ja vraag maar even na als je wilt welke randdebiel heeft zitten modden zonder dit te melden.quote:
ga lekker naar klaagbaak danquote:Op dinsdag 26 juni 2007 00:11 schreef Peterselieman het volgende:
Dat kliederen mogen ze wel thuis doen. Andermans spullen doelmatig vernielen, want dat is het, is not done in mijn ogen.
Mijn god, wáár is die tool om FB topics uit je MyAT te halenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 00:27 schreef Petre het volgende:
@Flash, dat het op somda een taboe is, wil niet zeggen dat het FOK! een verboden onderwerp is. Als iemand, of ikzelf het wil hebben over graffiti op treinen, dan moet dat gewoon kunnen. je kun zo'n postje ook negeren als je het er niet mee eens ben. En hoezo weglopen? Ik had in dat topic nog geen 1x gepost. Keek er weer eens in (dat doe ik zo goed als dagelijks) en dan zie ik zulk kleurtergedrag, nee daar moet je trots op zijn..
Accepteer eens dat niet iedereen dezelfde obsessie heeft als jou!
Alt+F4quote:Op dinsdag 26 juni 2007 00:49 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Mijn god, wáár is die tool om FB topics uit je MyAT te halen![]()
Klik er dan niet opquote:Op dinsdag 26 juni 2007 14:18 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Alleen jullie bagger hoef ik niet te zien![]()
Dat is het irritante nou juist. Ik heb een keer gereageerd met een serieus punt en vervolgens blijven mensen dooretteren. Het zou een zegen voor Fok! zijn als je bepaalde topics kon skippenquote:
Succesquote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:28 schreef Autoreply het volgende:
Anyway, blijkbaar wordt bagger van de rest ook toegelaten, dus ik blaat gewoon vrolijk door tot het topic vol is
Nee, alleen Tjabbo mag baggeren. Die heeft nog afkickverschijnselen van het mod zijn. Xtreem mag sowieso nisk, want die stemt VVD.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:28 schreef Autoreply het volgende:
Anyway, blijkbaar wordt bagger van de rest ook toegelaten, dus ik blaat gewoon vrolijk door tot het topic vol is
ROFL @ vvdquote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee, alleen Tjabbo mag baggeren. Die heeft nog afkickverschijnselen van het mod zijn. Xtreem mag sowieso nisk, want die stemt VVD.
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 21:01 schreef Fugie het volgende:
he paupers verbouw ff de titel van die sc naar die boot.
ja baasquote:Op zaterdag 30 juni 2007 21:01 schreef Fugie het volgende:
he paupers verbouw ff de titel van die sc naar die boot.
lekker schijnheilig, eerst meehelpen een topic te verneuken en dan de vinger opsteken en zo van "meester ze doen stom"quote:Op zondag 1 juli 2007 02:06 schreef -Hahaha- het volgende:
Alfa Romeo is een virus, waar je nooit vanaf komt
Het was toch al verneukt, man. Alsof het helpt, dat ik me afzijdig houquote:Op zondag 1 juli 2007 05:51 schreef Alexxxxx het volgende:
lekker schijnheilig, eerst meehelpen een topic te verneuken en dan de vinger opsteken en zo van "meester ze doen stom"
Pisnicht.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 02:47 schreef -Hahaha- het volgende:
[..]
Het was toch al verneukt, man. Alsof het helpt, dat ik me afzijdig hou.
Dan ga ik wel even tegen ze aanpissen, zodat ze Fok voorgoed verlaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |