door de protesten van de andere bewoners.quote:Op zondag 4 februari 2007 21:22 schreef CartWOman het volgende:
Waar slaaaaaaat dit op??? Ze hebben uren de beelden kunnen bekijken, godsamme zeg.
ja precies... ze hadden hier niet meer op terug mogen komen imho....quote:Op zondag 4 februari 2007 21:22 schreef CartWOman het volgende:
Waar slaaaaaaat dit op??? Ze hebben uren de beelden kunnen bekijken, godsamme zeg.
zal het rustig worden hoor.quote:Op zondag 4 februari 2007 21:23 schreef mr2004 het volgende:
Hahaha, de Huubjes op dit forum haken af.
doeii!
Loooooooooooooooooooooooooooserquote:
Tot morgen!quote:Op zondag 4 februari 2007 21:22 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Mijn streams zijn al uit!
Ik heb weer een leven:
Dag Fok!maatjes
Wel lullig, want hij weet dus gewoon niet meer dat hij NL nooit geraakt heeft, maar tegen de stoel schopte....quote:Op zondag 4 februari 2007 21:22 schreef Day het volgende:
[..]
Omdat die sukkel net zelf toe heeft gegeven dat hij NL wel geschopt heeft!
dat was gewoon om Brian te sarren - DGK_REDACTIE heeft geen vertrouwen in haar eigen oordeel, terwijkl het zo simpel is, krijg een heel enge ziekte GDK_REDACTIEquote:Op zondag 4 februari 2007 21:23 schreef Kinga het volgende:
Uberhaupt, wat Huub net gezegd heeft, dat klopt toch niet?!
quote:Op zondag 4 februari 2007 21:22 schreef scanman01 het volgende:
Helaas dat ze dit doen. Ik kijk niet meer vanaf nu. De streams staan al uit. Wel lees ik hier niog even mee, maar ik hoop echt dat heel erg veel mensen ook niet meer kijken.
dat vind ik nog het ergste eigenlijk.. dat hij met dat hypocriete gezeik wegkomtquote:Op zondag 4 februari 2007 21:24 schreef pullup het volgende:
Wat een verschik in eerlijkheid Nathanael loopt nog steeds te beweren dat hij niets gedaan heeft
Die was de enige die Natasia nog een beetje weerwoord gafquote:Op zondag 4 februari 2007 21:23 schreef mr2004 het volgende:
Hahaha, de Huubjes op dit forum haken af.
doeii!
Precies. Hij had z'n bek moeten houden! Dan was hij er mee weggekomen.quote:Op zondag 4 februari 2007 21:23 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
En dit is nou wat er werd bedoeld met overmoedig gedrag...hij wilde gewoon aan de andere bewoners doen voorkomen alsof hij onaantastbaar was
Klopt... en met mij heel veel andere mensen lees ik al wel. De streams staan idd al uit en die komen niet meer aan ook.quote:Op zondag 4 februari 2007 21:24 schreef Flyduck het volgende:
oh scanman, je ging niet meer kijken toch?mazzel he!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |