54 schreef Lord Dreamer het volgende:
Kroeg is veel duurder inderdaad.
Was jij trouwens gisteren bij de Xcite-store ?? of was het een andere persoon met als naam draakje ?
pas wel op met updates, door dat SL wat laggy is , werkt af en toe de "magic updater" niet. Zodat scripts half verloren gaanquote:
Ik moest daar even zijn .quote:
Ander spul, hoef bepaalde features van de starterspack niet.quote:Op woensdag 7 februari 2007 12:08 schreef Lord Dreamer het volgende:
Starterspack gehaald ? of ander kinky spul ?
Ik zou ook gewoon wachten met updates.quote:Op woensdag 7 februari 2007 12:35 schreef EvilDucky het volgende:
Ander spul, hoef bepaalde features van de starterspack niet.
Ik heb de updates nog niet, wilde eerst eens zien wat er nu precies allemaal bij, op en aan zat.
Tja, reken maar uit waarom.quote:Op woensdag 7 februari 2007 12:48 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Ik zou ook gewoon wachten met updates.
het valt me ook op dat na 22:30 SL zodanig is dat vele zakend de soep in lopen . hoge packetlosses en vaak komt het omdat er dan 30K users op zitten
Te laatquote:Op woensdag 7 februari 2007 02:15 schreef sanni het volgende:
ff zo tussendoor
Weet je, iedereen zijn ding maar ik doe niet mee met die gehypte onzin.
knip ...
ja want overal in de VS is het dan 14:30quote:Op woensdag 7 februari 2007 12:53 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Tja, reken maar uit waarom.
22:30 - 8 = 14:30 uur in de VS. Dat is ongeveer het moment dat de mensen in de welbekende 'cubicles' daar uit hun neus beginnen te vreten uit verveling.
[afbeelding]
Een werkruimte gevult met cubicles
ehhhquote:Op woensdag 7 februari 2007 13:40 schreef jpg97 het volgende:
[..]
ja want overal in de VS is het dan 14:30
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |