Wat ik al eerder postte, BB =Dammen DGK= Schakenquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:44 schreef Black_king het volgende:
Kanonne, incongruenties en aparte onwaarheden....... BB was never like this !!!!
Hij heeft wel gelijk.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:41 schreef Sebi het volgende:
[..]
hij zegt dat hij vrouwen niet kan doorgronden, noemt hem onvolwassen en meer van dat soort zaken. Satan zit hem gewoon te kleineren, triest figuur
Maakt mij niet uit, hij begon aardig te flippen toen ze hem 'playde'quote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:43 schreef Miraaa het volgende:
[..]
5 minuten ???........noue dan heb je niets gemist, want Huub heeft er 3 uur over gedaan om het woordje Hypocreet uit te leggen.........alleen helaas.......niet gelukt.
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:45 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Wat ik al eerder postte, BB =Dammen DGK= Schaken
Ik denk t ookquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:46 schreef Black_king het volgende:
NL is eigenlijk een beetje verliefd op Huub
het gaat mij te snel. Ik kan het niet volgenquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:44 schreef Gert het volgende:
Wel een grappig gesprekje nu, tussen NL en Huub: ze communicéren echt.
Tuurlijk, wat heeft Amanda gemeen met Nena waarom het uberhaupt vriendinnen zouden zijnquote:
En ze praten nog stééds:oquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:45 schreef Miraaa het volgende:
[..]
Ja ik zit met mijn bek open nu........we gaan het nog beleven.![]()
Ik sluit het niet geheel uit, maar in de hele groep gezien zal dat niet altijd zichtbaar zijn omdat NL natuurlijk Brian en consorten niet ogenschijnlijk moet afvallen (dus het SPEL spelenquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:47 schreef Vakkie_W het volgende:
Ik denk dat NL en Huub nog eens de beste vrienden in het huis gaan worden!
Ik kan het niet allemaal volgen, maar met de kritiek van Nel kun je altijd meer (al was het maar wegredeneren) dan met dat gelul van Amandaquote:Op zaterdag 3 februari 2007 00:44 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Hij zit hem een minderwaardigheidscomplex aan te praten.
Hij zegt steeds: dat kun je niet...je slaat de plank mis....je ziet het fout!
Zie jij dat niet ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |